Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0220 Onder 19 competitie (district A-cat)

Junioren - Rijen JO19-1

Teamleden

Spelers
Lars van Bergen Keeper      
Harm Kock Keeper      
Bart van den Berg        
Mathijs van Boxtel        
Martijn Dhaeze        
Enrico van den Dries        
Marc Jacobs        
Peerke Jansen        
Pieter Joosen        
Mats Koot        
Mick de Nijs        
Pim Nooten        
Turkay ├ľnal        
Martijn Piree        
Dennis van Tiel        
Dogukan Unver        
Damon Vermetten        
Daan Willemen        
 
Overige teamleden
Patrick Dhaeze Leider/Trainer
Jack van Hulten Trainer/Coach
Leo de Jongh Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
V 19-01-2019 14:45 RBC Roosendaal JO19-1 Rijen JO19-1 14:15
V 26-01-2019 15:00 Unitas '30 JO19-1 Rijen JO19-1 14:30
V 02-02-2019 14:45 Rijen JO19-1 DVO '60 JO19-1 14:15
C 09-02-2019 14:45 Rijen JO19-1 IFC JO19-1 31840 Sportpark de Vijf Eiken 14:15
C 16-02-2019 vervallen FC Engelen JO19-1 Rijen JO19-1 31859 00:30
C 09-03-2019 14:45 Rijen JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 31851 Sportpark de Vijf Eiken 14:15
C 16-03-2019 15:00 ASWH JO19-1 Rijen JO19-1 31755 Sportpark Schildman 14:30
C 23-03-2019 14:45 Rijen JO19-1 Oranje Wit JO19-1 31798 Sportpark de Vijf Eiken 14:15
C 06-04-2019 12:00 Kozakken Boys JO19-1 Rijen JO19-1 31813 Sportpark De Zwaaier 11:30
C 13-04-2019 14:45 Rijen JO19-1 TSC JO19-1 31789 Sportpark de Vijf Eiken 14:15
C 04-05-2019 14:45 Rijen JO19-1 SC \'t Zand JO19-1 31873 Sportpark de Vijf Eiken 14:15
C 11-05-2019 14:30 JEKA JO19-1 Rijen JO19-1 31790 Sportpark Beukenlaan 13:45
C 18-05-2019 14:45 Rijen JO19-1 Sarto JO19-1 31760 Sportpark de Vijf Eiken 14:15
C 25-05-2019 15:00 WSC JO19-1 Rijen JO19-1 31759 Sportpark Eikendonk 14:05
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 09-02-2019 12:00 Kozakken Boys JO19-1 Nivo Sparta JO19-1
C 09-02-2019 14:30 Sarto JO19-1 JEKA JO19-1
C 09-02-2019 14:30 SC 't Zand JO19-1 TSC JO19-1
C 09-02-2019 14:45 Rijen JO19-1 IFC JO19-1
C 09-02-2019 15:00 ASWH JO19-1 Oranje Wit JO19-1
C 16-02-2019 15:00 Oranje Wit JO19-1 WSC JO19-1
C 16-02-2019 14:30 JEKA JO19-1 SC 't Zand JO19-1
C 16-02-2019 12:45 IFC JO19-1 Sarto JO19-1
C 16-02-2019 12:00 Nivo Sparta JO19-1 ASWH JO19-1
C 16-02-2019 15:00 TSC JO19-1 Kozakken Boys JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 15:00 Oranje Wit JO19-1 JEKA JO19-1 31867 2-2
C 08-12-2018 15:00 ASWH JO19-1 SC 't Zand JO19-1 31831 0-6
C 08-12-2018 15:00 TSC JO19-1 Rijen JO19-1 31802 4-1
C 08-12-2018 12:00 Nivo Sparta JO19-1 Sarto JO19-1 31861 1-4
C 08-12-2018 12:00 Kozakken Boys JO19-1 WSC JO19-1 31857 0-3
C 01-12-2018 12:45 IFC JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 31869 2-2
C 01-12-2018 14:30 SC 't Zand JO19-1 Oranje Wit JO19-1 31770 1-1
C 01-12-2018 14:30 Sarto JO19-1 TSC JO19-1 31753 5-1
C 01-12-2018 14:45 Rijen JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 31865 2-5
C 01-12-2018 15:00 WSC JO19-1 ASWH JO19-1 31806 8-2
C 24-11-2018 12:00 Nivo Sparta JO19-1 SC 't Zand JO19-1 31793 3-1
C 24-11-2018 12:45 IFC JO19-1 WSC JO19-1 31847 2-3
C 24-11-2018 15:00 TSC JO19-1 JEKA JO19-1 31791 2-1
C 24-11-2018 15:00 Oranje Wit JO19-1 Rijen JO19-1 31779 5-0
C 24-11-2018 15:15 FC Engelen JO19-1 Sarto JO19-1 31842 0-0
C 24-11-2018 15:00 ASWH JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 31870 0-3
C 17-11-2018 12:00 Kozakken Boys JO19-1 FC Engelen JO19-1 31762 0-0
C 17-11-2018 14:30 Sarto JO19-1 Oranje Wit JO19-1 31794 0-3
C 17-11-2018 14:30 JEKA JO19-1 WSC JO19-1 31830 3-0
C 17-11-2018 12:45 SC 't Zand JO19-1 IFC JO19-1 31792 4-2
C 17-11-2018 14:45 Rijen JO19-1 ASWH JO19-1 31856 4-1
C 17-11-2018 15:00 TSC JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 31773 4-1
C 10-11-2018 12:00 Nivo Sparta JO19-1 Rijen JO19-1 31766 5-1
C 10-11-2018 12:45 IFC JO19-1 JEKA JO19-1 31853 0-1
C 10-11-2018 15:00 ASWH JO19-1 TSC JO19-1 31845 1-3
C 10-11-2018 15:15 FC Engelen JO19-1 SC 't Zand JO19-1 31786 0-0
C 10-11-2018 15:00 Oranje Wit JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 31809 1-2
C 10-11-2018 16:10 WSC JO19-1 Sarto JO19-1 31757 1-0
C 03-11-2018 15:00 TSC JO19-1 WSC JO19-1 31784 0-3
C 03-11-2018 15:00 Oranje Wit JO19-1 IFC JO19-1 31787 1-0
C 03-11-2018 15:00 ASWH JO19-1 Sarto JO19-1 31777 0-5
C 03-11-2018 14:45 Rijen JO19-1 JEKA JO19-1 31832 2-3
C 03-11-2018 12:00 Kozakken Boys JO19-1 SC 't Zand JO19-1 31768 0-1
C 03-11-2018 12:00 Nivo Sparta JO19-1 FC Engelen JO19-1 31866 0-0
C 27-10-2018 12:45 IFC JO19-1 TSC JO19-1 31874 3-3
C 27-10-2018 14:30 Sarto JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 31811 1-1
C 27-10-2018 14:30 JEKA JO19-1 ASWH JO19-1 31788 5-2
C 27-10-2018 14:30 SC 't Zand JO19-1 Rijen JO19-1 31769 6-0
C 27-10-2018 15:15 FC Engelen JO19-1 Oranje Wit JO19-1 31875 0-0
C 27-10-2018 15:20 WSC JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 31746 0-1
C 20-10-2018 15:00 ASWH JO19-1 FC Engelen JO19-1 104949 0-0
C 13-10-2018 12:00 Nivo Sparta JO19-1 JEKA JO19-1 31747 4-0
C 13-10-2018 12:00 Kozakken Boys JO19-1 IFC JO19-1 31778 1-0
C 13-10-2018 14:30 SC 't Zand JO19-1 Sarto JO19-1 31771 2-1
C 13-10-2018 14:45 Rijen JO19-1 WSC JO19-1 31765 3-4
C 13-10-2018 15:00 TSC JO19-1 Oranje Wit JO19-1 31864 0-2
C 13-10-2018 15:00 ASWH JO19-1 FC Engelen JO19-1 31758 0-0
C 06-10-2018 12:45 IFC JO19-1 ASWH JO19-1 31748 10-0
C 06-10-2018 14:30 Sarto JO19-1 Rijen JO19-1 31848 6-0
C 06-10-2018 14:30 JEKA JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 31860 3-4
C 06-10-2018 15:00 Oranje Wit JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 31764 3-1
C 06-10-2018 15:05 WSC JO19-1 SC 't Zand JO19-1 31849 0-4
C 06-10-2018 15:15 FC Engelen JO19-1 TSC JO19-1 31767 1-7
C 29-09-2018 12:00 Kozakken Boys JO19-1 TSC JO19-1 31843 2-0
C 29-09-2018 14:30 SC 't Zand JO19-1 JEKA JO19-1 31801 3-2
C 29-09-2018 14:30 Sarto JO19-1 IFC JO19-1 31796 3-3
C 29-09-2018 14:45 Rijen JO19-1 FC Engelen JO19-1 31838 4-1
C 29-09-2018 15:00 ASWH JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 31835 0-9
C 29-09-2018 15:30 WSC JO19-1 Oranje Wit JO19-1 31744 0-2
C 22-09-2018 15:15 FC Engelen JO19-1 WSC JO19-1 31815 2-6
C 22-09-2018 15:00 TSC JO19-1 SC 't Zand JO19-1 31863 2-1
C 22-09-2018 15:00 Oranje Wit JO19-1 ASWH JO19-1 31871 14-1
C 22-09-2018 14:30 JEKA JO19-1 Sarto JO19-1 31752 2-1
C 22-09-2018 12:45 IFC JO19-1 Rijen JO19-1 31745 1-2
C 22-09-2018 12:00 Nivo Sparta JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 31852 4-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:00 Dongen JO19-1 TSC JO19-1 4321 1-1
B 15-09-2018 15:00 TSV Gudok JO19-1 Rijen JO19-1 3913 2-5
B 08-09-2018 14:45 Rijen JO19-1 TSC JO19-1 4552 1-4
B 08-09-2018 15:00 TSV Gudok JO19-1 Dongen JO19-1 4454 1-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oranje Wit JO19-1 10 7 2 1 23 34 7 27 0
2 SC 't Zand JO19-1 10 7 1 2 22 29 11 18 0
3 Nivo Sparta JO19-1 10 6 1 3 19 31 16 15 0
4 Kozakken Boys JO19-1 10 6 1 3 19 19 15 4 0
5 WSC JO19-1 10 6 0 4 18 22 17 5 0
6 JEKA JO19-1 10 5 1 4 16 22 20 2 0
7 TSC JO19-1 10 5 1 4 16 19 20 -1 0
8 Sarto JO19-1 10 4 2 4 14 26 14 12 0
9 IFC JO19-1 10 1 3 6 6 23 20 3 0
10 Rijen JO19-1 10 2 0 8 6 15 40 -25 0
11 ASWH JO19-1 10 0 0 10 0 7 67 -60 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO19-1 3 2 1 0 7 7 3 4 0
2 Rijen JO19-1 3 2 0 1 6 9 8 1 0
3 Dongen JO19-1 3 1 1 1 4 8 5 3 0
4 TSV Gudok JO19-1 3 0 0 3 0 4 12 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
zo 23-09-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 30-09-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 07-10-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 14-10-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 21-10-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 28-10-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 04-11-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 11-11-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 18-11-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 25-11-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 02-12-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 09-12-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 16-12-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 23-12-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 30-12-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 06-01-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 13-01-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 20-01-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 27-01-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 03-02-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 10-02-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 17-02-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 24-02-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 03-03-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 10-03-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 17-03-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 24-03-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 31-03-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 07-04-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 14-04-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 21-04-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 28-04-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 05-05-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 12-05-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 19-05-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 26-05-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 02-06-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
zo 09-06-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
dinsdag 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 25-09-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 02-10-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 09-10-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 16-10-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 23-10-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 30-10-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 06-11-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 13-11-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 20-11-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 27-11-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 04-12-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 11-12-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 18-12-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 25-12-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 01-01-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 08-01-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 15-01-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 22-01-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 29-01-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 05-02-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 12-02-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 19-02-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 26-02-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 05-03-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 12-03-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 19-03-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 26-03-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 02-04-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 09-04-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 16-04-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 23-04-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 30-04-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 07-05-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 14-05-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 21-05-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 28-05-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 04-06-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
di 11-06-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
donderdag 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 20-09-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 27-09-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 04-10-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 11-10-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 18-10-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 25-10-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 01-11-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 08-11-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 15-11-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 22-11-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 29-11-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 06-12-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 13-12-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 20-12-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 27-12-18 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 03-01-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 10-01-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 17-01-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 24-01-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 31-01-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 07-02-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 14-02-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 21-02-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 28-02-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 07-03-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 14-03-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 21-03-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 28-03-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 04-04-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 11-04-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 18-04-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 25-04-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 02-05-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 09-05-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 16-05-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 23-05-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 30-05-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 06-06-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
do 13-06-19 19:30 - 21:15 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven