Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Rijen 5

Teamleden

Spelers
Mark Andrik        
Joey Antonissen        
Thomas Balk        
Mike van Bruggen        
Patrick Dhaeze        
Loek Elias        
Mark Elias        
Willem in 't Groen        
John van Hees        
Seph Hermans        
Jeroen Laming        
Bas van Leent        
Barry Maas        
Robert Maas        
Jeroen Metsaars        
Walter Mols        
Martijn v Nooij        
Sander Schilders        
Robbin Smits        
Patrick v.d. Veeken        
Koen Vlaanderen        
Ralph Voesenek        
Bas Vromans        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 20-01-2019 vervallen WSJ 2 Rijen 5 81886 Sportpark 't Kraaienbos 00:30
C 27-01-2019 12:00 Rijen 5 TSV Gudok 4 81982 Sportpark de Vijf Eiken 11:30
C 03-02-2019 12:00 Rijen 5 GSBW 6 91441 Sportpark de Vijf Eiken 11:30
C 10-02-2019 11:00 FC Tilburg 5 Rijen 5 91022 Sportpark Spoordijk 10:30
C 17-02-2019 12:00 Rijen 5 JEKA 11 82540 Sportpark de Vijf Eiken 11:30
C 10-03-2019 12:00 Sarto 8 Rijen 5 89076 Sportpark Westend 11:15
C 17-03-2019 12:00 Rijen 5 Bavel 4 88512 Sportpark de Vijf Eiken 11:30
C 24-03-2019 10:30 Viola 3 Rijen 5 88204 Sportpark Alpheim 09:40
C 07-04-2019 vervallen Rijen 5 WSJ 2 82626 Sportpark de Vijf Eiken 00:30
C 14-04-2019 10:00 GSBW 6 Rijen 5 89475 Sportpark D'n Kuil 09:10
C 05-05-2019 12:00 Rijen 5 Gilze 5 88523 Sportpark de Vijf Eiken 11:30
C 12-05-2019 10:30 TSV Gudok 4 Rijen 5 83166 Sportpark Dalem Zuid 09:50
C 19-05-2019 12:00 Rijen 5 Chaam 2 88595 Sportpark de Vijf Eiken 11:30
C 26-05-2019 12:00 SV Reeshof 4 Rijen 5 90349 Sportpark Campenhoef 11:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 27-01-2019 12:00 Rijen 5 TSV Gudok 4
C 27-01-2019 10:30 Viola 3 WSJ 2
C 27-01-2019 10:00 GSBW 6 FC Tilburg 5
C 03-02-2019 14:30 JEKA 11 Viola 3
C 03-02-2019 12:00 Rijen 5 GSBW 6
C 03-02-2019 12:00 Sarto 8 FC Tilburg 5
C 03-02-2019 12:00 SV Reeshof 4 TSV Gudok 4
C 03-02-2019 12:00 WSJ 2 Gilze 5
C 10-02-2019 14:30 JEKA 11 Chaam 2
C 10-02-2019 11:00 FC Tilburg 5 Rijen 5
C 10-02-2019 10:30 Viola 3 Bavel 4
C 10-02-2019 10:00 Gilze 5 TSV Gudok 4
C 10-02-2019 10:00 GSBW 6 SV Reeshof 4
C 17-02-2019 10:00 Chaam 2 Gilze 5
C 17-02-2019 10:30 TSV Gudok 4 Sarto 8
C 17-02-2019 12:00 Rijen 5 JEKA 11
C 17-02-2019 12:00 Bavel 4 FC Tilburg 5
C 17-02-2019 12:00 SV Reeshof 4 Viola 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-01-2019 vervallen WSJ 2 Rijen 5 81886
C 25-11-2018 12:00 Rijen 5 Viola 3 S. (Sander) Tolsma 82801 5 - 2
C 18-11-2018 12:00 Bavel 4 Rijen 5 H. (Herman) van derMade 89963 3 - 5
C 11-11-2018 12:00 Rijen 5 Sarto 8 D. (Daan) Willemen 83148 6 - 3
C 28-10-2018 10:00 Gilze 5 Rijen 5 J.G.M. (Jurgen) Heessels 88941 5 - 1
C 14-10-2018 12:00 Rijen 5 SV Reeshof 4 A.A. (Toon) vanMierlo 82793 3 - 1
C 07-10-2018 10:00 Chaam 2 Rijen 5 M.P. (Marc) Gerritsen 81497 2 - 6
C 30-09-2018 14:30 JEKA 11 Rijen 5 B (Barry) Maas 81193 1 - 9
C 23-09-2018 12:00 Rijen 5 FC Tilburg 5 D. (Daan) Willemen 82260 1 - 2
B 16-09-2018 12:00 Rijen 5 OVV'67 3 Afgeschermd 20313 7 - 3
B 09-09-2018 12:00 Rijen 5 Dongen 6 Afgeschermd 20072 1 - 1
B 02-09-2018 12:00 DVVC 2 Rijen 5 G. (Geert) Jacobs 20102 4 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-01-2019 12:00 WSJ 2 Rijen 5 81886 0-0
C 09-12-2018 12:00 Bavel 4 Sarto 8 87707 1-1
C 09-12-2018 11:00 FC Tilburg 5 Gilze 5 85510 1-0
C 09-12-2018 10:30 TSV Gudok 4 WSJ 2 86807 0-0
C 09-12-2018 10:00 Chaam 2 SV Reeshof 4 83878 5-0
C 02-12-2018 10:00 GSBW 6 Bavel 4 80954 7-0
C 02-12-2018 10:00 Gilze 5 JEKA 11 87195 3-1
C 02-12-2018 10:30 Viola 3 Chaam 2 85573 6-2
C 25-11-2018 14:30 JEKA 11 FC Tilburg 5 89008 0-2
C 25-11-2018 12:00 Rijen 5 Viola 3 82801 5-2
C 25-11-2018 12:00 Bavel 4 SV Reeshof 4 84860 2-2
C 25-11-2018 10:30 TSV Gudok 4 GSBW 6 84311 7-2
C 25-11-2018 10:00 Chaam 2 Sarto 8 80919 4-2
C 18-11-2018 10:00 GSBW 6 Chaam 2 89769 6-1
C 18-11-2018 11:00 FC Tilburg 5 TSV Gudok 4 89652 3-2
C 18-11-2018 12:15 Sarto 8 JEKA 11 80585 3-0
C 18-11-2018 12:00 Bavel 4 Rijen 5 89963 3-5
C 18-11-2018 12:00 SV Reeshof 4 Gilze 5 80213 0-5
C 11-11-2018 10:00 Gilze 5 GSBW 6 81382 3-3
C 11-11-2018 10:00 Chaam 2 FC Tilburg 5 86707 2-4
C 11-11-2018 10:30 TSV Gudok 4 Viola 3 81804 1-3
C 11-11-2018 12:00 Rijen 5 Sarto 8 83148 6-3
C 11-11-2018 12:00 WSJ 2 SV Reeshof 4 81102 2-0
C 11-11-2018 14:30 JEKA 11 Bavel 4 82814 0-7
C 04-11-2018 14:30 JEKA 11 GSBW 6 83766 0-0
C 04-11-2018 12:00 Bavel 4 Gilze 5 87788 1-2
C 04-11-2018 12:00 Sarto 8 SV Reeshof 4 80078 1-3
C 04-11-2018 11:00 FC Tilburg 5 Viola 3 81915 2-4
C 04-11-2018 10:00 Chaam 2 WSJ 2 84902 2-3
C 28-10-2018 12:00 WSJ 2 Bavel 4 86863 0-2
C 28-10-2018 12:00 SV Reeshof 4 JEKA 11 91378 4-0
C 28-10-2018 10:30 Viola 3 Sarto 8 87144 3-0
C 28-10-2018 10:30 TSV Gudok 4 Chaam 2 90314 2-7
C 28-10-2018 10:00 Gilze 5 Rijen 5 88941 5-1
C 28-10-2018 10:00 GSBW 6 FC Tilburg 5 85288 0-0
C 14-10-2018 11:00 FC Tilburg 5 WSJ 2 90929 0-0
C 14-10-2018 10:30 Viola 3 GSBW 6 87336 8-0
C 14-10-2018 10:00 Sarto 8 Gilze 5 87868 0-2
C 14-10-2018 12:00 Bavel 4 Chaam 2 83388 3-2
C 14-10-2018 12:00 Rijen 5 SV Reeshof 4 82793 3-1
C 14-10-2018 14:30 JEKA 11 TSV Gudok 4 89555 0-2
C 07-10-2018 10:00 GSBW 6 Sarto 8 85896 5-1
C 07-10-2018 10:00 Gilze 5 Viola 3 89836 1-0
C 07-10-2018 10:00 Chaam 2 Rijen 5 81497 2-6
C 07-10-2018 10:30 TSV Gudok 4 Bavel 4 81543 2-2
C 07-10-2018 11:30 SV Reeshof 4 FC Tilburg 5 81961 1-2
C 07-10-2018 12:00 WSJ 2 JEKA 11 80991 4-3
C 30-09-2018 10:00 GSBW 6 WSJ 2 84777 1-1
C 30-09-2018 10:00 Gilze 5 Chaam 2 91051 3-2
C 30-09-2018 11:00 FC Tilburg 5 Bavel 4 87796 5-3
C 30-09-2018 10:30 Viola 3 SV Reeshof 4 81844 2-0
C 30-09-2018 12:00 Sarto 8 TSV Gudok 4 88340 1-3
C 30-09-2018 14:30 JEKA 11 Rijen 5 81193 1-9
C 23-09-2018 12:00 WSJ 2 Sarto 8 90855 0-3
C 23-09-2018 12:00 SV Reeshof 4 GSBW 6 90935 2-1
C 23-09-2018 12:00 Rijen 5 FC Tilburg 5 82260 1-2
C 23-09-2018 12:00 Bavel 4 Viola 3 84370 0-3
C 23-09-2018 10:30 TSV Gudok 4 Gilze 5 90487 1-4
C 23-09-2018 10:00 Chaam 2 JEKA 11 88594 7-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Dongen 6 DVVC 2 19375 1-2
B 16-09-2018 12:00 Rijen 5 OVV'67 3 20313 7-3
B 09-09-2018 12:00 Rijen 5 Dongen 6 20072 1-1
B 09-09-2018 12:15 OVV'67 3 DVVC 2 18838 1-2
B 02-09-2018 10:00 Dongen 6 OVV'67 3 19040 7-1
B 02-09-2018 12:00 DVVC 2 Rijen 5 20102 4-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gilze 5 10 8 1 1 25 28 10 18 0
2 FC Tilburg 5 8 7 0 1 21 21 13 8 0
3 Viola 3 9 7 0 2 21 31 11 20 0
4 Rijen 5 8 6 0 2 18 36 19 17 0
5 GSBW 6 8 4 1 3 13 27 24 3 0
6 Chaam 2 10 4 0 6 12 34 32 2 0
7 TSV Gudok 4 8 3 1 4 10 20 22 -2 0
8 SV Reeshof 4 9 3 1 5 10 13 21 -8 0
9 Bavel 4 10 2 3 5 9 22 29 -7 0
10 Sarto 8 9 1 1 7 4 12 27 -15 0
11 JEKA 11 9 0 0 9 0 4 40 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVVC 2 3 2 1 0 7 8 6 2 0
2 Rijen 5 3 1 2 0 5 12 8 4 0
3 Dongen 6 3 1 1 1 4 9 4 5 0
4 OVV'67 3 3 0 0 3 0 5 16 -11 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 26-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 02-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 26-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
www.vvrijen.nl
KAMPIOENSWEDSTRIJD vv Rijen 5- VV Dongen 6
21 mei 2018
03-06-2018

Berichten



Terug naar boven