Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - Rijen 2 zat

Teamleden

Spelers
Peter van Aert        
Lesley van Baal        
Patrick Cremers        
Michiel van de Dries        
Djusten Haagh        
Rob Hermans        
Tom Hesemans        
Sam de Hoon        
Mark Hopman        
Wessel Koenraad        
Mike Krol        
Marijn van Loon        
Koen Machielsen        
Pim Machielsen        
Guido Metsaars        
Robbin Oerlemans        
Jeroen Snoeren        
Gijs Vromans        
Jeffrey Weij        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 15:00 Rijen 2 NOAD'32 3
C 15-12-2018 14:15 SSC'55 6 NEO'25 4
C 15-12-2018 14:30 Gloria UC 2 GDC 4
C 22-12-2018 15:00 Rijen 2 GDC 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 08-12-2018 15:00 Rijen 2 zat NEO\'25 4 M. (Mitchel) Haagh 29487 6 - 0
C 01-12-2018 14:30 Willem II 5 Rijen 2 zat Afgeschermd 29678 1 - 6
C 24-11-2018 vervallen Rijen 2 zat Zwaluw VFC 2 M. (Mitchel) Haagh 28148
C 17-11-2018 vervallen SSC'55 6 Rijen 2 zat 27844
C 03-11-2018 15:00 Gloria UC 2 Rijen 2 zat Afgeschermd 26906 0 - 4
C 27-10-2018 15:00 Rijen 2 zat SV BLC 5 Afgeschermd 28139 4 - 2
B 20-10-2018 15:00 Rijen 2 zat TSC 3 Afgeschermd 101146 1 - 4
C 13-10-2018 14:30 SV Capelle 4 Rijen 2 zat Afgeschermd 31372 2 - 1
C 29-09-2018 15:00 SCO 6 Rijen 2 zat W (Wessel) Koenraad 26755 2 - 3
C 22-09-2018 15:00 Rijen 2 zat Olympia'60 3 Afgeschermd 27557 7 - 1
B 15-09-2018 15:00 Bladella 2 Rijen 2 zat J.C.M. (Jan) Hooijen 3421 0 - 2
B 08-09-2018 vervallen Berkdijk 2 Rijen 2 zat 3155
B 04-09-2018 15:00 Rijen 2 zat Bavel 4 3201 3 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 14:30 Gloria UC 2 Zwaluw VFC 2 28837 0-0
C 08-12-2018 14:30 SV BLC 5 Willem II 5 26465 0-0
C 08-12-2018 15:00 NOAD'32 3 SCO 6 26302 0-0
C 08-12-2018 15:00 Rijen 2 NEO'25 4 29487 6-0
C 08-12-2018 14:30 SV Capelle 4 GDC 4 27771 3-1
C 08-12-2018 14:30 SSC'55 6 Olympia'60 3 26940 3-2
C 01-12-2018 13:00 NEO'25 4 Gloria UC 2 27269 13-0
C 01-12-2018 13:00 Zwaluw VFC 2 NOAD'32 3 26747 4-2
C 01-12-2018 14:30 Willem II 5 Rijen 2 29678 1-6
C 01-12-2018 14:30 GDC 4 SV BLC 5 29505 0-3
C 01-12-2018 14:30 Olympia'60 3 SV Capelle 4 27952 1-6
C 01-12-2018 15:00 SCO 6 SSC'55 6 31261 2-1
C 24-11-2018 13:00 NEO'25 4 Olympia'60 3 26224 4-1
C 24-11-2018 14:30 SV Capelle 4 SSC'55 6 31458 3-0
C 24-11-2018 13:00 NOAD'32 3 Willem II 5 31093 2-1
C 24-11-2018 15:00 Rijen 2 Zwaluw VFC 2 28148 0-0
C 24-11-2018 15:00 SV BLC 5 SCO 6 29470 0-7
C 17-11-2018 13:00 Zwaluw VFC 2 SV BLC 5 31039 2-1
C 17-11-2018 14:30 SSC'55 6 Rijen 2 27844 0-0
C 17-11-2018 14:30 Willem II 5 Olympia'60 3 26632 1-2
C 17-11-2018 14:30 GDC 4 NEO'25 4 26125 1-3
C 17-11-2018 15:00 NOAD'32 3 Gloria UC 2 27461 4-2
C 17-11-2018 15:00 SCO 6 SV Capelle 4 29032 0-0
C 10-11-2018 13:00 NEO'25 4 Willem II 5 28353 3-0
C 10-11-2018 14:30 SV Capelle 4 NOAD'32 3 27060 1-1
C 10-11-2018 15:00 Olympia'60 3 Zwaluw VFC 2 29000 1-2
C 10-11-2018 15:00 Gloria UC 2 SCO 6 28304 1-4
C 10-11-2018 15:00 SV BLC 5 SSC'55 6 27685 2-0
C 03-11-2018 16:15 NOAD'32 3 Olympia'60 3 26291 4-0
C 03-11-2018 15:00 SV BLC 5 NEO'25 4 29162 3-1
C 03-11-2018 15:00 SCO 6 Willem II 5 26780 2-3
C 03-11-2018 15:00 Gloria UC 2 Rijen 2 26906 0-4
C 03-11-2018 14:30 SV Capelle 4 Zwaluw VFC 2 31233 2-0
C 03-11-2018 14:30 SSC'55 6 GDC 4 30481 3-0
C 27-10-2018 13:00 NEO'25 4 NOAD'32 3 28443 2-0
C 27-10-2018 14:30 GDC 4 SCO 6 29449 0-1
C 27-10-2018 13:00 Zwaluw VFC 2 SSC'55 6 30633 0-0
C 27-10-2018 15:00 Olympia'60 3 Gloria UC 2 30567 1-2
C 27-10-2018 15:00 Rijen 2 SV BLC 5 28139 4-2
C 27-10-2018 14:30 Willem II 5 SV Capelle 4 29322 1-3
C 20-10-2018 15:00 Gloria UC 2 SSC'55 6 26316 2-4
C 20-10-2018 14:30 Willem II 5 Zwaluw VFC 2 28551 0-1
C 13-10-2018 14:30 SV Capelle 4 Rijen 2 31372 2-1
C 13-10-2018 14:30 GDC 4 Zwaluw VFC 2 29587 3-5
C 13-10-2018 15:00 NOAD'32 3 SV BLC 5 26692 4-0
C 13-10-2018 15:00 Gloria UC 2 Willem II 5 31421 3-1
C 13-10-2018 15:00 SCO 6 Olympia'60 3 29033 4-3
C 06-10-2018 13:00 NEO'25 4 SV Capelle 4 26700 0-4
C 06-10-2018 13:00 Zwaluw VFC 2 SCO 6 30520 1-3
C 06-10-2018 14:30 Willem II 5 SSC'55 6 31171 0-2
C 06-10-2018 15:00 SV BLC 5 Gloria UC 2 31194 3-1
C 06-10-2018 15:00 Olympia'60 3 GDC 4 28041 2-1
C 29-09-2018 13:00 Zwaluw VFC 2 NEO'25 4 30590 1-4
C 29-09-2018 14:30 GDC 4 Willem II 5 29016 0-0
C 29-09-2018 14:30 SV Capelle 4 Gloria UC 2 30527 1-3
C 29-09-2018 14:30 SSC'55 6 NOAD'32 3 28635 0-0
C 29-09-2018 15:00 Olympia'60 3 SV BLC 5 26139 1-3
C 29-09-2018 15:00 SCO 6 Rijen 2 26755 2-3
C 22-09-2018 15:00 SV BLC 5 SV Capelle 4 27683 3-1
C 22-09-2018 15:00 Rijen 2 Olympia'60 3 27557 7-1
C 22-09-2018 15:00 NOAD'32 3 GDC 4 27945 2-1
C 22-09-2018 13:00 NEO'25 4 SCO 6 27752 0-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 15:00 Rijen 2 TSC 3 101146 1-4
B 15-09-2018 15:00 Bladella 2 Rijen 2 3421 0-2
B 08-09-2018 14:30 Berkdijk 2 Rijen 2 3155 0-0
B 08-09-2018 18:15 Bavel 4 Bladella 2 3492 2-6
B 04-09-2018 15:00 Rijen 2 Bavel 4 3201 3-1
B 01-09-2018 15:00 Bladella 2 Berkdijk 2 3528 0-0
B 01-09-2018 15:30 Bavel 4 Berkdijk 2 3105 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Capelle 4 10 7 1 2 22 26 11 15 0
2 SCO 6 9 7 0 2 21 26 12 14 0
3 Rijen 2 7 6 0 1 18 31 8 23 0
4 NEO'25 4 10 6 0 4 18 30 17 13 0
5 SV BLC 5 10 6 0 4 18 20 21 -1 0
6 NOAD'32 3 8 5 1 2 16 19 11 8 0
7 Zwaluw VFC 2 9 5 1 3 16 16 16 0 0
8 SSC'55 6 8 4 1 3 13 13 11 2 0
9 Gloria UC 2 9 3 0 6 9 14 35 -21 0
10 Olympia'60 3 11 2 0 9 6 15 37 -22 0
11 Willem II 5 10 1 1 8 4 8 24 -16 0
12 GDC 4 9 0 1 8 1 7 22 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC 3 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 Rijen 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 26-07-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-08-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-08-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-08-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-08-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-08-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-09-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-09-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-09-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-09-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-10-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-10-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-10-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-10-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 01-11-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 08-11-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 15-11-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 22-11-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 29-11-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-12-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-12-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-12-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-12-18 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 03-01-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 10-01-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 17-01-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 24-01-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 31-01-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-02-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-02-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-02-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-02-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-03-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-03-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-03-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-03-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-04-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-04-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-04-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-04-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-05-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-05-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-05-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-05-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-05-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-06-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-06-19 18:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 26-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 02-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven