• Thuis-Wedstrijdprogramma

    DatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechtersDetails
    24 sep.19:30Rijen 45+1 - TSC 45+1
    24 sep.19:30Rijen 35+1 - Baronie 35+1
    24 sep.20:30Rijen VR30+1 - Viola VR30+1
    24 sep.20:30Rijen 35+1 - Neerlandia'31 35+1
    24 sep.21:00Rijen 45+1 - Bavel 45+1
    24 sep.21:30Rijen VR30+1 - Neerlandia'31 VR30+1
    25 sep.08:30Rijen JO10-3 - Baronie JO10-4
    25 sep.08:30Rijen JO8-1 - Beek Vooruit JO8-1
    25 sep.08:30Rijen MO13-3 - Blauw Wit'81 MO13-1W. (Winny) v.d. Walle (Scheidsrechter)
    25 sep.08:30Rijen JO12-2 - Bavel JO12-4L. (Lucas) Lips (Scheidsrechter)
    25 sep.08:30Rijen JO13-2 - Neerlandia'31 JO13-1M. (Menno) van de Walle (Scheidsrechter)
    25 sep.09:30Rijen JO7-1 - TSC JO7-3
    25 sep.09:30Rijen JO9-1 - RFC JO9-1JM
    25 sep.09:50Rijen JO7-1 - Olympia'60 JO7-1
    25 sep.10:30Rijen JO14-2 - RFC JO14-1JMN. (Nick) Starink (Scheidsrechter)
    25 sep.10:30Rijen MO13-1 - Viola MO13-1V.C. (Vinny) Maes (Scheidsrechter)
    25 sep.10:30Rijen JO8-2 - Gilze JO8-1
    25 sep.10:30Rijen JO11-2 - TSV Gudok JO11-3J (Jerom) Opperman (Scheidsrechter)
    25 sep.10:30Rijen JO10-2 - Blauw Wit'81 JO10-1
    25 sep.10:30Rijen JO12-3 - SV Reeshof JO12-4JM
    25 sep.12:30Rijen MO15-1 - Gilze MO15-1Afgeschermd (Scheidsrechter)
    25 sep.12:30Rijen JO17-2 - Sarto JO17-3D. (Djusten) Haagh (Scheidsrechter)
    25 sep.12:30Rijen JO13-1 - Hilvaria JO13-1E (Erwin) Veenstra (Scheidsrechter)
    25 sep.12:30Rijen JO19-3 - SC 't Zand JO19-2M. (Marco) Fischer (Scheidsrechter)
    25 sep.14:30Rijen JO19-1 - Bavel JO19-1A. (Ali) Elmessaoudi (Scheidsrechter)
    25 sep.14:30Rijen G1 - VV Trinitas Oisterwijk G1
    26 sep.10:00Rijen 4 - Bavel 5Afgeschermd (Scheidsrechter)
    26 sep.10:00Rijen 5 - DVVC 3M. (Marco) Fischer (Scheidsrechter)
    26 sep.12:00Rijen 2 - Oirschot Vooruit 2A.J.P. (Rian) Vermeulen (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), E. (Eric) van Loon (Assistent-scheidsrechter)
    26 sep.14:30Rijen 1 - Bavel 1J.W. (Jack) Brummer (Scheidsrechter), M. (Marco) Fischer (Assistent-scheidsrechter)
    2 okt.08:30Rijen JO11-2 - SV Reeshof JO11-2
    2 okt.08:30Rijen JO11-1 - DVVC JO11-1
    2 okt.08:30Rijen JO8-3 - Sarto JO8-8
    2 okt.08:30Rijen JO10-4 - Olympia'60 JO10-3
    2 okt.09:25Rijen JO7-1 - TSC JO7-3
    2 okt.10:30Rijen JO12-1 - ONI JO12-1
    2 okt.10:30Rijen JO13-2 - Baronie JO13-4
    2 okt.10:30Rijen JO10-1 - TSV Gudok JO10-5
    2 okt.10:30Rijen JO15-2 - Gilze JO15-3
    2 okt.10:30Rijen JG2JM - HRC'14 JG1JM
    2 okt.10:30Rijen MO13-2 - WDS'19 MO13-1
    2 okt.12:30Rijen JO15-1 - Olympia'60 JO15-2
    2 okt.12:30Rijen JO14-1 - Dongen JO14-1
    2 okt.12:30Rijen JO19-2 - Right'Oh JO19-1
    2 okt.12:30Rijen JO17-1 - The Gunners JO17-1
    2 okt.14:30Rijen 1 - Boeimeer 1Afgeschermd (Scheidsrechter)
    2 okt.14:30Rijen MO17-1 - Beek Vooruit MO17-1
    3 okt.11:00Rijen 3 - Beek Vooruit 4Afgeschermd (Scheidsrechter)
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen