Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van v.v. Rijen

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 22-03-2019 19:30 Rijen 35+1 The Gunners 35+2 149585 Sportpark De Heikant - -
C 22-03-2019 20:00 Rijen 35+1 Advendo 35+1 149586 Sportpark De Heikant - -
C 22-03-2019 20:30 Beek Vooruit 35+1 Rijen 35+1 149768 Sportpark De Heikant - -
C 22-03-2019 19:30 Dames 30+ 1 Boeimeer VR30+1 150237 Sportpark De Schiethoek - -
C 22-03-2019 20:00 Dames 30+ 1 JEKA VR30+1 150238 Sportpark De Schiethoek - -
C 22-03-2019 20:30 Be Ready VR30+1 Dames 30+ 1 150141 Sportpark De Schiethoek - -
C 23-03-2019 13:00 Zwaluw VFC 2 Rijen 2 zat 30576 Sportpark Bergenshuizen - -
C 23-03-2019 15:00 Boeimeer 5 Rijen 3 zat Afgeschermd 31115 Sportpark Heksenwiel - -
C 23-03-2019 14:45 Rijen JO19-1 Oranje Wit JO19-1 J.A.A.C.J. (Johan) van Vijfeijken 31798 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 14:45 Were Di JO19-2 Rijen JO19-2 108999 Sportpark Moerenburg - -
C 23-03-2019 12:30 Rijen JO17-1 TSC JO17-2 E (Erwin) Veenstra 109427 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 14:45 Sarto JO17-3 Rijen JO17-2 109896 Sportpark Westend - -
C 23-03-2019 11:15 SAB JO17-1 Rijen JO17-3 110508 Sportpark Ruitersboslaan - -
C 23-03-2019 15:15 Gilze JO17-2 Rijen JO17-4 J.M. (Jos) Pijpers 109914 Sportpark Verhoven - -
C 23-03-2019 11:00 Terneuzen JO15-1 Rijen JO15-1 D.G.D. (Daniel) Koole 38710 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 23-03-2019 11:30 OVV'67 JO15-1 Rijen JO15-2 115081 Sportpark Uilendonck - -
C 23-03-2019 08:30 Baronie JO15-7 Rijen JO15-3 113302 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 23-03-2019 09:30 Rijen JO15-4 Unitas'30 JO15-8 L. (Luuk) van Opstal 146740 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 12:30 Chaam MO17-1 Rijen MO17-1 H.J.L. (Henry) Bogers 144773 Sportpark Groot Heivelt - -
C 23-03-2019 11:00 Rijen JO12-1 TSV Gudok JO12-3 S. (Simon) van der Togt 120863 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 12:30 Rijen JO13-1 Helvoirt JO13-1 T. (Theun) Kock 147890 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 vervallen SV Reeshof JO13-2 Rijen JO13-2 144949 Sportpark Campenhoef - -
C 23-03-2019 10:00 Rijen JO13-3 Gilze JO13-3 G. (Gijs) Jacobs 119335 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 13:00 Unitas'30 JO13-9 Rijen JO13-4 K.F.W. (Kevin) Witteveen 118471 Sportpark De Lage Banken - -
C 23-03-2019 11:00 Rijen MO13-1 NOAD'32 MO13-1 141557 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 11:00 Rijen JO11-1 SV Reeshof JO11-1 Afgeschermd 125939 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Rijen JO11-2 Afgeschermd 122168 Sportpark Heksenwiel - -
C 23-03-2019 12:30 Baronie JO11-3 Rijen JO11-3 122591 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 23-03-2019 10:00 SC 't Zand JO11-5 Rijen JO11-4 122595 Sportpark Bijstervelden - -
C 23-03-2019 08:30 Rijen JO11-5 Bavel JO11-4 Afgeschermd 122502 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 09:45 Rijen JO11-6 Waspik JO11-2 123624 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 08:30 Rijen JO11-7 SVG JO11-3 V. (Vinny) Maes 122759 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 09:45 Rijen JO11-8 OJC ROSMALEN JO11-6 125236 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 10:15 TSC MO11-1 Rijen MO11-1 142803 Sportpark De Warande - -
C 23-03-2019 vervallen Rijen JO8-1 UVV'40 JO8-1 135509 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 12:00 Sarto JO8-8 Rijen JO8-2 135173 Sportpark Westend - -
C 23-03-2019 08:30 Rijen JO8-3G Bavel JO8-3 134889 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 08:30 Rijen JO9-1 Oosterhout JO9-1 129847 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 09:45 Rijen JO9-2 JEKA JO9-9G 131294 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 10:15 Wilhelmina JO9-6 Rijen JO9-3 130419 Sportpark De Saren - -
C 23-03-2019 08:30 NEO'25 JO9-2 Rijen JO9-4 132885 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 08:30 Olympia'60 JO9-4 Rijen JO9-5 133343 Sportpark Crispijn - -
C 23-03-2019 11:00 Rijen JO7-1 Gilze JO7-1 138684 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 10:00 Groen Wit JO7-2 Rijen JO7-2 137737 Sportpark Haags - -
C 23-03-2019 15:00 Rijen G2 Best Vooruit G2G 143119 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 13:00 Rijen JG1G JEKA JG1G 142971 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 10:00 Rijen JG2G EBOH JG1G 142969 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 24-03-2019 14:30 Rijen 1 Cluzona B.J.J. (Bram) van Dongen 71199 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 24-03-2019 12:00 Rijen 2 ZIGO 2 H.J. (Henk) Verberne 74495 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 24-03-2019 10:00 FC Dordrecht Amateurs 5 Rijen 4 100918 Sportpark Krommedijk - -
C 24-03-2019 10:30 Viola 3 Rijen 5 88204 Sportpark Alpheim - -
C 24-03-2019 12:00 Bavel 6 Rijen 6 85035 Sportpark De Roosberg - -
C 24-03-2019 12:00 SV Reeshof 5 Rijen 7 H. (Henk) Donders 81810 Sportpark Campenhoef - -
C 24-03-2019 vervallen Rijen VR1 Achtmaal VR2 76289 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 27-03-2019 vervallen Rijen JO11-8 Nieuwkuijk JO11-2 Afgeschermd 121928 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 28-03-2019 20:00 SAB 2 Rijen 3 90633 Sportpark Ruitersboslaan - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 22-03-2019 19:30 Rijen 35+1 The Gunners 35+2 149585 Sportpark De Heikant - -
C 22-03-2019 20:00 Rijen 35+1 Advendo 35+1 149586 Sportpark De Heikant - -
C 22-03-2019 20:30 Beek Vooruit 35+1 Rijen 35+1 149768 Sportpark De Heikant - -
C 22-03-2019 19:30 Dames 30+ 1 Boeimeer VR30+1 150237 Sportpark De Schiethoek - -
C 22-03-2019 20:00 Dames 30+ 1 JEKA VR30+1 150238 Sportpark De Schiethoek - -
C 22-03-2019 20:30 Be Ready VR30+1 Dames 30+ 1 150141 Sportpark De Schiethoek - -
C 23-03-2019 13:00 Zwaluw VFC 2 Rijen 2 zat 30576 Sportpark Bergenshuizen - -
C 23-03-2019 15:00 Boeimeer 5 Rijen 3 zat Afgeschermd 31115 Sportpark Heksenwiel - -
C 23-03-2019 14:45 Rijen JO19-1 Oranje Wit JO19-1 J.A.A.C.J. (Johan) van Vijfeijken 31798 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 14:45 Were Di JO19-2 Rijen JO19-2 108999 Sportpark Moerenburg - -
C 23-03-2019 12:30 Rijen JO17-1 TSC JO17-2 E (Erwin) Veenstra 109427 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 14:45 Sarto JO17-3 Rijen JO17-2 109896 Sportpark Westend - -
C 23-03-2019 11:15 SAB JO17-1 Rijen JO17-3 110508 Sportpark Ruitersboslaan - -
C 23-03-2019 15:15 Gilze JO17-2 Rijen JO17-4 J.M. (Jos) Pijpers 109914 Sportpark Verhoven - -
C 23-03-2019 11:00 Terneuzen JO15-1 Rijen JO15-1 D.G.D. (Daniel) Koole 38710 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 23-03-2019 11:30 OVV'67 JO15-1 Rijen JO15-2 115081 Sportpark Uilendonck - -
C 23-03-2019 08:30 Baronie JO15-7 Rijen JO15-3 113302 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 23-03-2019 09:30 Rijen JO15-4 Unitas'30 JO15-8 L. (Luuk) van Opstal 146740 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 12:30 Chaam MO17-1 Rijen MO17-1 H.J.L. (Henry) Bogers 144773 Sportpark Groot Heivelt - -
C 23-03-2019 11:00 Rijen JO12-1 TSV Gudok JO12-3 S. (Simon) van der Togt 120863 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 12:30 Rijen JO13-1 Helvoirt JO13-1 T. (Theun) Kock 147890 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 vervallen SV Reeshof JO13-2 Rijen JO13-2 144949 Sportpark Campenhoef - -
C 23-03-2019 10:00 Rijen JO13-3 Gilze JO13-3 G. (Gijs) Jacobs 119335 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 13:00 Unitas'30 JO13-9 Rijen JO13-4 K.F.W. (Kevin) Witteveen 118471 Sportpark De Lage Banken - -
C 23-03-2019 11:00 Rijen MO13-1 NOAD'32 MO13-1 141557 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 11:00 Rijen JO11-1 SV Reeshof JO11-1 Afgeschermd 125939 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Rijen JO11-2 Afgeschermd 122168 Sportpark Heksenwiel - -
C 23-03-2019 12:30 Baronie JO11-3 Rijen JO11-3 122591 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 23-03-2019 10:00 SC 't Zand JO11-5 Rijen JO11-4 122595 Sportpark Bijstervelden - -
C 23-03-2019 08:30 Rijen JO11-5 Bavel JO11-4 Afgeschermd 122502 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 09:45 Rijen JO11-6 Waspik JO11-2 123624 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 08:30 Rijen JO11-7 SVG JO11-3 V. (Vinny) Maes 122759 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 09:45 Rijen JO11-8 OJC ROSMALEN JO11-6 125236 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 10:15 TSC MO11-1 Rijen MO11-1 142803 Sportpark De Warande - -
C 23-03-2019 vervallen Rijen JO8-1 UVV'40 JO8-1 135509 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 12:00 Sarto JO8-8 Rijen JO8-2 135173 Sportpark Westend - -
C 23-03-2019 08:30 Rijen JO8-3G Bavel JO8-3 134889 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 08:30 Rijen JO9-1 Oosterhout JO9-1 129847 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 09:45 Rijen JO9-2 JEKA JO9-9G 131294 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 10:15 Wilhelmina JO9-6 Rijen JO9-3 130419 Sportpark De Saren - -
C 23-03-2019 08:30 NEO'25 JO9-2 Rijen JO9-4 132885 Sportpark De Gaard - -
C 23-03-2019 08:30 Olympia'60 JO9-4 Rijen JO9-5 133343 Sportpark Crispijn - -
C 23-03-2019 11:00 Rijen JO7-1 Gilze JO7-1 138684 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 10:00 Groen Wit JO7-2 Rijen JO7-2 137737 Sportpark Haags - -
C 23-03-2019 15:00 Rijen G2 Best Vooruit G2G 143119 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 13:00 Rijen JG1G JEKA JG1G 142971 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 23-03-2019 10:00 Rijen JG2G EBOH JG1G 142969 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 24-03-2019 14:30 Rijen 1 Cluzona B.J.J. (Bram) van Dongen 71199 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 24-03-2019 12:00 Rijen 2 ZIGO 2 H.J. (Henk) Verberne 74495 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 24-03-2019 10:00 FC Dordrecht Amateurs 5 Rijen 4 100918 Sportpark Krommedijk - -
C 24-03-2019 10:30 Viola 3 Rijen 5 88204 Sportpark Alpheim - -
C 24-03-2019 12:00 Bavel 6 Rijen 6 85035 Sportpark De Roosberg - -
C 24-03-2019 12:00 SV Reeshof 5 Rijen 7 H. (Henk) Donders 81810 Sportpark Campenhoef - -
C 24-03-2019 vervallen Rijen VR1 Achtmaal VR2 76289 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 27-03-2019 vervallen Rijen JO11-8 Nieuwkuijk JO11-2 Afgeschermd 121928 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 28-03-2019 20:00 SAB 2 Rijen 3 90633 Sportpark Ruitersboslaan - -

Terug naar boven