Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - Rijen JO19-2

Teamleden

Spelers
Nieck Pijnenburg Keeper      
Kees Brinkmans        
Nick Claessen        
Cemil Dede        
Jarno Elants        
Scott Ernst        
Felix van den Heijkant        
Rick van Laerhoven        
Freek Leenders        
Robin Maas        
Nick Mantel        
Raf van den Nieuwenhuizen        
Tim Schaerlaeckens        
Bekir Toker        
 
Overige teamleden
Hans van de Nieuwenhuizen Leider/Trainer
Leo de Jongh Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 13:00 VOAB JO19-4 Gilze JO19-3 108584 2-3
C 28-05-2019 19:30 Neerlandia'31 JO19-1 Gilze JO19-3 108474 7-1
C 25-05-2019 15:15 Gilze JO19-3 SV Reeshof JO19-3 107973 2-4
C 25-05-2019 14:30 Sarto JO19-5 VOAB JO19-4 108838 9-3
C 25-05-2019 11:30 Bavel JO19-3 ZIGO JO19-2 107805 5-1
C 21-05-2019 19:30 Rijen JO19-2 Neerlandia'31 JO19-1 107791 1-8
C 18-05-2019 14:00 SV Reeshof JO19-3 Bavel JO19-3 107462 8-1
C 18-05-2019 14:00 ZIGO JO19-2 Sarto JO19-5 107989 1-8
C 18-05-2019 14:45 VOAB JO19-4 Rijen JO19-2 107177 2-4
C 18-05-2019 13:30 GSBW JO19-2 Hilvaria JO19-3 107727 6-4
C 11-05-2019 13:30 Hilvaria JO19-3 VOAB JO19-4 108176 7-1
C 11-05-2019 13:00 Rijen JO19-2 ZIGO JO19-2 108757 13-3
C 11-05-2019 15:00 Were Di JO19-2 Neerlandia'31 JO19-1 107707 2-1
C 11-05-2019 15:15 Gilze JO19-3 Sarto JO19-5 107579 1-7
C 11-05-2019 14:45 GSBW JO19-2 SV Reeshof JO19-3 107763 2-2
C 09-05-2019 19:00 Neerlandia'31 JO19-1 Bavel JO19-3 108272 6-1
C 04-05-2019 14:00 ZIGO JO19-2 Hilvaria JO19-3 108494 3-2
C 04-05-2019 14:45 Sarto JO19-5 Rijen JO19-2 108020 3-4
C 04-05-2019 12:15 SV Reeshof JO19-3 Were Di JO19-2 107380 6-5
C 13-04-2019 14:00 Bavel JO19-3 Sarto JO19-5 107951 7-1
C 13-04-2019 14:15 GSBW JO19-2 Neerlandia'31 JO19-1 107967 0-8
C 13-04-2019 14:45 Were Di JO19-2 ZIGO JO19-2 107375 4-3
C 13-04-2019 15:15 Gilze JO19-3 Rijen JO19-2 108942 4-0
C 13-04-2019 15:15 Hilvaria JO19-3 SV Reeshof JO19-3 108733 1-2
C 06-04-2019 14:45 VOAB JO19-4 Were Di JO19-2 108215 2-2
C 06-04-2019 13:00 Rijen JO19-2 Bavel JO19-3 107939 5-0
C 06-04-2019 14:00 ZIGO JO19-2 Gilze JO19-3 107970 0-6
C 06-04-2019 14:30 Neerlandia'31 JO19-1 Hilvaria JO19-3 108202 5-0
C 06-04-2019 14:45 Sarto JO19-5 GSBW JO19-2 108273 1-1
C 30-03-2019 14:30 Hilvaria JO19-3 Bavel JO19-3 107776 8-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 14:45 VOAB JO19-3 OVV'67 JO19-1 34122 4-1
C 15-12-2018 13:00 Rijen JO19-2 TSV Gudok JO19-5 34017 0-4
C 08-12-2018 15:15 Gilze JO19-3 DVVC JO19-1 34485 2-3
C 08-12-2018 11:45 Bavel JO19-2 Sarto JO19-6 32990 3-0
C 08-12-2018 13:30 OVV'67 JO19-1 Rijen JO19-2 34364 2-7
C 08-12-2018 15:45 SV Reeshof JO19-3 TSV Gudok JO19-5 34011 5-2
C 01-12-2018 15:00 Dongen JO19-3 Gilze JO19-3 33027 8-1
C 01-12-2018 14:45 TSV Gudok JO19-5 Bavel JO19-2 33538 0-2
C 01-12-2018 13:00 Rijen JO19-2 SV Reeshof JO19-3 32722 6-0
C 24-11-2018 12:15 Bavel JO19-2 SV Reeshof JO19-3 33559 3-1
C 24-11-2018 13:30 OVV'67 JO19-1 Dongen JO19-3 33133 5-4
C 24-11-2018 14:30 DVVC JO19-1 TSV Gudok JO19-5 34314 1-2
C 24-11-2018 15:15 Gilze JO19-3 VOAB JO19-3 34026 0-8
C 17-11-2018 15:45 SV Reeshof JO19-3 Gilze JO19-3 33919 5-2
C 17-11-2018 15:15 Dongen JO19-3 TSV Gudok JO19-5 32844 0-0
C 17-11-2018 14:30 Sarto JO19-6 DVVC JO19-1 34526 3-2
C 17-11-2018 13:00 Rijen JO19-2 Bavel JO19-2 34034 0-2
C 10-11-2018 11:15 Bavel JO19-2 OVV'67 JO19-1 34162 4-1
C 10-11-2018 14:30 DVVC JO19-1 Dongen JO19-3 33049 5-0
C 10-11-2018 15:15 Gilze JO19-3 Sarto JO19-6 33746 1-6
C 10-11-2018 14:45 TSV Gudok JO19-5 VOAB JO19-3 33246 0-7
C 03-11-2018 15:45 SV Reeshof JO19-3 Sarto JO19-6 32880 1-3
C 03-11-2018 13:30 OVV'67 JO19-1 TSV Gudok JO19-5 33286 6-4
C 03-11-2018 13:00 Rijen JO19-2 Dongen JO19-3 33460 5-4
C 03-11-2018 11:15 Bavel JO19-2 VOAB JO19-3 33491 3-7
C 27-10-2018 14:45 VOAB JO19-3 SV Reeshof JO19-3 33944 6-0
C 27-10-2018 14:30 DVVC JO19-1 OVV'67 JO19-1 33277 4-2
C 27-10-2018 15:00 Dongen JO19-3 Bavel JO19-2 33819 3-5
C 27-10-2018 16:15 Sarto JO19-6 Rijen JO19-2 34427 4-3
C 13-10-2018 15:15 SV Reeshof JO19-3 DVVC JO19-1 34068 2-2
C 13-10-2018 14:30 Sarto JO19-6 VOAB JO19-3 34181 1-3
C 13-10-2018 12:30 Bavel JO19-2 Gilze JO19-3 32756 5-1
C 06-10-2018 13:15 Gilze JO19-3 OVV'67 JO19-1 32841 7-3
C 06-10-2018 14:30 DVVC JO19-1 Bavel JO19-2 33548 2-1
C 06-10-2018 15:00 TSV Gudok JO19-5 Sarto JO19-6 34166 1-5
C 06-10-2018 14:45 VOAB JO19-3 Rijen JO19-2 34179 1-2
C 06-10-2018 15:15 Dongen JO19-3 SV Reeshof JO19-3 33830 7-1
C 29-09-2018 13:00 Rijen JO19-2 Gilze JO19-3 33914 4-1
C 29-09-2018 14:45 VOAB JO19-3 DVVC JO19-1 33966 4-0
C 29-09-2018 15:45 SV Reeshof JO19-3 OVV'67 JO19-1 32780 2-1
C 29-09-2018 16:15 Sarto JO19-6 Dongen JO19-3 33718 2-1
C 22-09-2018 15:15 Gilze JO19-3 TSV Gudok JO19-5 33270 1-2
C 22-09-2018 15:00 Dongen JO19-3 VOAB JO19-3 33616 4-2
C 22-09-2018 14:30 DVVC JO19-1 Rijen JO19-2 32800 4-3
C 22-09-2018 13:30 OVV'67 JO19-1 Sarto JO19-6 33287 2-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:30 Neerlandia'31 JO19-1 JEKA JO19-7 4574 11-0
B 15-09-2018 14:45 Rijen JO19-2 DIA JO19-4 4557 3-3
B 08-09-2018 14:30 Neerlandia'31 JO19-1 Rijen JO19-2 4546 5-5
B 08-09-2018 17:45 JEKA JO19-7 DIA JO19-4 4502 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Neerlandia'31 JO19-1 10 9 0 1 27 60 7 53 0
2 SV Reeshof JO19-3 10 6 2 2 20 37 27 10 0
3 Gilze JO19-3 10 6 1 3 19 35 30 5 0
4 Rijen JO19-2 10 6 0 4 18 53 35 18 0
5 Were Di JO19-2 10 5 3 2 18 46 32 14 0
6 Sarto JO19-5 10 4 3 3 15 36 30 6 0
7 Bavel JO19-3 10 3 1 6 10 25 49 -24 0
8 Hilvaria JO19-3 10 3 0 7 9 26 25 1 0
9 VOAB JO19-4 10 3 1 6 9 27 42 -15 1
10 GSBW JO19-2 10 2 3 5 9 29 52 -23 0
11 ZIGO JO19-2 10 1 0 9 3 15 60 -45 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO19-3 9 7 0 2 21 42 11 31 0
2 Bavel JO19-2 9 7 0 2 21 28 15 13 0
3 Sarto JO19-6 9 7 0 2 21 27 17 10 0
4 DVVC JO19-1 9 5 1 3 16 23 19 4 0
5 Rijen JO19-2 9 5 0 4 15 30 22 8 0
6 SV Reeshof JO19-3 9 3 1 5 10 17 32 -15 0
7 Dongen JO19-3 8 3 0 5 9 31 26 5 0
8 TSV Gudok JO19-5 8 3 0 5 9 15 27 -12 0
9 OVV'67 JO19-1 9 2 0 7 6 23 39 -16 0
10 Gilze JO19-3 9 1 0 8 3 16 44 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Neerlandia'31 JO19-1 3 2 1 0 7 21 6 15 0
2 Rijen JO19-2 3 1 2 0 5 13 8 5 0
3 DIA JO19-4 3 0 2 1 2 6 10 -4 0
4 JEKA JO19-7 3 0 1 2 1 2 18 -16 0

Training

Berichten



Terug naar boven