Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van v.v. Rijen

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 21-05-2018 12:30 Rijen 3 Bavel 5 Afgeschermd 39223 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 21-05-2018 12:00 Rijen 5 Dongen 6 L (Leo) de Jongh 43578 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 21-05-2018 10:00 Rijen 6 UVV'40 5 M. (Michiel) vanExsel 44954 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 21-05-2018 10:00 Rijen 8 Sarto 13 A (Arnoldus) Oijen 46550 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 22-05-2018 19:00 Rijen JO13-1 Gilze JO13-1 114427 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 22-05-2018 19:00 JEKA JO13-8 Rijen JO13-3 113506 Sportpark Beukenlaan - -
C 22-05-2018 18:30 Gilze JO11-2 Rijen JO11-3 120777 Sportpark Verhoven - -
C 23-05-2018 18:30 UVV'40 JO15-3 Rijen JO15-3 102058 Sportpark Jeugdland - -
C 23-05-2018 19:30 Rijen MO17-1 VVR MO17-1 G. (Gijs) Jacobs 135999 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-05-2018 18:30 Rijen MO15-1 Schijndel/DE WIT MO15-2 137163 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-05-2018 19:00 Rijen JO11-2 ZIGO JO11-2 118694 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-05-2018 18:30 Sarto JO11-2 Rijen JO11-3 119726 Sportpark Westend - -
C 23-05-2018 18:00 TSV Gudok JO11-3 Rijen JO11-4 122194 Sportpark Dalem Zuid - -
C 23-05-2018 18:30 Rijen JO11-8 RFC JO11-4 119405 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-05-2018 18:00 TSV Gudok JO8-5 Rijen JO8-4 131857 Sportpark Dalem Zuid - -
C 23-05-2018 18:30 ONI JO9-1 Rijen JO9-03 129232 Sportpark 't Wiel - -
C 23-05-2018 18:30 Beek Vooruit JO9-4 Rijen JO9-04 127837 Sportpark De Heikant - -
C 23-05-2018 18:30 Chaam JO7-2 Rijen JO7-1 133962 Sportpark Groot Heivelt - -
C 24-05-2018 20:00 Rijen 2 zat RFC 3 S. (Sander) Tolsma 32890 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 24-05-2018 19:30 Riel VR2 Rijen VR1 49727 Sportpark De Krim - -
C 24-05-2018 19:00 Neerlandia'31 JO19-1 Rijen JO19-2 R.A.H.A.G. (Robbert) van Og 106456 Sportpark Neerlandia'31 - -
C 24-05-2018 19:00 SCO JO13-1 Rijen JO13-1 J.L.M. (Erik) Janssens 113573 Sportpark de Elskens - -
C 26-05-2018 15:00 Rijen 3 zat SCO 7 M. (Mitchel) Haagh 31078 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 14:45 Rijen JO19-1 MOC'17 JO19-1 J.C. (Sjef) van Gestel 51778 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 13:00 Rijen JO19-2 Sarto JO19-6 M. (Marco) Fischer 107178 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 12:30 Rijen JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 A.H.M. (Toon) van Houtum 54898 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 10:30 TSC JO17-3 Rijen JO17-2 110463 Sportpark De Warande - -
C 26-05-2018 14:00 TSV Gudok JO17-7 Rijen JO17-3 110531 Sportpark Dalem Zuid - -
C 26-05-2018 14:30 DIA JO17-3 Rijen JO17-4 110693 Sportpark De Gouwen - -
C 26-05-2018 14:45 Rijen JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 104544 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 10:00 Rijen JO15-2 DIA JO15-2 101571 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 12:30 Rijen JO15-3 Bavel JO15-2 103240 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 12:45 SCO JO15-3 Rijen JO15-4 104793 Sportpark de Elskens - -
C 26-05-2018 11:30 Rijen MO17-1 Viola MO17-1 136031 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 13:00 Rijen MO15-1 VOAB MO15-2 137044 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 10:15 DIA JO13-1 Rijen JO13-1 114480 Sportpark De Gouwen - -
C 26-05-2018 08:30 Baronie JO13-4 Rijen JO13-2 113948 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 26-05-2018 10:00 Rijen JO13-3 Beek Vooruit JO13-4 112975 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 11:30 Advendo JO13-2G Rijen JO13-4 115284 Sportpark Kadijkje - -
C 26-05-2018 11:15 Riel JO13-2 Rijen JO13-5 114992 Sportpark De Krim - -
C 26-05-2018 11:00 Groen Wit MO13-1 Rijen MO13-1 Afgeschermd 137748 Sportpark Haags - -
C 26-05-2018 11:00 Rijen JO11-1 The Gunners JO11-1 120447 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 09:45 Waspik JO11-1G Rijen JO11-2 120015 Sportpark Elzenhage - -
C 26-05-2018 08:30 Rijen JO11-3 Chaam JO11-1 120775 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 09:45 Rijen JO11-4 Dongen JO11-3 117966 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 08:30 Rijen JO11-5 Baronie JO11-7 119937 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 10:05 Baronie JO11-8 Rijen JO11-6 119304 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 26-05-2018 09:45 TSC JO11-5 Rijen JO11-7 118522 Sportpark De Warande - -
C 26-05-2018 08:30 SCO JO11-5 Rijen JO11-8 118497 Sportpark de Elskens - -
C 26-05-2018 08:30 TSC JO11-7 Rijen JO11-9 119562 Sportpark De Warande - -
C 26-05-2018 10:15 VOAB MO11-1 Rijen MO11-1 S.A.H.C. (Sem) Vermeer 138117 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 26-05-2018 09:00 Roosendaal JO8-1 Rijen JO8-1 140959 Sportpark Hulsdonk - -
C 26-05-2018 09:00 Neerlandia'31 JO8-1 Rijen JO8-2 131700 Sportpark Neerlandia'31 - -
C 26-05-2018 12:00 Sarto JO8-9 Rijen JO8-3 132432 Sportpark Westend - -
C 26-05-2018 08:45 Rijen JO8-4 Sarto JO8-10 131983 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 11:00 RWB JO9-1 Rijen JO9-01 128377 Sportpark De Gaard - -
C 26-05-2018 09:45 Rijen JO9-02 JEKA JO9-11G 126449 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 10:00 VVR JO9-4G Rijen JO9-04 129852 Sportpark De Laguiten - -
C 26-05-2018 11:00 Rijen JO7-1 Viola JO7-2 134354 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 08:30 Gilze JO7-1 Rijen JO7-2 133932 Sportpark Verhoven - -
C 26-05-2018 11:00 Rijen JG1G GSBW JG2G 101438 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 10:45 GSBW JG3 Rijen JG2G 101458 Sportpark D'n Kuil - -
C 27-05-2018 14:30 Rijen 1 VOAB 1 H.C.A. (Haico) Michielsen 22335 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 27-05-2018 11:30 Rijen 2 VOAB 2 S. (Salim) Ahabbad 25660 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 27-05-2018 vervallen PCP 4 Rijen 3 46767 Sportpark Lage Kant - -
C 27-05-2018 10:00 JEKA 11 Rijen 4 41790 Sportpark Beukenlaan - -
C 27-05-2018 10:00 Gloria UC 3 Rijen 5 J. (Jan) Raeijmaekers 38179 Sportpark Boschoven - -
C 27-05-2018 12:00 Boeimeer 4 Rijen 6 T. (Toine) Bruijns 42622 Sportpark Heksenwiel - -
C 27-05-2018 12:30 Rijen 7 JEKA 14 A.A. (Toon) van Mierlo 38930 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 27-05-2018 10:00 DVVC 3 Rijen 8 42408 Sportpark Dongekant - -
C 27-05-2018 10:00 Rijen VR1 VVR VR2 L (Leo) de Jongh 50398 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 28-05-2018 18:30 DESK JO9-1 Rijen JO9-01 127392 Sportpark Eikendijk - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 21-05-2018 12:30 Rijen 3 Bavel 5 Afgeschermd 39223 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 21-05-2018 12:00 Rijen 5 Dongen 6 L (Leo) de Jongh 43578 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 21-05-2018 10:00 Rijen 6 UVV'40 5 M. (Michiel) vanExsel 44954 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 21-05-2018 10:00 Rijen 8 Sarto 13 A (Arnoldus) Oijen 46550 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 22-05-2018 19:00 Rijen JO13-1 Gilze JO13-1 114427 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 22-05-2018 19:00 JEKA JO13-8 Rijen JO13-3 113506 Sportpark Beukenlaan - -
C 22-05-2018 18:30 Gilze JO11-2 Rijen JO11-3 120777 Sportpark Verhoven - -
C 23-05-2018 18:30 UVV'40 JO15-3 Rijen JO15-3 102058 Sportpark Jeugdland - -
C 23-05-2018 19:30 Rijen MO17-1 VVR MO17-1 G. (Gijs) Jacobs 135999 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-05-2018 18:30 Rijen MO15-1 Schijndel/DE WIT MO15-2 137163 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-05-2018 19:00 Rijen JO11-2 ZIGO JO11-2 118694 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-05-2018 18:30 Sarto JO11-2 Rijen JO11-3 119726 Sportpark Westend - -
C 23-05-2018 18:00 TSV Gudok JO11-3 Rijen JO11-4 122194 Sportpark Dalem Zuid - -
C 23-05-2018 18:30 Rijen JO11-8 RFC JO11-4 119405 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-05-2018 18:00 TSV Gudok JO8-5 Rijen JO8-4 131857 Sportpark Dalem Zuid - -
C 23-05-2018 18:30 ONI JO9-1 Rijen JO9-03 129232 Sportpark 't Wiel - -
C 23-05-2018 18:30 Beek Vooruit JO9-4 Rijen JO9-04 127837 Sportpark De Heikant - -
C 23-05-2018 18:30 Chaam JO7-2 Rijen JO7-1 133962 Sportpark Groot Heivelt - -
C 24-05-2018 20:00 Rijen 2 zat RFC 3 S. (Sander) Tolsma 32890 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 24-05-2018 19:30 Riel VR2 Rijen VR1 49727 Sportpark De Krim - -
C 24-05-2018 19:00 Neerlandia'31 JO19-1 Rijen JO19-2 R.A.H.A.G. (Robbert) van Og 106456 Sportpark Neerlandia'31 - -
C 24-05-2018 19:00 SCO JO13-1 Rijen JO13-1 J.L.M. (Erik) Janssens 113573 Sportpark de Elskens - -
C 26-05-2018 15:00 Rijen 3 zat SCO 7 M. (Mitchel) Haagh 31078 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 14:45 Rijen JO19-1 MOC'17 JO19-1 J.C. (Sjef) van Gestel 51778 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 13:00 Rijen JO19-2 Sarto JO19-6 M. (Marco) Fischer 107178 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 12:30 Rijen JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 A.H.M. (Toon) van Houtum 54898 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 10:30 TSC JO17-3 Rijen JO17-2 110463 Sportpark De Warande - -
C 26-05-2018 14:00 TSV Gudok JO17-7 Rijen JO17-3 110531 Sportpark Dalem Zuid - -
C 26-05-2018 14:30 DIA JO17-3 Rijen JO17-4 110693 Sportpark De Gouwen - -
C 26-05-2018 14:45 Rijen JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 104544 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 10:00 Rijen JO15-2 DIA JO15-2 101571 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 12:30 Rijen JO15-3 Bavel JO15-2 103240 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 12:45 SCO JO15-3 Rijen JO15-4 104793 Sportpark de Elskens - -
C 26-05-2018 11:30 Rijen MO17-1 Viola MO17-1 136031 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 13:00 Rijen MO15-1 VOAB MO15-2 137044 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 10:15 DIA JO13-1 Rijen JO13-1 114480 Sportpark De Gouwen - -
C 26-05-2018 08:30 Baronie JO13-4 Rijen JO13-2 113948 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 26-05-2018 10:00 Rijen JO13-3 Beek Vooruit JO13-4 112975 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 11:30 Advendo JO13-2G Rijen JO13-4 115284 Sportpark Kadijkje - -
C 26-05-2018 11:15 Riel JO13-2 Rijen JO13-5 114992 Sportpark De Krim - -
C 26-05-2018 11:00 Groen Wit MO13-1 Rijen MO13-1 Afgeschermd 137748 Sportpark Haags - -
C 26-05-2018 11:00 Rijen JO11-1 The Gunners JO11-1 120447 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 09:45 Waspik JO11-1G Rijen JO11-2 120015 Sportpark Elzenhage - -
C 26-05-2018 08:30 Rijen JO11-3 Chaam JO11-1 120775 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 09:45 Rijen JO11-4 Dongen JO11-3 117966 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 08:30 Rijen JO11-5 Baronie JO11-7 119937 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 10:05 Baronie JO11-8 Rijen JO11-6 119304 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 26-05-2018 09:45 TSC JO11-5 Rijen JO11-7 118522 Sportpark De Warande - -
C 26-05-2018 08:30 SCO JO11-5 Rijen JO11-8 118497 Sportpark de Elskens - -
C 26-05-2018 08:30 TSC JO11-7 Rijen JO11-9 119562 Sportpark De Warande - -
C 26-05-2018 10:15 VOAB MO11-1 Rijen MO11-1 S.A.H.C. (Sem) Vermeer 138117 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 26-05-2018 09:00 Roosendaal JO8-1 Rijen JO8-1 140959 Sportpark Hulsdonk - -
C 26-05-2018 09:00 Neerlandia'31 JO8-1 Rijen JO8-2 131700 Sportpark Neerlandia'31 - -
C 26-05-2018 12:00 Sarto JO8-9 Rijen JO8-3 132432 Sportpark Westend - -
C 26-05-2018 08:45 Rijen JO8-4 Sarto JO8-10 131983 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 11:00 RWB JO9-1 Rijen JO9-01 128377 Sportpark De Gaard - -
C 26-05-2018 09:45 Rijen JO9-02 JEKA JO9-11G 126449 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 10:00 VVR JO9-4G Rijen JO9-04 129852 Sportpark De Laguiten - -
C 26-05-2018 11:00 Rijen JO7-1 Viola JO7-2 134354 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 08:30 Gilze JO7-1 Rijen JO7-2 133932 Sportpark Verhoven - -
C 26-05-2018 11:00 Rijen JG1G GSBW JG2G 101438 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 26-05-2018 10:45 GSBW JG3 Rijen JG2G 101458 Sportpark D'n Kuil - -
C 27-05-2018 14:30 Rijen 1 VOAB 1 H.C.A. (Haico) Michielsen 22335 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 27-05-2018 11:30 Rijen 2 VOAB 2 S. (Salim) Ahabbad 25660 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 27-05-2018 vervallen PCP 4 Rijen 3 46767 Sportpark Lage Kant - -
C 27-05-2018 10:00 JEKA 11 Rijen 4 41790 Sportpark Beukenlaan - -
C 27-05-2018 10:00 Gloria UC 3 Rijen 5 J. (Jan) Raeijmaekers 38179 Sportpark Boschoven - -
C 27-05-2018 12:00 Boeimeer 4 Rijen 6 T. (Toine) Bruijns 42622 Sportpark Heksenwiel - -
C 27-05-2018 12:30 Rijen 7 JEKA 14 A.A. (Toon) van Mierlo 38930 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 27-05-2018 10:00 DVVC 3 Rijen 8 42408 Sportpark Dongekant - -
C 27-05-2018 10:00 Rijen VR1 VVR VR2 L (Leo) de Jongh 50398 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 28-05-2018 18:30 DESK JO9-1 Rijen JO9-01 127392 Sportpark Eikendijk - -

Terug naar boven