Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Rijen 6

Teamleden

Spelers
Daan Bourgonje        
Rutger Bousché        
Krijn Dekkers        
Alex van Dommelen        
Michiel van de Dries        
Rick Hoosemans        
Niels Huijbregts        
Mart v. Kuipers        
Jelle Rennen        
Yannick van Silfhout        
Tom Taekema        
Rick Tax        
Mike van de Ven        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 31-03-2019 12:00 Rijen 6 Baronie 10 Afgeschermd 88859 Sportpark de Vijf Eiken 11:30
C 07-04-2019 12:00 Dubbeldam 5 Rijen 6 86681 Sportpark Schenkeldijk 11:30
C 14-04-2019 12:00 Rijen 6 DIA 8 87899 Sportpark de Vijf Eiken 11:30
C 05-05-2019 10:00 Hardinxveld 2 Rijen 6 84347 Sportpark Sluisweg 09:30
C 12-05-2019 12:00 Rijen 6 PCP 5 89678 Sportpark de Vijf Eiken 11:30
C 19-05-2019 vervallen TVC Breda 4 Rijen 6 90729 Sportpark TVC Breda 00:05
C 26-05-2019 12:00 Rijen 6 VV Papendrecht 3 88937 Sportpark de Vijf Eiken 11:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 31-03-2019 10:00 SC Emma 6 VV Papendrecht 3
C 31-03-2019 12:00 Bavel 6 DIA 8
C 31-03-2019 12:00 Rijen 6 Baronie 10
C 31-03-2019 12:00 Dubbeldam 5 Hardinxveld 2
C 07-04-2019 12:30 VV Papendrecht 3 SC Emma 6
C 07-04-2019 12:00 Dubbeldam 5 Rijen 6
C 07-04-2019 11:00 DIA 8 Beek Vooruit 11
C 07-04-2019 11:00 PCP 5 Baronie 10
C 07-04-2019 10:00 Hardinxveld 2 Gilze 6
C 11-04-2019 20:00 VV Papendrecht 3 Dubbeldam 5
C 14-04-2019 10:00 SC Emma 6 Hardinxveld 2
C 14-04-2019 12:00 Gilze 6 Dubbeldam 5
C 14-04-2019 12:00 Bavel 6 VV Papendrecht 3
C 14-04-2019 12:00 Rijen 6 DIA 8
C 14-04-2019 12:15 Beek Vooruit 11 PCP 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-03-2019 12:00 Bavel 6 Rijen 6 J. (Jan) van der Veeken 85035 9 - 1
C 10-03-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Rijen 6 B (Bram) Gillessen 90069 5 - 1
C 24-02-2019 10:00 SC Emma 6 Rijen 6 A. (Aad) van den Bogaard 83660 3 - 0
C 17-02-2019 12:00 Rijen 6 Gilze 6 A.A. (Toon) van Mierlo 84086 3 - 5
C 03-02-2019 12:00 Rijen 6 Beek Vooruit 11 Afgeschermd 82689 1 - 2
C 09-12-2018 11:00 DIA 8 Rijen 6 K. (Krijn) Dekkers 88584 5 - 4
C 02-12-2018 12:00 Rijen 6 Dubbeldam 5 A.A. (Toon) vanMierlo 90956 3 - 3
C 25-11-2018 12:00 Rijen 6 Bavel 6 A.A. (Toon) vanMierlo 80413 0 - 6
C 18-11-2018 10:00 Baronie 10 Rijen 6 G. (Guido) Hermes 84207 7 - 3
C 04-11-2018 11:00 PCP 5 Rijen 6 Afgeschermd 81678 11 - 5
C 28-10-2018 12:00 Rijen 6 Hardinxveld 2 A.A. (Toon) vanMierlo 83545 2 - 0
C 14-10-2018 12:30 VV Papendrecht 3 Rijen 6 P. (Patrick) Benjamins 85595 7 - 1
C 07-10-2018 12:00 Rijen 6 TVC Breda 4 Afgeschermd 86566 6 - 5
C 30-09-2018 12:00 Gilze 6 Rijen 6 C.J.M. (Corné) Kreeft 81752 5 - 6
C 23-09-2018 12:00 Rijen 6 SC Emma 6 Afgeschermd 80243 2 - 6
B 16-09-2018 10:00 OVV'67 4 Rijen 6 C.H. (Cees) Markus 18909 5 - 1
B 09-09-2018 12:00 Rijen 6 Molenschot 3 J (Johan) Bink 19128 6 - 1
B 02-09-2018 12:00 DIA 9 Rijen 6 J.C.M. (Jack) Verstegen 20366 4 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Hardinxveld 2 82935 3-1
C 24-03-2019 12:00 Bavel 6 Rijen 6 85035 9-1
C 24-03-2019 12:00 Gilze 6 DIA 8 81738 3-3
C 24-03-2019 10:00 Baronie 10 Dubbeldam 5 90999 4-2
C 24-03-2019 10:00 SC Emma 6 PCP 5 88970 6-0
C 17-03-2019 12:00 Bavel 6 Beek Vooruit 11 85342 4-1
C 17-03-2019 11:00 DIA 8 VV Papendrecht 3 81113 4-1
C 17-03-2019 11:00 PCP 5 Gilze 6 91609 4-2
C 10-03-2019 12:30 VV Papendrecht 3 PCP 5 80922 0-0
C 10-03-2019 10:00 SC Emma 6 Dubbeldam 5 86120 8-1
C 10-03-2019 10:00 Baronie 10 DIA 8 85990 2-0
C 10-03-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Rijen 6 90069 5-1
C 10-03-2019 12:00 Gilze 6 Bavel 6 91584 0-4
C 24-02-2019 12:30 VV Papendrecht 3 Bavel 6 84573 5-5
C 24-02-2019 10:00 SC Emma 6 Rijen 6 83660 3-0
C 24-02-2019 10:00 Baronie 10 Beek Vooruit 11 84111 9-0
C 17-02-2019 11:00 PCP 5 Bavel 6 84895 1-1
C 17-02-2019 10:00 Hardinxveld 2 VV Papendrecht 3 88923 2-7
C 17-02-2019 11:00 DIA 8 SC Emma 6 88785 1-2
C 17-02-2019 12:00 Rijen 6 Gilze 6 84086 3-5
C 17-02-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Baronie 10 87421 1-2
C 10-02-2019 12:00 Gilze 6 Beek Vooruit 11 83363 2-2
C 10-02-2019 10:00 Baronie 10 Hardinxveld 2 86929 6-2
C 03-02-2019 12:00 Rijen 6 Beek Vooruit 11 82689 1-2
C 03-02-2019 10:00 Gilze 6 Hardinxveld 2 83515 4-4
C 03-02-2019 12:30 TVC Breda 4 Dubbeldam 5 88965 0-0
C 27-01-2019 12:30 TVC Breda 4 Hardinxveld 2 106416 0-0
C 20-01-2019 12:30 TVC Breda 4 Gilze 6 87297 0-0
C 09-12-2018 12:30 TVC Breda 4 Baronie 10 89381 2-4
C 09-12-2018 11:00 PCP 5 Beek Vooruit 11 88183 4-0
C 09-12-2018 11:00 DIA 8 Rijen 6 88584 5-4
C 09-12-2018 10:00 Hardinxveld 2 SC Emma 6 83728 4-1
C 09-12-2018 12:00 Dubbeldam 5 Gilze 6 87678 3-3
C 02-12-2018 10:00 Baronie 10 PCP 5 87923 5-2
C 02-12-2018 12:00 Bavel 6 TVC Breda 4 85378 6-2
C 02-12-2018 12:00 Rijen 6 Dubbeldam 5 90956 3-3
C 02-12-2018 12:15 Beek Vooruit 11 DIA 8 91239 1-5
C 25-11-2018 12:30 TVC Breda 4 VV Papendrecht 3 90583 0-11
C 25-11-2018 10:00 Hardinxveld 2 Beek Vooruit 11 89020 1-5
C 25-11-2018 11:00 DIA 8 Gilze 6 86414 6-1
C 25-11-2018 11:00 PCP 5 SC Emma 6 84205 3-5
C 25-11-2018 12:00 Dubbeldam 5 Baronie 10 82564 0-10
C 25-11-2018 12:00 Rijen 6 Bavel 6 80413 0-6
C 18-11-2018 12:30 VV Papendrecht 3 DIA 8 83254 4-3
C 18-11-2018 12:15 Beek Vooruit 11 Bavel 6 80488 0-2
C 18-11-2018 10:00 Baronie 10 Rijen 6 84207 7-3
C 18-11-2018 10:00 Gilze 6 PCP 5 90376 3-0
C 18-11-2018 10:00 Hardinxveld 2 Dubbeldam 5 80621 2-2
C 18-11-2018 10:00 SC Emma 6 TVC Breda 4 81023 21-0
C 11-11-2018 11:00 DIA 8 Baronie 10 88542 0-2
C 11-11-2018 11:00 PCP 5 VV Papendrecht 3 87961 5-2
C 11-11-2018 12:00 Dubbeldam 5 SC Emma 6 90889 3-7
C 11-11-2018 12:00 Bavel 6 Gilze 6 89778 6-5
C 11-11-2018 12:30 TVC Breda 4 Hardinxveld 2 80578 0-0
C 04-11-2018 10:00 SC Emma 6 Beek Vooruit 11 81358 6-3
C 04-11-2018 10:00 Hardinxveld 2 Bavel 6 83997 0-8
C 04-11-2018 11:00 PCP 5 Rijen 6 81678 11-5
C 04-11-2018 12:30 VV Papendrecht 3 Baronie 10 81376 5-3
C 04-11-2018 12:00 Dubbeldam 5 DIA 8 80142 0-5
C 28-10-2018 10:00 Baronie 10 SC Emma 6 90632 3-5
C 28-10-2018 11:00 DIA 8 PCP 5 82722 3-0
C 28-10-2018 12:00 Gilze 6 VV Papendrecht 3 89250 2-5
C 28-10-2018 12:00 Bavel 6 Dubbeldam 5 88252 8-1
C 28-10-2018 12:00 Rijen 6 Hardinxveld 2 83545 2-0
C 28-10-2018 12:15 Beek Vooruit 11 TVC Breda 4 90588 5-2
C 14-10-2018 10:00 Baronie 10 Gilze 6 85758 4-3
C 14-10-2018 10:00 SC Emma 6 Bavel 6 80461 4-1
C 14-10-2018 10:00 Hardinxveld 2 PCP 5 86063 6-3
C 14-10-2018 12:00 Dubbeldam 5 Beek Vooruit 11 87850 9-1
C 14-10-2018 12:30 VV Papendrecht 3 Rijen 6 85595 7-1
C 14-10-2018 12:30 TVC Breda 4 DIA 8 81745 0-4
C 07-10-2018 11:00 DIA 8 Hardinxveld 2 88642 3-0
C 07-10-2018 11:00 PCP 5 Dubbeldam 5 83936 4-7
C 07-10-2018 12:00 Gilze 6 SC Emma 6 88742 1-3
C 07-10-2018 10:00 Bavel 6 Baronie 10 86590 3-3
C 07-10-2018 12:00 Rijen 6 TVC Breda 4 86566 6-5
C 07-10-2018 12:15 Beek Vooruit 11 VV Papendrecht 3 89103 3-2
C 30-09-2018 12:00 Bavel 6 PCP 5 81145 10-0
C 30-09-2018 12:00 Gilze 6 Rijen 6 81752 5-6
C 30-09-2018 10:00 SC Emma 6 DIA 8 86824 2-0
C 30-09-2018 12:30 VV Papendrecht 3 Hardinxveld 2 82039 6-1
C 23-09-2018 11:00 DIA 8 Bavel 6 86422 3-4
C 23-09-2018 11:00 PCP 5 TVC Breda 4 88569 8-5
C 23-09-2018 12:00 Dubbeldam 5 VV Papendrecht 3 84155 4-7
C 23-09-2018 12:00 Rijen 6 SC Emma 6 80243 2-6
C 23-09-2018 10:00 Hardinxveld 2 Baronie 10 84745 2-2
C 23-09-2018 12:15 Beek Vooruit 11 Gilze 6 91643 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 OVV'67 4 Rijen 6 18909 5-1
B 16-09-2018 12:00 DIA 9 Molenschot 3 19298 8-0
B 09-09-2018 10:00 OVV'67 4 DIA 9 19591 1-1
B 09-09-2018 12:00 Rijen 6 Molenschot 3 19128 6-1
B 02-09-2018 11:00 Molenschot 3 OVV'67 4 20149 0-4
B 02-09-2018 12:00 DIA 9 Rijen 6 20366 4-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Emma 6 13 12 0 1 36 58 22 36 0
2 Bavel 6 14 10 3 1 33 71 24 47 0
3 Baronie 10 14 10 2 2 32 62 28 34 0
4 VV Papendrecht 3 11 7 1 3 22 51 33 18 0
5 DIA 8 14 7 1 6 22 41 26 15 0
6 Beek Vooruit 11 15 5 1 9 16 28 52 -24 0
7 PCP 5 13 4 1 8 13 37 55 -18 0
8 Gilze 6 15 3 4 8 13 42 54 -12 0
9 Dubbeldam 5 12 2 3 7 9 35 62 -27 0
10 Hardinxveld 2 13 2 3 8 9 25 52 -27 0
11 Rijen 6 14 2 1 11 7 32 74 -42 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA 9 3 2 1 0 7 13 3 10 0
2 OVV'67 4 3 2 1 0 7 10 2 8 0
3 Rijen 6 3 1 0 2 3 9 10 -1 0
4 Molenschot 3 3 0 0 3 0 1 18 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 26-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 02-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 26-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven