Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Rijen 7

Teamleden

Spelers
Sjors Haneveld Keeper      
Robin Biemans        
Nick Biemans        
Pepijn Bracké        
Ruben van Eijk        
Nicky Erdmann        
Wesley Fischer        
Lars Gerrits        
Wesley v Gorkum        
Koen van Gorkum        
Max van den Heijkant        
Rick Hoosemans        
Kevin de Jongh        
Jeroen Kat        
Bart Meijeren        
Stan Oerlemans        
Mike v Oosterwijk        
Niels Wirken        
 
Overige teamleden
William Gerrits Leider
Jeroen Haneveld Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 31-03-2019 10:00 Gloria UC 5 Rijen 7 ST. (Stijn) Goos 90484 Sportpark Boschoven 09:05
C 07-04-2019 10:00 Rijen 7 Gloria UC 5 80516 Sportpark de Vijf Eiken 09:30
C 14-04-2019 10:30 PCP 6 Rijen 7 85168 Sportpark Lage Kant 09:45
C 05-05-2019 10:00 Rijen 7 Molenschot 3 84968 Sportpark de Vijf Eiken 09:30
C 12-05-2019 10:00 Bavel 7 Rijen 7 82713 Sportpark De Roosberg 09:15
C 19-05-2019 10:00 Rijen 7 Neerlandia\'31 4 91465 Sportpark de Vijf Eiken 09:30
C 26-05-2019 10:00 Sarto 12 Rijen 7 91379 Sportpark Westend 09:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 31-03-2019 10:00 Gloria UC 5 Rijen 7
C 31-03-2019 10:00 PCP 6 Molenschot 3
C 31-03-2019 10:00 Neerlandia'31 4 SC 't Zand 8
C 07-04-2019 12:00 Gilze 7 Bavel 7
C 07-04-2019 11:15 DVVC 3 Molenschot 3
C 07-04-2019 10:00 SC 't Zand 8 PCP 6
C 07-04-2019 10:00 Rijen 7 Gloria UC 5
C 07-04-2019 10:00 Neerlandia'31 4 SV Reeshof 5
C 07-04-2019 10:00 Sarto 12 SC Hoge Vucht 3
C 14-04-2019 10:00 Gloria UC 5 DVVC 3
C 14-04-2019 10:00 Bavel 7 SC 't Zand 8
C 14-04-2019 10:30 PCP 6 Rijen 7
C 14-04-2019 11:00 Molenschot 3 Neerlandia'31 4
C 14-04-2019 11:00 SC Hoge Vucht 3 Gilze 7
C 14-04-2019 12:00 SV Reeshof 5 Sarto 12
C 18-04-2019 18:30 Sarto 12 Gloria UC 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-03-2019 12:00 SV Reeshof 5 Rijen 7 M.W. (Maurice) Cools 81810 2 - 1
C 17-03-2019 10:00 DVVC 3 Rijen 7 S. (Stan) Verbunt 87346 7 - 1
C 10-03-2019 10:00 Rijen 7 Gilze 7 Afgeschermd 86568 0 - 3
C 17-02-2019 10:00 Rijen 7 SC 't Zand 8 Afgeschermd 80288 11 - 1
C 10-02-2019 11:00 SC Hoge Vucht 3 Rijen 7 Afgeschermd 99045 6 - 2
C 03-02-2019 10:00 Rijen 7 PCP 6 M. (Marco) Fischer 90356 3 - 3
C 27-01-2019 afgelast Rijen 7 SC Hoge Vucht 3 M. (Marco) Fischer 99034
C 25-11-2018 10:00 Rijen 7 SV Reeshof 5 M.W. (Maurice) Cools 83348 2 - 2
C 18-11-2018 10:00 Rijen 7 DVVC 3 L (Leo) deJongh 87628 1 - 7
C 11-11-2018 12:00 Gilze 7 Rijen 7 C.J.M. (Corné) Kreeft 80868 4 - 1
C 04-11-2018 10:00 Rijen 7 Bavel 7 A.A. (Toon) vanMierlo 86966 3 - 1
C 28-10-2018 11:00 Molenschot 3 Rijen 7 Afgeschermd 84181 0 - 4
C 14-10-2018 10:00 Rijen 7 Sarto 12 Afgeschermd 90167 2 - 2
C 07-10-2018 10:00 Neerlandia'31 4 Rijen 7 M. (Michel) vanPoppel 83159 4 - 3
C 30-09-2018 10:00 SC 't Zand 8 Rijen 7 Afgeschermd 84044 1 - 10
B 16-09-2018 10:00 Rijen 7 TSV Gudok 7 L (Leo) deJongh 19924 6 - 1
B 09-09-2018 09:45 SV Reeshof 6 Rijen 7 Afgeschermd 20294 8 - 3
B 02-09-2018 10:00 Rijen 7 SC 't Zand 9 J (Jeroen) Haneveld 19357 4 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2019 10:30 PCP 6 Sarto 12 87897 3-1
C 24-03-2019 10:00 SC 't Zand 8 Gilze 7 89532 0-11
C 24-03-2019 10:00 Gloria UC 5 Neerlandia'31 4 84676 0-1
C 24-03-2019 10:00 Bavel 7 Molenschot 3 85298 0-3
C 24-03-2019 12:00 SV Reeshof 5 Rijen 7 81810 2-1
C 17-03-2019 11:00 Molenschot 3 SC Hoge Vucht 3 99048 0-0
C 17-03-2019 10:00 DVVC 3 Rijen 7 87346 7-1
C 17-03-2019 10:00 Bavel 7 SV Reeshof 5 87455 2-1
C 17-03-2019 12:00 Gilze 7 PCP 6 90469 1-4
C 10-03-2019 10:00 Rijen 7 Gilze 7 86568 0-3
C 10-03-2019 10:00 SC 't Zand 8 Sarto 12 84867 0-7
C 10-03-2019 10:30 PCP 6 DVVC 3 89193 6-1
C 10-03-2019 11:00 SC Hoge Vucht 3 Neerlandia'31 4 99047 0-0
C 10-03-2019 12:00 SV Reeshof 5 Molenschot 3 80254 5-1
C 10-03-2019 10:00 Gloria UC 5 Bavel 7 84227 0-0
C 24-02-2019 11:00 SC Hoge Vucht 3 Molenschot 3 99041 0-0
C 24-02-2019 12:00 SV Reeshof 5 Bavel 7 87274 3-1
C 24-02-2019 10:00 DVVC 3 Gloria UC 5 85853 8-1
C 17-02-2019 10:00 DVVC 3 Gilze 7 86009 4-1
C 17-02-2019 10:00 Neerlandia'31 4 PCP 6 87110 2-2
C 17-02-2019 10:00 Rijen 7 SC 't Zand 8 80288 11-1
C 17-02-2019 10:00 Sarto 12 Bavel 7 91550 2-1
C 17-02-2019 12:00 SV Reeshof 5 SC Hoge Vucht 3 99046 0-0
C 17-02-2019 11:00 Molenschot 3 Gloria UC 5 87951 3-1
C 10-02-2019 11:00 SC Hoge Vucht 3 Rijen 7 99045 6-2
C 10-02-2019 10:00 Bavel 7 Neerlandia'31 4 87426 0-1
C 10-02-2019 10:00 SC 't Zand 8 DVVC 3 82168 3-4
C 10-02-2019 10:00 Gloria UC 5 SV Reeshof 5 82133 0-0
C 10-02-2019 12:00 Gilze 7 Sarto 12 86491 4-0
C 03-02-2019 12:00 SV Reeshof 5 SC 't Zand 8 80996 6-1
C 03-02-2019 10:00 Rijen 7 PCP 6 90356 3-3
C 03-02-2019 11:00 Molenschot 3 Bavel 7 87235 0-5
C 03-02-2019 12:00 Gilze 7 SC Hoge Vucht 3 99044 0-0
C 03-02-2019 10:00 Neerlandia'31 4 Gloria UC 5 82802 4-4
C 27-01-2019 10:00 Rijen 7 SC Hoge Vucht 3 99034 0-0
C 20-01-2019 10:00 Bavel 7 SC Hoge Vucht 3 99036 0-0
C 09-12-2018 10:00 SC 't Zand 8 Bavel 7 89780 0-7
C 09-12-2018 10:00 Sarto 12 SV Reeshof 5 83448 5-0
C 09-12-2018 10:00 Neerlandia'31 4 Molenschot 3 82572 5-2
C 02-12-2018 10:00 SC Hoge Vucht 3 Sarto 12 99043 0-0
C 02-12-2018 10:00 Bavel 7 Gilze 7 86585 0-5
C 02-12-2018 11:00 Molenschot 3 DVVC 3 89897 0-1
C 02-12-2018 12:00 SV Reeshof 5 Neerlandia'31 4 84164 2-1
C 02-12-2018 10:30 PCP 6 SC 't Zand 8 84320 11-0
C 25-11-2018 10:00 Rijen 7 SV Reeshof 5 83348 2-2
C 25-11-2018 10:00 Sarto 12 PCP 6 80044 4-6
C 25-11-2018 10:00 DVVC 3 SC Hoge Vucht 3 99042 3-3
C 25-11-2018 12:00 Gilze 7 SC 't Zand 8 84514 6-1
C 18-11-2018 10:30 PCP 6 Gilze 7 85083 8-0
C 18-11-2018 10:00 Rijen 7 DVVC 3 87628 1-7
C 18-11-2018 10:00 SC 't Zand 8 Neerlandia'31 4 90468 2-15
C 18-11-2018 10:00 Gloria UC 5 Sarto 12 84447 5-1
C 11-11-2018 10:00 Sarto 12 SC 't Zand 8 81189 8-2
C 11-11-2018 10:00 DVVC 3 PCP 6 82357 2-3
C 11-11-2018 10:00 Bavel 7 Gloria UC 5 86206 1-5
C 11-11-2018 10:00 Neerlandia'31 4 SC Hoge Vucht 3 99040 8-2
C 11-11-2018 11:00 Molenschot 3 SV Reeshof 5 80251 0-2
C 11-11-2018 12:00 Gilze 7 Rijen 7 80868 4-1
C 04-11-2018 10:00 Sarto 12 Molenschot 3 82946 6-0
C 04-11-2018 10:00 DVVC 3 Neerlandia'31 4 83573 5-1
C 04-11-2018 10:00 Rijen 7 Bavel 7 86966 3-1
C 04-11-2018 10:30 PCP 6 SV Reeshof 5 89495 4-3
C 04-11-2018 12:00 Gilze 7 Gloria UC 5 86757 3-1
C 04-11-2018 10:00 SC 't Zand 8 SC Hoge Vucht 3 99039 5-1
C 28-10-2018 10:15 SC Hoge Vucht 3 PCP 6 99038 0-7
C 28-10-2018 10:00 Neerlandia'31 4 Sarto 12 81271 4-1
C 28-10-2018 10:00 Gloria UC 5 SC 't Zand 8 85912 5-2
C 28-10-2018 10:00 Bavel 7 DVVC 3 87551 1-7
C 28-10-2018 11:00 Molenschot 3 Rijen 7 84181 0-4
C 28-10-2018 12:00 SV Reeshof 5 Gilze 7 84359 2-1
C 14-10-2018 10:00 DVVC 3 SV Reeshof 5 82070 5-1
C 14-10-2018 10:00 SC 't Zand 8 Molenschot 3 85825 4-6
C 14-10-2018 10:00 Rijen 7 Sarto 12 90167 2-2
C 14-10-2018 10:30 PCP 6 Bavel 7 80723 3-0
C 14-10-2018 12:00 Gilze 7 Neerlandia'31 4 81111 1-5
C 14-10-2018 11:00 SC Hoge Vucht 3 Gloria UC 5 99037 0-0
C 07-10-2018 10:00 Sarto 12 DVVC 3 82178 1-3
C 07-10-2018 10:00 Neerlandia'31 4 Rijen 7 83159 4-3
C 07-10-2018 10:00 Gloria UC 5 PCP 6 91311 1-3
C 07-10-2018 11:00 Molenschot 3 Gilze 7 90880 0-1
C 30-09-2018 10:00 Gloria UC 5 Molenschot 3 83610 4-1
C 30-09-2018 10:00 SC 't Zand 8 Rijen 7 84044 1-10
C 30-09-2018 10:00 Bavel 7 Sarto 12 87280 1-4
C 30-09-2018 10:30 PCP 6 Neerlandia'31 4 85109 5-4
C 30-09-2018 12:00 Gilze 7 DVVC 3 89088 1-4
C 30-09-2018 11:00 SC Hoge Vucht 3 SV Reeshof 5 99035 0-0
C 23-09-2018 12:00 SV Reeshof 5 Gloria UC 5 88413 3-3
C 23-09-2018 11:00 Molenschot 3 PCP 6 88285 1-2
C 23-09-2018 10:00 DVVC 3 SC 't Zand 8 85855 10-0
C 23-09-2018 10:00 Neerlandia'31 4 Bavel 7 82115 2-2
C 23-09-2018 10:00 Sarto 12 Gilze 7 83090 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 09:45 SV Reeshof 6 SC 't Zand 9 19147 2-1
B 16-09-2018 10:00 Rijen 7 TSV Gudok 7 19924 6-1
B 09-09-2018 10:00 SC 't Zand 9 TSV Gudok 7 19899 11-0
B 09-09-2018 09:45 SV Reeshof 6 Rijen 7 20294 8-3
B 02-09-2018 10:00 Rijen 7 SC 't Zand 9 19357 4-3
B 02-09-2018 11:00 TSV Gudok 7 SV Reeshof 6 19940 4-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 PCP 6 15 13 2 0 41 70 23 47 0
2 DVVC 3 15 12 1 2 37 71 24 47 0
3 Neerlandia'31 4 14 8 3 3 27 57 31 26 0
4 Gilze 7 15 9 0 6 27 44 31 13 0
5 SV Reeshof 5 13 7 2 4 23 32 27 5 0
6 Sarto 12 14 6 1 7 19 43 33 10 0
7 Gloria UC 5 12 4 3 5 15 30 30 0 0
8 Rijen 7 14 4 3 7 15 44 43 1 0
9 Bavel 7 15 3 2 10 11 22 39 -17 0
10 Molenschot 3 13 3 0 10 9 17 40 -23 0
11 SC 't Zand 8 15 1 0 14 3 22 118 -96 0
12 SC Hoge Vucht 3 5 1 1 3 2 12 25 -13 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Reeshof 6 3 3 0 0 9 16 8 8 0
2 Rijen 7 3 2 0 1 6 13 12 1 0
3 SC 't Zand 9 3 1 0 2 3 15 6 9 0
4 TSV Gudok 7 3 0 0 3 0 5 23 -18 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 26-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 02-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 26-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven