Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Rijen 3

Teamleden

Spelers
Joey Berbers        
Mike Biemans        
Danny De la Rie        
Uwe Dreischarf        
Gido Dreischärf        
Bas Flipse        
Glenn v.d. Heijden        
Ivar v. Iersel        
Remco de Jong        
Luke de Jongh        
Rick de Jongh        
Mitchel Kapitein        
Max de Kok        
Rene Kroes        
Joey Praat        
Remon de la Rie        
Remco Saak        
Davey Soffers        
Luc Wouters        
Tom Wouters        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2019 14:00 Baronie 3 Rijen 3 81876 Sportpark De Blauwe Kei 13:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2019 11:30 SAB 2 DIA 3
C 26-05-2019 12:00 Dongen 4 UVV'40 2
C 26-05-2019 12:00 Bavel 3 JEKA 8
C 26-05-2019 12:15 Sarto 5 Gloria UC 2
C 26-05-2019 12:30 Gesta 2 Neerlandia'31 2
C 26-05-2019 14:00 Baronie 3 Rijen 3
C 02-06-2019 14:00 Baronie 3 Sarto 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2019 10:00 Rijen 3 Sarto 5 A.A. (Toon) van Mierlo 86187 3 - 2
C 12-05-2019 12:00 Bavel 3 Rijen 3 A. (Arie) Boemaars 83814 2 - 3
C 05-05-2019 10:00 Rijen 3 Dongen 4 L (Leo) de Jongh 89203 4 - 1
C 14-04-2019 10:00 JEKA 8 Rijen 3 U. (Uwe) Dreischarf 91418 3 - 2
C 07-04-2019 10:00 Rijen 3 Gesta 2 I.S. (Ivo) Schaffels 88603 1 - 0
C 28-03-2019 20:00 SAB 2 Rijen 3 U. (Uwe) Dreischarf 90633 0 - 2
C 17-03-2019 12:00 DIA 3 Rijen 3 P.H.I.M. (Ingmar) Emmen 80552 2 - 3
C 10-03-2019 10:00 Rijen 3 Gloria UC 2 A.A. (Toon) van Mierlo 89415 2 - 1
C 17-02-2019 10:00 Rijen 3 UVV'40 2 L (Leo) de Jongh 86070 7 - 2
C 10-02-2019 11:00 Neerlandia'31 2 Rijen 3 M.J.J. (Mark) van Overveld 84737 1 - 2
C 03-02-2019 11:00 UVV'40 2 Rijen 3 J.A. (James) Busch 81551 2 - 3
C 09-12-2018 10:00 Rijen 3 JEKA 8 L (Leo) deJongh 82942 3 - 6
C 02-12-2018 12:30 Gesta 2 Rijen 3 Afgeschermd 83490 3 - 0
C 25-11-2018 10:00 Rijen 3 SAB 2 L (Leo) deJongh 90595 3 - 1
C 18-11-2018 10:00 Rijen 3 DIA 3 Afgeschermd 90720 2 - 0
C 11-11-2018 12:00 Gloria UC 2 Rijen 3 J. (Jan) v.d.Kaa 89208 0 - 2
C 04-11-2018 10:00 Rijen 3 Bavel 3 A. (Arie) Boemaars 88273 0 - 3
C 28-10-2018 12:00 Dongen 4 Rijen 3 M (Marnix) vanDongen 91270 4 - 0
C 14-10-2018 10:00 Rijen 3 Baronie 3 Afgeschermd 80632 2 - 0
C 07-10-2018 12:00 Sarto 5 Rijen 3 J. (Joop) Segers 88903 2 - 1
C 23-09-2018 10:00 Rijen 3 Neerlandia'31 2 M.J.J. (Mark) vanOverveld 83757 3 - 2
B 16-09-2018 10:00 Rijen 3 TSV Gudok 3 N. (Niek) De Baar 19630 1 - 2
B 09-09-2018 12:00 Sarto 4 Rijen 3 M.J.N (Michiel) Eskens 20265 2 - 1
B 02-09-2018 10:00 Rijen 3 SC 't Zand 3 L (Leo) deJongh 20171 3 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2019 12:00 Gloria UC 2 Dongen 4 80599 4-2
C 19-05-2019 12:00 Neerlandia'31 2 Bavel 3 81651 1-5
C 19-05-2019 12:00 DIA 3 Baronie 3 86744 4-3
C 19-05-2019 11:00 UVV'40 2 SAB 2 85461 4-1
C 19-05-2019 10:00 JEKA 8 Gesta 2 88817 3-2
C 19-05-2019 10:00 Rijen 3 Sarto 5 86187 3-2
C 12-05-2019 11:30 SAB 2 JEKA 8 82049 3-3
C 12-05-2019 12:00 Neerlandia'31 2 UVV'40 2 89601 3-3
C 12-05-2019 12:00 Dongen 4 Baronie 3 88031 6-2
C 12-05-2019 12:00 Bavel 3 Rijen 3 83814 2-3
C 12-05-2019 12:15 Sarto 5 DIA 3 90265 1-0
C 12-05-2019 12:30 Gesta 2 Gloria UC 2 87522 1-1
C 05-05-2019 12:00 DIA 3 Bavel 3 86189 0-2
C 05-05-2019 10:00 JEKA 8 Neerlandia'31 2 81414 3-0
C 05-05-2019 11:00 UVV'40 2 Gesta 2 88698 0-1
C 05-05-2019 10:00 Rijen 3 Dongen 4 89203 4-1
C 05-05-2019 12:00 Gloria UC 2 SAB 2 89641 5-2
C 01-05-2019 19:30 Dongen 4 DIA 3 86086 3-0
C 28-04-2019 12:00 Gloria UC 2 Baronie 3 90664 9-0
C 28-04-2019 12:30 Gesta 2 Bavel 3 83708 2-1
C 28-04-2019 12:00 Dongen 4 Neerlandia'31 2 83369 2-2
C 28-04-2019 11:00 DIA 3 JEKA 8 80016 2-2
C 28-04-2019 12:15 Sarto 5 UVV'40 2 87701 1-1
C 18-04-2019 20:00 Gloria UC 2 JEKA 8 91033 2-1
C 14-04-2019 10:00 JEKA 8 Rijen 3 91418 3-2
C 14-04-2019 12:30 Gesta 2 DIA 3 84574 4-0
C 14-04-2019 12:00 Bavel 3 UVV'40 2 91254 6-2
C 14-04-2019 12:00 Dongen 4 Sarto 5 90425 2-2
C 14-04-2019 12:00 Neerlandia'31 2 Gloria UC 2 90563 2-2
C 14-04-2019 11:30 SAB 2 Baronie 3 85908 2-2
C 11-04-2019 20:00 UVV'40 2 DIA 3 88604 2-2
C 07-04-2019 10:00 Rijen 3 Gesta 2 88603 1-0
C 07-04-2019 12:15 Sarto 5 SAB 2 83483 4-0
C 07-04-2019 12:00 DIA 3 Dongen 4 87818 3-4
C 07-04-2019 14:00 Baronie 3 Neerlandia'31 2 81350 3-4
C 07-04-2019 12:00 Gloria UC 2 Bavel 3 88526 0-2
C 07-04-2019 12:45 UVV'40 2 JEKA 8 83234 2-1
C 31-03-2019 12:00 Bavel 3 Gloria UC 2 81072 5-3
C 31-03-2019 12:30 Gesta 2 SAB 2 86579 1-0
C 31-03-2019 10:00 JEKA 8 UVV'40 2 80098 1-3
C 28-03-2019 20:00 SAB 2 Rijen 3 90633 0-2
C 24-03-2019 12:00 Neerlandia'31 2 DIA 3 84593 3-0
C 24-03-2019 10:00 JEKA 8 Baronie 3 88757 4-3
C 24-03-2019 11:00 UVV'40 2 Gloria UC 2 83735 1-1
C 24-03-2019 12:00 Bavel 3 Dongen 4 83074 4-1
C 24-03-2019 12:30 Gesta 2 Sarto 5 89852 3-1
C 17-03-2019 12:00 DIA 3 Rijen 3 80552 2-3
C 17-03-2019 12:00 Bavel 3 SAB 2 83091 5-3
C 17-03-2019 14:00 Baronie 3 Gesta 2 86787 3-0
C 10-03-2019 10:00 Rijen 3 Gloria UC 2 89415 2-1
C 10-03-2019 12:00 Neerlandia'31 2 Sarto 5 87982 2-3
C 10-03-2019 10:00 JEKA 8 DIA 3 87504 2-1
C 10-03-2019 11:30 SAB 2 Dongen 4 89180 1-2
C 10-03-2019 11:00 UVV'40 2 Baronie 3 88480 5-0
C 24-02-2019 11:00 UVV'40 2 Bavel 3 82090 1-5
C 24-02-2019 12:00 Gloria UC 2 Neerlandia'31 2 84650 2-1
C 24-02-2019 12:30 Gesta 2 JEKA 8 80159 1-2
C 24-02-2019 12:00 Sarto 5 Dongen 4 87573 2-3
C 17-02-2019 10:00 Rijen 3 UVV'40 2 86070 7-2
C 17-02-2019 11:30 SAB 2 Neerlandia'31 2 88942 0-4
C 17-02-2019 12:00 DIA 3 Gloria UC 2 81710 2-0
C 17-02-2019 12:00 Dongen 4 Gesta 2 81468 3-6
C 17-02-2019 12:00 Sarto 5 JEKA 8 84112 4-4
C 17-02-2019 14:00 Baronie 3 Bavel 3 85316 4-6
C 10-02-2019 11:00 Neerlandia'31 2 Rijen 3 84737 1-2
C 10-02-2019 10:00 JEKA 8 Dongen 4 82922 1-1
C 10-02-2019 12:00 Bavel 3 Sarto 5 80239 4-2
C 03-02-2019 12:00 Dongen 4 SAB 2 81389 2-1
C 03-02-2019 12:00 Sarto 5 Gesta 2 83056 0-0
C 03-02-2019 11:00 UVV'40 2 Rijen 3 81551 2-3
C 09-12-2018 14:00 Baronie 3 SAB 2 85281 2-0
C 09-12-2018 10:00 Rijen 3 JEKA 8 82942 3-6
C 09-12-2018 12:00 DIA 3 Gesta 2 88984 2-0
C 02-12-2018 12:30 Gesta 2 Rijen 3 83490 3-0
C 02-12-2018 12:00 Neerlandia'31 2 Baronie 3 90151 4-1
C 02-12-2018 11:30 SAB 2 Sarto 5 84590 2-1
C 25-11-2018 12:00 Dongen 4 Bavel 3 91225 0-0
C 25-11-2018 10:00 Rijen 3 SAB 2 90595 3-1
C 25-11-2018 12:00 DIA 3 Neerlandia'31 2 89140 2-1
C 25-11-2018 12:00 Gloria UC 2 UVV'40 2 87411 2-4
C 25-11-2018 14:00 Baronie 3 JEKA 8 87130 4-4
C 18-11-2018 10:00 JEKA 8 Gloria UC 2 84131 4-1
C 18-11-2018 10:00 Rijen 3 DIA 3 90720 2-0
C 18-11-2018 11:00 UVV'40 2 Sarto 5 90875 1-6
C 18-11-2018 11:30 SAB 2 Bavel 3 83213 0-5
C 18-11-2018 12:00 Neerlandia'31 2 Dongen 4 85784 2-3
C 18-11-2018 12:30 Gesta 2 Baronie 3 89464 2-1
C 11-11-2018 14:00 Baronie 3 UVV'40 2 87155 3-1
C 11-11-2018 12:00 Bavel 3 Gesta 2 85607 5-1
C 11-11-2018 12:00 Gloria UC 2 Rijen 3 89208 0-2
C 11-11-2018 12:15 Sarto 5 Neerlandia'31 2 84605 2-3
C 04-11-2018 10:00 JEKA 8 SAB 2 88354 2-1
C 04-11-2018 10:00 Rijen 3 Bavel 3 88273 0-3
C 04-11-2018 11:00 UVV'40 2 Neerlandia'31 2 89594 2-2
C 04-11-2018 12:00 DIA 3 Sarto 5 89147 0-1
C 04-11-2018 12:00 Gloria UC 2 Gesta 2 80533 5-0
C 04-11-2018 14:00 Baronie 3 Dongen 4 81874 2-4
C 28-10-2018 12:30 Gesta 2 UVV'40 2 83132 4-2
C 28-10-2018 11:30 SAB 2 Gloria UC 2 87009 0-4
C 28-10-2018 12:00 Sarto 5 Baronie 3 91531 3-2
C 28-10-2018 12:00 Dongen 4 Rijen 3 91270 4-0
C 28-10-2018 12:00 Neerlandia'31 2 JEKA 8 85640 2-3
C 28-10-2018 12:00 Bavel 3 DIA 3 80157 2-2
C 25-10-2018 20:00 Gloria UC 2 DIA 3 90390 2-0
C 14-10-2018 10:00 JEKA 8 Bavel 3 87222 0-3
C 14-10-2018 10:00 Rijen 3 Baronie 3 80632 2-0
C 14-10-2018 11:00 UVV'40 2 Dongen 4 83578 2-4
C 14-10-2018 12:00 Neerlandia'31 2 Gesta 2 84969 0-1
C 14-10-2018 12:00 Gloria UC 2 Sarto 5 82758 1-3
C 13-10-2018 17:00 DIA 3 SAB 2 88177 3-0
C 07-10-2018 11:30 SAB 2 UVV'40 2 84979 4-3
C 07-10-2018 12:00 Sarto 5 Rijen 3 88903 2-1
C 07-10-2018 12:00 Bavel 3 Neerlandia'31 2 80665 2-1
C 07-10-2018 12:00 Dongen 4 Gloria UC 2 84025 5-1
C 07-10-2018 14:00 Baronie 3 DIA 3 83001 2-1
C 30-09-2018 12:00 Bavel 3 Baronie 3 81447 6-3
C 30-09-2018 10:00 JEKA 8 Sarto 5 88730 3-5
C 30-09-2018 12:30 Gesta 2 Dongen 4 84612 0-1
C 30-09-2018 12:00 Neerlandia'31 2 SAB 2 84932 0-4
C 23-09-2018 10:00 Rijen 3 Neerlandia'31 2 83757 3-2
C 23-09-2018 14:00 Baronie 3 Gloria UC 2 80604 3-2
C 23-09-2018 12:00 DIA 3 UVV'40 2 84272 3-4
C 23-09-2018 12:00 Sarto 5 Bavel 3 80105 2-4
C 23-09-2018 11:30 SAB 2 Gesta 2 91596 3-0
C 23-09-2018 12:00 Dongen 4 JEKA 8 82571 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Rijen 3 TSV Gudok 3 19630 1-2
B 16-09-2018 12:00 Sarto 4 SC 't Zand 3 19437 2-3
B 09-09-2018 10:00 SC 't Zand 3 TSV Gudok 3 19257 5-4
B 09-09-2018 12:00 Sarto 4 Rijen 3 20265 2-1
B 02-09-2018 10:30 TSV Gudok 3 Sarto 4 19143 0-2
B 02-09-2018 10:00 Rijen 3 SC 't Zand 3 20171 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel 3 21 17 2 2 53 77 31 46 0
2 Rijen 3 21 15 0 6 45 48 37 11 0
3 Dongen 4 21 13 4 4 43 55 39 16 0
4 JEKA 8 21 10 5 6 35 52 47 5 0
5 Gesta 2 21 10 2 9 32 32 34 -2 0
6 Sarto 5 20 9 4 7 31 47 39 8 0
7 Gloria UC 2 21 8 3 10 27 48 42 6 0
8 UVV'40 2 21 6 5 10 23 47 60 -13 0
9 Neerlandia'31 2 21 5 4 12 19 40 48 -8 0
10 DIA 3 21 5 3 13 18 29 43 -14 0
11 Baronie 3 20 5 2 13 17 43 69 -26 0
12 SAB 2 21 4 2 15 14 28 57 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand 3 3 2 1 0 7 11 9 2 0
2 Sarto 4 3 2 0 1 6 6 4 2 0
3 TSV Gudok 3 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
4 Rijen 3 3 0 1 2 1 5 7 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-06-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 05-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 12-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 19-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 26-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 02-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-06-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 05-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 12-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 19-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 26-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
www.vvrijen.nl
vv Rijen3 - Dia5
3 juni 2018
07-06-2018

Berichten



Terug naar boven