• Wedstrijdprogramma Zaterdag

    DatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    28 jan.08:30Rijen JO13-2 - R.K.S.V. Groen Wit JO13-2T. (Teun) ten Dolle
    28 jan.08:30Rijen JO8-1 - FC Tilburg JO8-1
    28 jan.08:30Rijen JO9-4 - SC 't Zand JO9-5JM
    28 jan.08:30Rijen JO12-3 - Madese Boys JO12-1
    28 jan.08:30Rijen JO9-2 - Dongen JO9-4JM
    28 jan.08:30Rijen JO12-1 - SV Reeshof JO12-1J. (Jelte) Schrok
    28 jan.08:30TSC JO12-4JM - Rijen JO12-2
    28 jan.08:30TSV Gudok JO8-2 - Rijen JO8-2
    28 jan.08:45VOAB MO11-2 - Rijen MO11-1
    28 jan.09:00Bavel JO7-1 - Rijen JO7-1
    28 jan.09:00DIA JO9-5 - Rijen JO9-5
    28 jan.09:00SCO JO10-3 - Rijen JO10-3
    28 jan.09:20Bavel JO7-3 - Rijen JO7-1
    28 jan.09:30Berkdijk JO7-2 - Rijen JO7-2
    28 jan.09:30Viola JO9-1 - Rijen JO9-3
    28 jan.09:40Rijen JO7-1 - Gloria UC JO7-1
    28 jan.09:50Rijen JO7-2 - Berkdijk JO7-1
    28 jan.10:00Gesta JO11-1JM - Rijen JO11-2
    28 jan.10:10VOAB JO7-3 - Rijen JO7-2
    28 jan.10:30Rijen JO10-1 - FC Right-Oh JO10-1
    28 jan.10:30Rijen MO13-1 - VDL MO13-1
    28 jan.10:30Rijen JO11-1 - Baronie JO11-1G. (Gijs) Verkade
    28 jan.10:30Rijen JO9-1 - TSC JO9-1
    28 jan.10:30Rijen JO10-2 - Sarto JO10-5
    28 jan.10:30SV Reeshof JO11-4 - Rijen JO11-3C. (Caz) Kleijn
    28 jan.11:30Boeimeer JO14-2 - Rijen JO14-2M. (René) Heeren
    28 jan.12:00FC Right-Oh JO14-1 - Rijen JO14-1B. (Bob) Smits
    28 jan.12:30Rijen MO17-1 - Nieuwkuijk MO17-1W. (Winny) v.d. Walle
    28 jan.12:30Rijen JO17-3 - JEKA JO17-9N. (Nick) Starink
    28 jan.12:30Rijen JO13-1 - Sarto JO13-3Afgeschermd
    28 jan.12:30SC Gastel JO15-1 - Rijen JO15-1P (Patrick) van Doormaal
    28 jan.13:00GSBW MO13-1 - Rijen MO13-2Afgeschermd
    28 jan.13:00OVC'26 JO15-1 - Rijen JO15-2
    28 jan.14:15UVV'40 O23-3 - Rijen O23-1
    28 jan.14:30Rijen 2 - Bavel 5M. (Marco) Fischer
    28 jan.14:30Rijen JO19-2 - VV Trinitas Oisterwijk JO19-4E (Erwin) Veenstra
    28 jan.14:30Rijen MO20-1 - DVVC MO20-1L. (Lucas) Lips
    28 jan.14:45Moerse Boys JO17-1 - Rijen JO17-1JC (Jos) van Bedaf
    28 jan.15:30Bavel 4 - Rijen 3F.M. (Ferdinand) Frijters
    31 jan.18:30Gilze JO11-1 - Rijen JO11-1
    4 feb.08:30Rijen JO9-5 - Gilze JO9-1
    4 feb.08:30Rijen JO8-2 - Sarto JO8-6
    4 feb.08:30Rijen JO11-2 - JEKA JO11-4JM
    4 feb.08:30Rijen JO14-2 - Hilvaria JO14-2
    4 feb.08:30Rijen MO11-1 - SC 't Zand MO11-1
    4 feb.08:30Rijen JO10-3 - RFC JO10-3
    4 feb.08:30SCO JO9-1 - Rijen JO9-1
    4 feb.09:00Were Di JO8-1 - Rijen JO8-1
    4 feb.09:30Baronie JO7-1 - Rijen JO7-1
    4 feb.09:45UVV'40 JO11-1 - Rijen JO11-1
    4 feb.09:45Unitas'30 MO13-1 - Rijen MO13-1
    4 feb.09:50Bavel JO7-3 - Rijen JO7-1
    4 feb.10:00Berkdijk JO7-2 - Rijen JO7-2
    4 feb.10:00SCO JO9-4 - Rijen JO9-2
    4 feb.10:00SV Reeshof JO9-3 - Rijen JO9-4
    4 feb.10:00SV Reeshof JO10-2JM - Rijen JO10-2
    4 feb.10:10Rijen JO7-1 - Gloria UC JO7-1
    4 feb.10:15Jong Brabant JO12-1 - Rijen JO12-1
    4 feb.10:20Rijen JO7-2 - TSC JO7-2
    4 feb.10:30Rijen JO9-3 - Olympia'60 JO9-2
    4 feb.10:30Rijen JO15-2 - Neerlandia'31 JO15-1
    4 feb.10:30Rijen JO11-3 - SC 't Zand JO11-5
    4 feb.10:30Rijen JO12-2 - FC Right-Oh JO12-2JM
    4 feb.10:30Rijen G2 - OVC'26 G3JM
    4 feb.10:30WDS'19 JO12-2JM - Rijen JO12-3
    4 feb.10:40VOAB JO7-3 - Rijen JO7-2
    4 feb.11:00Terheijden JO10-1 - Rijen JO10-1
    4 feb.11:15FC Axel JO15-1 - Rijen JO15-1F. (Freddy) Lauret
    4 feb.11:15FC Tilburg JO13-2 - Rijen JO13-2B. (Ben) van de Rijdt
    4 feb.11:30VV Trinitas Oisterwijk G1 - Rijen G1
    4 feb.12:30Rijen JO13-1 - OVC'26 JO13-1
    4 feb.12:30Rijen JO17-3 - ASWH JO17-5
    4 feb.12:30Rijen JO14-1 - Bavel JO14-2
    4 feb.12:30Rijen MO13-2 - Sarto MO13-1
    4 feb.13:00WSC JO19-3 - Rijen JO19-2
    4 feb.13:30Gloria UC MO20-1 - Rijen MO20-1W. (Walter) Leuris
    4 feb.14:00SVO De Gaard MO17-1 - Rijen MO17-1
    4 feb.14:30Rijen 3 - Madese Boys 6
    4 feb.14:30Rijen O23-1 - Dubbeldam O23-1
    4 feb.14:30Rijen JO19-1 - DESK JO19-1T. (Tim) van Rooijen
    4 feb.14:30Madese Boys 4 - Rijen 2
    4 feb.15:15Gilze JO17-1 - Rijen JO17-1C.J.M. (Corné) Kreeft
    4 feb.15:15Baronie JO17-6 - Rijen JO17-2
    11 feb.08:30Rijen JO12-3 - DIA JO12-3
    11 feb.08:30Rijen JO8-1 - Gloria UC JO8-1
    11 feb.08:30Rijen JO13-2 - TSV Gudok JO13-4
    11 feb.08:30Rijen JO9-4 - Sarto JO9-4
    11 feb.08:30Gilze JO8-2 - Rijen JO8-2
    11 feb.09:00SC Welberg MO13-1 - Rijen MO13-1
    11 feb.09:00Baronie JO11-4 - Rijen JO11-2
    11 feb.10:00TSVV Merlijn 7 - Rijen 3
    11 feb.10:00Olympia'60 JO7-1 - Rijen JO7-2
    11 feb.10:00Sarto JO9-5 - Rijen JO9-5
    11 feb.10:00SSC'55 JO10-3 - Rijen JO10-3
    11 feb.10:00TSC MO11-1 - Rijen MO11-1
    11 feb.10:00VOAB MO13-1 - Rijen MO13-2
    11 feb.10:00VOAB JO11-5 - Rijen JO11-3
    11 feb.10:00SV Reeshof JO9-2 - Rijen JO9-3
    11 feb.10:15RFC JO11-1 - Rijen JO11-1
    11 feb.10:15RFC JO9-3JM - Rijen JO9-2
  • Wedstrijdprogramma Zondag

    DatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterDetails
    29 jan.10:00Rijen 3 - RWB 2
    29 jan.12:00Rijen 2 - RKSV Heeze 2M. J. A. (René) Schouten
    29 jan.12:00Rijen 4 - Viola 6Afgeschermd
    29 jan.14:30Rijen 1 - VV Trinitas Oisterwijk 1P. (Pim) van Kuijk
    5 feb.10:00Rijen 3 - SVG 2
    5 feb.10:00TSV Gudok 7 - Rijen 4
    5 feb.11:00VOAB 2 - Rijen 2D. (Dylan) van Wingerden
    5 feb.14:00TSC 1 - Rijen 1R.B.J. (Roy) Stroot
    12 feb.10:00Baardwijk 3 - Rijen 3
    12 feb.12:00Rijen 2 - Best Vooruit 2
    12 feb.12:00Rijen 4 - Riel 5
    12 feb.14:30Rijen 1 - Uno Animo 1
    26 feb.12:30Sarto 2 - Rijen 2
    26 feb.14:30TSVV Merlijn 4 - Rijen 4
    26 feb.14:30Hilvaria 1 - Rijen 1
    5 mrt.10:00Rijen 3 - WSC 3
    5 mrt.12:00Rijen 2 - RKDVC 2
    5 mrt.12:00Rijen 4 - Sarto 19
    12 mrt.10:00Gilze 10 - Rijen 4
    12 mrt.12:00EFC 2 - Rijen 2
    12 mrt.12:00Berkdijk 2 - Rijen 3
    12 mrt.14:30Gilze 1 - Rijen 1
    19 mrt.10:00Rijen 3 - Sarto 10
    19 mrt.12:00Rijen 2 - Nemelaer 2
    19 mrt.12:00Rijen 4 - TSVV Merlijn 4
    19 mrt.14:30Rijen 1 - Helvoirt 1
    26 mrt.10:00Blauw Wit'81 5 - Rijen 4
    26 mrt.10:30Oirschot Vooruit 2 - Rijen 2
    26 mrt.12:00Raamsdonk 3 - Rijen 3
    26 mrt.14:30SVSSS 1 - Rijen 1
    2 apr.10:00Rijen 3 - Molenschot 2
    2 apr.12:00Rijen 2 - Wilhelmina Boys 2
    2 apr.12:00Rijen 4 - SC 't Zand 6
    2 apr.14:30Rijen 1 - Emplina 1
    16 apr.11:00RWB 2 - Rijen 3
    16 apr.11:00Viola 6 - Rijen 4
    16 apr.11:30Geldrop 2 - Rijen 2
    16 apr.14:30Oosterhout 1 - Rijen 1
    23 apr.10:00Rijen 3 - Waspik 4
    23 apr.12:00Rijen 2 - Den Dungen 2
    23 apr.12:00Rijen 4 - Gloria UC 3
    23 apr.14:30Rijen 1 - Real Lunet 1
  • Wedstrijdprogramma Overige

    Geen informatie