Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Rijen 1

Teamleden

Spelers
Joep Dames Keeper      
Merwin de Jongh Keeper      
Joey Koppe Keeper      
Bas van Loon Keeper      
Paul Andrik        
Yassin Ben Messaoud        
Davey Dielemans        
Thomas Dols        
Jordi Doms        
Wessel Frijters        
Serdar Gul        
Luc Haagh        
Luc Heestermans        
Rutger v.d. Heuvel        
Joey Jacobs        
Niek Josten        
Glenn van Riel        
Jens v.d. Steen        
Dave Voermans        
Bram Weijerman        
 
Overige teamleden
Hugo van de Groes Leider
Jan Smeekens Verzorger
Marco Fischer Ass. scheids.
Ron Koot Assistent-trainer
Max Raeven Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 31-03-2019 14:30 Rijen 1 Beek Vooruit 1 J.W.J. (John) Swaanen 71089 Sportpark de Vijf Eiken 14:00
C 07-04-2019 14:30 JEKA 1 Rijen 1 70459 Sportpark Beukenlaan 13:45
C 14-04-2019 14:30 Rijen 1 Uno Animo 72112 Sportpark de Vijf Eiken 14:00
C 22-04-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Rijen 1 70017 Sportpark De Heikant 13:05
C 28-04-2019 14:30 WSC 1 Rijen 1 151602 Sportpark Eikendonk 13:35
C 05-05-2019 14:30 Cluzona Rijen 1 143671 Sportpark De Doelen 14:00
C 12-05-2019 14:30 Rijen 1 Zundert 1 72003 Sportpark de Vijf Eiken 14:00
C 19-05-2019 14:30 Hoeven 1 Rijen 1 71148 Sportpark Achter 't Hof 14:00
C 26-05-2019 14:30 Rijen 1 SC Kruisland 1 71975 Sportpark de Vijf Eiken 14:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 31-03-2019 14:30 Rijen 1 Beek Vooruit 1
C 31-03-2019 14:30 Madese Boys 1 Unitas'30 1
C 31-03-2019 14:30 Zundert 1 Cluzona
C 31-03-2019 14:30 Uno Animo Hoeven 1
C 07-04-2019 14:30 Uno Animo Sarto 1
C 07-04-2019 14:30 VOAB 1 Zeelandia Middelburg 1
C 07-04-2019 14:30 JEKA 1 Rijen 1
C 07-04-2019 14:30 Cluzona Madese Boys 1
C 07-04-2019 14:30 Zundert 1 WSC 1
C 07-04-2019 14:30 SC Kruisland 1 Hoeven 1
C 07-04-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Unitas'30 1
C 14-04-2019 14:30 Madese Boys 1 JEKA 1
C 14-04-2019 14:30 Unitas'30 1 Cluzona
C 14-04-2019 14:30 Rijen 1 Uno Animo
C 14-04-2019 14:30 WSC 1 VOAB 1
C 14-04-2019 14:30 Sarto 1 SC Kruisland 1
C 14-04-2019 14:30 Hoeven 1 Zundert 1
C 14-04-2019 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Beek Vooruit 1
C 22-04-2019 14:30 JEKA 1 Unitas'30 1
C 22-04-2019 14:30 Hoeven 1 Zeelandia Middelburg 1
C 22-04-2019 14:30 SC Kruisland 1 WSC 1
C 22-04-2019 14:30 Zundert 1 Sarto 1
C 22-04-2019 14:30 Uno Animo Madese Boys 1
C 22-04-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Rijen 1
C 22-04-2019 14:30 VOAB 1 Cluzona

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-03-2019 14:30 Rijen 1 Cluzona B.J.J. (Bram) van Dongen 71199 0 - 3
C 17-03-2019 14:30 Rijen 1 Sarto 1 N.A. (Nick) Ooms 72163 2 - 1
C 12-03-2019 20:00 Uno Animo Rijen 1 J.J.L.W. (Jeroen) Quinten 72321 5 - 1
C 10-03-2019 14:30 WSC 1 Rijen 1 L.A. (Roy) Schuurmans 72434
C 24-02-2019 14:30 Rijen 1 Unitas'30 1 C. (Clint) van der Heyden 70889 3 - 3
C 17-02-2019 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Rijen 1 L.J. (Leo) Uitterhoeve 71233 1 - 0
C 10-02-2019 14:30 Rijen 1 VOAB 1 C.J.L.P. (Stijn) Berben 72283 2 - 2
C 03-02-2019 14:30 Madese Boys 1 Rijen 1 R.A.M.W. (Ronald) Mol 72067 2 - 1
C 20-01-2019 14:30 Cluzona Rijen 1 R. (Robin) Koster 71320
- 12-01-2019 16:00 Rijen 1 Maarssen 1 J.TH. (Jeroen) Eimers 2389 1 - 1
C 16-12-2018 14:15 Rijen 1 JEKA 1 L.A. (Roy) Schuurmans 70940 3 - 0
C 25-11-2018 14:30 Zundert 1 Rijen 1 H. (Hans) Damen 71001 1 - 2
C 18-11-2018 14:30 Rijen 1 Madese Boys 1 A.J.J. (Andre) deVaan 69944 2 - 1
B 11-11-2018 14:30 Gilze 1 Rijen 1 R.A.M.W. (Ronald) Mol 101370 2 - 2
C 04-11-2018 14:30 Unitas'30 1 Rijen 1 T.N.H. (Teun) Martens 70536 2 - 2
C 28-10-2018 14:30 Sarto 1 Rijen 1 M. (Mathias) Caluwe 72473 0 - 1
C 21-10-2018 14:30 Rijen 1 WSC 1 Afgeschermd 70181 4 - 1
C 14-10-2018 14:30 SC Kruisland 1 Rijen 1 M.M. (Martijn) Jansen 71292 1 - 1
C 07-10-2018 14:30 Rijen 1 Hoeven 1 P.T.A. (Patrick) Hoeks 69715 6 - 1
C 30-09-2018 14:30 Rijen 1 Zeelandia Middelburg 1 M.R.G. (Melvin) Vink 70977 1 - 1
C 23-09-2018 14:30 VOAB 1 Rijen 1 W. (Wil) vanIersel 69869 2 - 2
B 15-09-2018 14:30 Altena 1 Rijen 1 R. (Roel) Metsemakers 2124 0 - 4
B 09-09-2018 12:30 SC 't Zand 1 Rijen 1 J.W.J. (John) Swaanen 2158 3 - 3
B 01-09-2018 14:30 Rijen 1 Terneuzense Boys 1 Afgeschermd 2156 1 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2019 14:30 Zundert 1 SC Kruisland 1 71591 1-1
C 24-03-2019 14:30 Sarto 1 VOAB 1 72170 2-4
C 24-03-2019 14:30 Rijen 1 Cluzona 71199 0-3
C 24-03-2019 14:30 Unitas'30 1 Madese Boys 1 71703 2-3
C 24-03-2019 14:30 WSC 1 Beek Vooruit 1 69943 0-4
C 24-03-2019 14:00 Zeelandia Middelburg 1 JEKA 1 70398 5-2
C 24-03-2019 14:30 Hoeven 1 Uno Animo 70387 2-0
C 17-03-2019 14:30 Unitas'30 1 Zundert 1 71151 6-0
C 17-03-2019 14:00 Beek Vooruit 1 SC Kruisland 1 70848 6-2
C 17-03-2019 14:30 JEKA 1 Uno Animo 69547 2-0
C 17-03-2019 14:30 Cluzona WSC 1 70351 4-0
C 17-03-2019 14:30 VOAB 1 Hoeven 1 71314 2-1
C 17-03-2019 14:30 Rijen 1 Sarto 1 72163 2-1
C 17-03-2019 14:30 Madese Boys 1 Zeelandia Middelburg 1 72490 3-1
C 12-03-2019 20:00 Uno Animo Rijen 1 72321 5-1
C 10-03-2019 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Unitas'30 1 69777 0-0
C 10-03-2019 14:30 WSC 1 Rijen 1 72434 0-0
C 10-03-2019 14:30 Sarto 1 Beek Vooruit 1 71707 0-0
C 10-03-2019 14:30 Hoeven 1 Cluzona 70845 0-0
C 10-03-2019 14:30 Zundert 1 JEKA 1 69618 0-0
C 10-03-2019 14:30 Uno Animo VOAB 1 71971 0-0
C 10-03-2019 14:30 SC Kruisland 1 Madese Boys 1 70946 0-0
C 24-02-2019 14:30 WSC 1 Madese Boys 1 70476 1-2
C 24-02-2019 14:30 Zundert 1 VOAB 1 71847 1-2
C 24-02-2019 14:30 Rijen 1 Unitas'30 1 70889 3-3
C 24-02-2019 14:30 SC Kruisland 1 Uno Animo 71758 4-3
C 24-02-2019 14:30 Sarto 1 JEKA 1 71815 3-1
C 24-02-2019 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Cluzona 70710 2-2
C 24-02-2019 14:30 Unitas'30 1 Beek Vooruit 1 71644 0-0
C 24-02-2019 14:30 Hoeven 1 Beek Vooruit 1 71146 1-5
C 21-02-2019 20:30 Madese Boys 1 Hoeven 1 71523 4-0
C 17-02-2019 14:30 Unitas'30 1 Sarto 1 71562 3-0
C 17-02-2019 14:30 JEKA 1 WSC 1 72459 4-0
C 17-02-2019 14:30 Cluzona SC Kruisland 1 69373 2-0
C 17-02-2019 14:30 VOAB 1 Beek Vooruit 1 69365 5-0
C 17-02-2019 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Rijen 1 71233 1-0
C 17-02-2019 14:30 Uno Animo Zundert 1 70396 3-1
C 10-02-2019 14:30 Sarto 1 Madese Boys 1 70271 1-2
C 10-02-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Uno Animo 70546 4-1
C 10-02-2019 14:30 Hoeven 1 Unitas'30 1 69434 4-1
C 10-02-2019 14:30 Rijen 1 VOAB 1 72283 2-2
C 10-02-2019 14:30 SC Kruisland 1 JEKA 1 71069 4-1
C 10-02-2019 14:30 WSC 1 Zeelandia Middelburg 1 71046 2-1
C 03-02-2019 14:30 Cluzona Sarto 1 71358 5-2
C 03-02-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Zundert 1 69846 2-2
C 03-02-2019 14:30 Unitas'30 1 WSC 1 70753 3-0
C 03-02-2019 14:30 Uno Animo Zeelandia Middelburg 1 72415 3-2
C 03-02-2019 14:30 JEKA 1 Hoeven 1 70131 1-0
C 03-02-2019 14:30 Madese Boys 1 Rijen 1 72067 2-1
C 03-02-2019 14:30 VOAB 1 SC Kruisland 1 71479 5-2
C 20-01-2019 14:00 Beek Vooruit 1 WSC 1 69859 5-5
C 20-01-2019 14:30 JEKA 1 Zeelandia Middelburg 1 70708 0-1
C 20-01-2019 14:30 Cluzona Rijen 1 71320 0-0
C 20-01-2019 14:30 Uno Animo Hoeven 1 70384 0-0
C 20-01-2019 14:30 SC Kruisland 1 Zundert 1 69629 5-1
C 19-01-2019 18:30 VOAB 1 Sarto 1 69994 1-3
C 23-12-2018 14:30 Hoeven 1 SC Kruisland 1 70101 0-7
C 18-12-2018 20:30 Beek Vooruit 1 Madese Boys 1 106503 0-3
C 18-12-2018 20:00 WSC 1 Zundert 1 71835 2-0
C 16-12-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 VOAB 1 70087 1-1
C 16-12-2018 14:15 Sarto 1 Uno Animo 71193 0-0
C 16-12-2018 14:15 Rijen 1 JEKA 1 70940 3-0
C 16-12-2018 14:00 Madese Boys 1 Cluzona 71507 1-3
C 09-12-2018 14:30 SC Kruisland 1 Sarto 1 69632 2-1
C 09-12-2018 14:30 VOAB 1 WSC 1 70276 2-4
C 09-12-2018 14:00 Cluzona Unitas'30 1 70124 4-0
C 09-12-2018 14:00 JEKA 1 Madese Boys 1 70605 2-2
C 09-12-2018 14:30 Zundert 1 Hoeven 1 70721 3-0
C 09-12-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Zeelandia Middelburg 1 69573 0-0
C 02-12-2018 14:30 Sarto 1 Zundert 1 70204 0-1
C 02-12-2018 14:30 Madese Boys 1 Uno Animo 70744 3-1
C 02-12-2018 14:30 WSC 1 SC Kruisland 1 70180 3-3
C 02-12-2018 14:30 Unitas'30 1 JEKA 1 70657 5-1
C 02-12-2018 14:30 Cluzona VOAB 1 69804 1-1
C 02-12-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Hoeven 1 70906 3-1
C 25-11-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Madese Boys 1 70219 0-1
C 25-11-2018 14:30 Zundert 1 Rijen 1 71001 1-2
C 25-11-2018 14:30 SC Kruisland 1 Zeelandia Middelburg 1 71112 3-2
C 25-11-2018 14:30 VOAB 1 Unitas'30 1 70372 1-2
C 25-11-2018 14:30 Uno Animo WSC 1 72552 1-1
C 25-11-2018 14:30 Hoeven 1 Sarto 1 71423 0-0
C 25-11-2018 14:30 JEKA 1 Cluzona 69334 2-0
C 18-11-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Uno Animo 71398 2-0
C 18-11-2018 14:30 SC Kruisland 1 VOAB 1 69392 2-0
C 18-11-2018 14:30 Sarto 1 Cluzona 71491 2-1
C 18-11-2018 14:30 Hoeven 1 JEKA 1 69829 1-1
C 18-11-2018 14:30 WSC 1 Unitas'30 1 69908 0-1
C 18-11-2018 14:30 Zundert 1 Beek Vooruit 1 70949 1-2
C 18-11-2018 14:30 Rijen 1 Madese Boys 1 69944 2-1
C 11-11-2018 14:30 Uno Animo Beek Vooruit 1 100114 0-2
C 11-11-2018 14:30 Madese Boys 1 Sarto 1 71436 0-0
C 04-11-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Hoeven 1 70279 1-2
C 04-11-2018 14:30 Cluzona Zeelandia Middelburg 1 71342 2-1
C 04-11-2018 14:30 Uno Animo SC Kruisland 1 72391 0-1
C 04-11-2018 14:30 JEKA 1 Sarto 1 71407 0-2
C 04-11-2018 14:30 Unitas'30 1 Rijen 1 70536 2-2
C 04-11-2018 14:30 Madese Boys 1 WSC 1 70991 0-4
C 04-11-2018 14:30 VOAB 1 Zundert 1 70082 6-0
C 28-10-2018 14:30 Zundert 1 Unitas'30 1 71535 2-0
C 28-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Madese Boys 1 71763 3-0
C 28-10-2018 14:30 SC Kruisland 1 Beek Vooruit 1 70998 2-1
C 28-10-2018 14:30 Sarto 1 Rijen 1 72473 0-1
C 28-10-2018 14:30 Uno Animo JEKA 1 69774 1-1
C 28-10-2018 14:30 Hoeven 1 VOAB 1 72418 2-3
C 28-10-2018 14:30 WSC 1 Cluzona 71334 3-2
C 21-10-2018 14:30 Unitas'30 1 Zeelandia Middelburg 1 71377 5-2
C 21-10-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Sarto 1 69864 5-3
C 21-10-2018 14:30 Cluzona Hoeven 1 70167 5-1
C 21-10-2018 14:30 JEKA 1 Zundert 1 71122 3-0
C 21-10-2018 14:30 VOAB 1 Uno Animo 69409 3-0
C 21-10-2018 14:30 Madese Boys 1 SC Kruisland 1 70507 4-1
C 21-10-2018 14:30 Rijen 1 WSC 1 70181 4-1
C 14-10-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Cluzona 70100 0-4
C 14-10-2018 14:30 Sarto 1 Zeelandia Middelburg 1 69751 1-3
C 14-10-2018 14:30 Zundert 1 Madese Boys 1 71011 1-1
C 14-10-2018 14:30 SC Kruisland 1 Rijen 1 71292 1-1
C 14-10-2018 14:30 Hoeven 1 WSC 1 71283 2-1
C 14-10-2018 14:30 VOAB 1 JEKA 1 71355 2-2
C 14-10-2018 14:30 Uno Animo Unitas'30 1 72475 3-2
C 07-10-2018 14:30 JEKA 1 Beek Vooruit 1 71057 1-1
C 07-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Zundert 1 71242 1-2
C 07-10-2018 14:30 Cluzona Uno Animo 71865 1-1
C 07-10-2018 14:30 WSC 1 Sarto 1 71808 1-2
C 07-10-2018 14:30 Madese Boys 1 VOAB 1 70712 1-1
C 07-10-2018 14:30 Rijen 1 Hoeven 1 69715 6-1
C 07-10-2018 14:30 Unitas'30 1 SC Kruisland 1 70428 2-1
C 30-09-2018 14:00 Beek Vooruit 1 VOAB 1 70947 4-4
C 30-09-2018 14:30 Sarto 1 Unitas'30 1 69362 2-2
C 30-09-2018 14:30 Hoeven 1 Madese Boys 1 72021 0-1
C 30-09-2018 14:30 WSC 1 JEKA 1 70795 1-1
C 30-09-2018 14:30 SC Kruisland 1 Cluzona 69825 2-2
C 30-09-2018 14:30 Rijen 1 Zeelandia Middelburg 1 70977 1-1
C 30-09-2018 14:30 Zundert 1 Uno Animo 70410 1-1
C 23-09-2018 14:30 JEKA 1 SC Kruisland 1 72524 2-3
C 23-09-2018 14:30 Cluzona Zundert 1 69674 6-1
C 23-09-2018 14:30 Unitas'30 1 Hoeven 1 70714 2-1
C 23-09-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 WSC 1 70368 6-1
C 23-09-2018 14:30 VOAB 1 Rijen 1 69869 2-2
C 23-09-2018 14:30 Uno Animo Beek Vooruit 1 70719 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-11-2018 20:00 Unitas'59 1 Oirschot Vooruit 1 101363 1-5
B 13-11-2018 20:00 Unitas 1 GJS 1 101371 2-5
B 13-11-2018 20:30 TSC 1 Unitas 101366 0-2
B 13-11-2018 20:00 Peursum 1 Arkel 1 101349 2-3
B 13-11-2018 20:00 Bavel 1 Baronie 101376 1-4
B 13-11-2018 20:00 Tivoli 1 ODC 1 101361 3-2
B 13-11-2018 20:00 Madese Boys 1 IFC 101384 2-6
B 13-11-2018 20:00 HSSC'61 1 SVW 1 101356 1-2
B 13-11-2018 20:00 Groen Wit 1 Beek Vooruit 1 101380 2-4
B 11-11-2018 14:30 METO 1 Clinge 1 101351 3-0
B 11-11-2018 14:30 Rood Wit V 1 RKSV Nuenen 2 101334 1-2
B 11-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Dongen 2 101385 2-3
B 11-11-2018 14:30 Bergeijk 1 Hapert 1 101340 3-1
B 11-11-2018 14:30 Riel 1 Were Di 1 101341 0-1
B 11-11-2018 14:30 Terneuzen 1 VC Vlissingen 101346 2-2
B 11-11-2018 14:30 FC Cranendonck 1 Reusel Sport/CoTrans 1 101337 1-4
B 11-11-2018 14:30 MOC'17 1 Unitas'30 1 101345 3-2
B 11-11-2018 14:30 RKDVC 1 VOAB 1 101333 1-3
B 11-11-2018 13:30 SAB 1 JEKA 1 101353 1-4
B 11-11-2018 14:30 SCG'18 1 DOSL 1 105749 2-0
B 11-11-2018 14:30 ZIGO 1 FC Engelen 1 101383 6-1
B 11-11-2018 14:30 HVV'24 1 Rood-Wit W 1 101388 4-0
B 11-11-2018 14:30 VCB 1 Nemelaer 1 101387 3-2
B 11-11-2018 14:30 Roosendaal 1 WDS'19 1 101390 5-2
B 11-11-2018 14:30 SVSSS 1 FC Tilburg 1 101389 1-3
B 11-11-2018 14:30 Nuenen Brabantia 1 101379 3-1
B 11-11-2018 14:30 EFC 1 UNA 2 101378 4-0
B 11-11-2018 14:30 Theole 1 SCR 1 101391 3-0
B 11-11-2018 14:30 RKSV Heeze 1 Geldrop 2 101382 3-2
B 11-11-2018 14:30 Victoria'03 1 Halsteren 101364 1-0
B 11-11-2018 14:30 Geldrop 1 RPC 1 101365 4-2
B 11-11-2018 14:30 Gilze 1 Rijen 1 101370 2-2
B 11-11-2018 14:30 TSV Gudok 1 Taxandria 1 101369 1-1
B 11-11-2018 14:30 Right'Oh 1 Waspik 1 101343 1-1
B 11-11-2018 14:30 WVV'67 1 Philippine 1 101377 2-3
B 11-11-2018 14:30 SC Gastel 1 Hoeven 1 101360 2-0
B 10-11-2018 20:00 Zwaluw VFC 1 Real Lunet 1 101386 1-6
B 10-11-2018 14:30 Rijsoord 1 Nieuw Lekkerland 1 101355 3-0
B 10-11-2018 14:30 ZSC'62 1 De Noormannen 1 101352 4-5
B 10-11-2018 14:30 Prinsenland 1 ASWH 2 101395 3-2
B 10-11-2018 14:30 Nivo Sparta 1 LRC 1 101357 3-3
B 10-11-2018 14:30 Wilhelmina'26 1 GDC 1 101367 4-3
B 10-11-2018 14:30 's Heer Arendskerke 1 Kloetinge 1 101344 2-2
B 10-11-2018 19:30 PSV 1 TGG 1 101381 3-2
B 10-11-2018 14:30 GPC Vlissingen 1 SSV'65 1 101342 1-7
B 10-11-2018 14:30 Haaften 1 Heukelum 1 101350 2-2
B 10-11-2018 19:30 RBC 1 Zundert 1 101393 5-1
B 10-11-2018 14:30 Zaamslag 1 Terneuzense Boys 1 101347 1-2
B 10-11-2018 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Sleeuwijk 1 101354 8-0
B 10-11-2018 14:30 VCK 1 Arnemuiden 1 101348 1-3
B 10-11-2018 15:00 Wilhelmina 1 BVV/Timmermans Infra 1 101373 1-1
B 10-11-2018 14:30 FC Dauwendaele 1 Bruse Boys 1 101335 4-7
B 10-11-2018 14:30 Klundert 1 Oranje Wit 1 101368 1-3
B 10-11-2018 14:30 Alblasserdam 1 DHV 1 101336 4-1
B 10-11-2018 14:30 De Zwerver 1 Sliedrecht 1 101372 0-10
B 10-11-2018 14:30 Almkerk 1 Achilles Veen 101339 0-1
B 10-11-2018 14:30 VVGZ 1 De Alblas 1 101362 4-0
B 10-11-2018 14:30 Halsteren 1 SPS 1 101375 8-0
B 10-11-2018 14:30 Walcheren 1 Serooskerke 1 101392 1-3
B 10-11-2018 15:00 Ameide 1 Groot-Ammers 1 101359 1-3
B 10-11-2018 14:30 NOAD'67 1 Kruiningen 1 101358 1-2
B 10-11-2018 14:30 RCS 1 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 101394 5-0
B 08-11-2018 20:00 BMC 1 SBC 1 101338 2-0
B 08-11-2018 20:00 Steenbergen 1 Moerse Boys 1 101374 4-0
B 15-09-2018 17:00 Terneuzense Boys 1 SC 't Zand 1 2103 1-1
B 15-09-2018 14:30 Altena 1 Rijen 1 2124 0-4
B 09-09-2018 12:30 SC 't Zand 1 Rijen 1 2158 3-3
B 08-09-2018 14:30 Terneuzense Boys 1 Altena 1 2102 2-1
B 01-09-2018 14:30 Rijen 1 Terneuzense Boys 1 2156 1-2
B 01-09-2018 17:00 Altena 1 SC 't Zand 1 2123 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona 17 10 4 3 34 47 19 28 0
2 Madese Boys 1 18 10 4 4 34 33 24 9 0
3 SC Kruisland 1 19 10 4 5 34 46 37 9 0
4 VOAB 1 19 8 7 4 31 47 32 15 0
5 Unitas'30 1 17 9 3 5 30 41 29 12 0
6 Zeelandia Middelburg 1 19 8 4 7 28 38 29 9 0
7 Rijen 1 17 7 6 4 27 33 27 6 0
8 Beek Vooruit 1 18 7 6 5 27 42 36 6 0
9 JEKA 1 19 5 6 8 21 27 34 -7 0
10 Sarto 1 19 5 4 10 19 25 34 -9 0
11 WSC 1 19 5 4 10 19 30 47 -17 0
12 Uno Animo 17 4 4 9 16 23 33 -10 0
13 Zundert 1 18 4 4 10 16 19 43 -24 0
14 Hoeven 1 18 4 2 12 14 19 46 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sliedrecht 1 1 1 0 0 3 10 0 10 0
2 Halsteren 1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
3 Roda Boys/Bommelerwaard 1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
4 SSV'65 1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
5 Real Lunet 1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
6 ZIGO 1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
7 RCS 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
8 IFC 1 1 0 0 3 6 2 4 0
9 Oirschot Vooruit 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
10 RBC 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
11 EFC 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
12 HVV'24 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
13 Steenbergen 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
14 VVGZ 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
15 Bruse Boys 1 1 1 0 0 3 7 4 3 0
16 GJS 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
17 Roosendaal 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
18 Alblasserdam 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
19 Baronie 1 1 0 0 3 4 1 3 0
20 JEKA 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
21 Reusel Sport/CoTrans 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
22 METO 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
23 Rijsoord 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
24 Theole 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
25 Beek Vooruit 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
26 Geldrop 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
27 Arnemuiden 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
28 Bergeijk 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
29 Groot-Ammers 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
30 Nuenen 1 1 0 0 3 3 1 2 0
31 Oranje Wit 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
32 Serooskerke 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
33 FC Tilburg 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
34 VOAB 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
35 BMC 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
36 SC Gastel 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
37 SCG'18 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
38 Unitas 1 1 0 0 3 2 0 2 0
39 De Noormannen 1 1 1 0 0 3 5 4 1 0
40 Wilhelmina'26 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
41 Arkel 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
42 Dongen 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
43 RKSV Heeze 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
44 MOC'17 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
45 Philippine 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
46 Prinsenland 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
47 PSV 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
48 Tivoli 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
49 VCB 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
50 Kruiningen 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
51 RKSV Nuenen 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
52 SVW 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
53 Terneuzense Boys 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
54 Achilles Veen 1 1 0 0 3 1 0 1 0
55 Victoria'03 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
56 Were Di 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
57 LRC 1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
58 Gilze 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
59 Haaften 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
60 Kloetinge 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
61 VC Vlissingen 1 1 0 0 3 2 2 0 0
62 Waspik 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
63 Wilhelmina 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
64 Taxandria 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
65 Nivo Sparta 1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
66 's Heer Arendskerke 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
67 Heukelum 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
68 Rijen 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
69 Terneuzen 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
70 Right'Oh 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
71 BVV/Timmermans Infra 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
72 TSV Gudok 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
73 ZSC'62 1 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
74 GDC 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
75 ASWH 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
76 Geldrop 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
77 Nemelaer 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
78 ODC 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
79 Oosterhout 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
80 Peursum 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
81 TGG 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
82 Unitas'30 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
83 WVV'67 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
84 HSSC'61 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
85 NOAD'67 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
86 Rood Wit V 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
87 Zaamslag 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
88 Almkerk 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
89 Halsteren 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
90 Riel 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
91 Groen Wit 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
92 RPC 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
93 Ameide 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
94 Brabantia 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
95 Hapert 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
96 Klundert 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
97 RKDVC 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
98 SVSSS 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
99 VCK 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
100 Walcheren 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
101 DOSL 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
102 Hoeven 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
103 SBC 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
104 TSC 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
105 FC Dauwendaele 1 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
106 Unitas 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
107 WDS'19 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
108 Bavel 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
109 FC Cranendonck 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
110 DHV 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
111 SAB 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
112 Clinge 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
113 Nieuw Lekkerland 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
114 SCR 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
115 Madese Boys 1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
116 SV Unitas'59 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
117 Zundert 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
118 De Alblas 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
119 Moerse Boys 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
120 Rood-Wit W 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
121 UNA 2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
122 FC Engelen 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
123 Zwaluw VFC 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
124 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
125 GPC Vlissingen 1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
126 Sleeuwijk 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
127 SPS 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
128 De Zwerver 1 1 0 0 1 0 0 10 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 03-07-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 10-07-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 17-07-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 24-07-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 31-07-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 07-08-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 14-08-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 21-08-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 28-08-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 04-09-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 11-09-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 18-09-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 25-09-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 02-10-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 09-10-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 16-10-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 23-10-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 30-10-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 06-11-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 13-11-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 20-11-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 27-11-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 04-12-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 11-12-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 18-12-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 25-12-18 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 01-01-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 08-01-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 15-01-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 22-01-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 29-01-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 05-02-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 12-02-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 19-02-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 26-02-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 05-03-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 12-03-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 19-03-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 26-03-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 02-04-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 09-04-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 16-04-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 23-04-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 30-04-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 07-05-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 14-05-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 21-05-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 28-05-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 04-06-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 11-06-19 19:45 - 20:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
dinsdag 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 03-07-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 10-07-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 17-07-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 24-07-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 31-07-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 07-08-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 14-08-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 21-08-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 28-08-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 04-09-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 11-09-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 18-09-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 25-09-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 02-10-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 09-10-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 16-10-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 23-10-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 30-10-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 06-11-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 13-11-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 20-11-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 27-11-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 04-12-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 11-12-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 18-12-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 25-12-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 01-01-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 08-01-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 15-01-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 22-01-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 29-01-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 05-02-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 12-02-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 19-02-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 26-02-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 05-03-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 12-03-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 19-03-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 26-03-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 02-04-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 09-04-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 16-04-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 23-04-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 30-04-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 07-05-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 14-05-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 21-05-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 28-05-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 04-06-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
di 11-06-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
donderdag 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-06-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 05-07-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 12-07-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 19-07-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 26-07-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 02-08-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 09-08-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 16-08-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 23-08-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 30-08-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-09-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-09-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 20-09-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 27-09-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 04-10-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 11-10-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 18-10-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 25-10-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 01-11-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 08-11-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 15-11-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 22-11-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 29-11-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-12-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-12-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 20-12-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 27-12-18 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 03-01-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 10-01-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 17-01-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 24-01-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 31-01-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-02-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-02-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-02-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-02-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-03-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-03-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-03-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-03-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 04-04-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 11-04-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 18-04-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 25-04-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 02-05-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 09-05-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 16-05-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 23-05-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 30-05-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-06-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-06-19 19:15 - 20:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-06-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 05-07-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 12-07-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 19-07-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 26-07-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 02-08-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 3 natuurgras wedstrijdveld Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-06-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 05-07-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 12-07-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 19-07-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 26-07-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-08-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
www.vvrijen.nl
Rijen 1 op Trainingskamp 11-13 januari 2019
14-01-2019
www.vvrijen.nl
vv Rijen 1- Zeelandia Middelburg 1
30 september 2018
21-10-2018
www.vvrijen.nl
vv Rijen 1 - Voab1 : Laatste wedstrijd seizoen 2017-2018
28 mei 2018
03-06-2018

Berichten



Terug naar boven