Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Pupillen - Rijen JO13-4

Teamleden

Spelers
Lars van Densen Keeper      
Marnix Pluimert Keeper      
Amine Ahrouch        
Mike Alberts        
Nathan van Bragt        
Loek van Brummelen        
Sven Douma        
Sven Drijvers        
Thijs Govers        
Bjorn van Hofwegen        
Muris Mujdzic        
Arjan Sewradj        
Rick Voermans        
 
Overige teamleden
Peter Douma Leider
Bas Drijvers Leider/Trainer
Ted Voermans Leider/Trainer
Jan de Graaf Groepsco├Ârdinator
Annuska Maes Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 04-05-2019 09:45 Olympia'60 JO13-2 Rijen JO13-4 117391 Sportpark Crispijn 09:00
C 11-05-2019 08:30 Rijen JO13-4 JEKA JO13-12 117803 Sportpark de Vijf Eiken 08:00
C 18-05-2019 11:00 Waspik JO13-2 Rijen JO13-4 P.H.J. (Richard) Broeders 118061 Sportpark Elzenhage 10:10
C 25-05-2019 08:30 Rijen JO13-4 Gilze JO13-4 117802 Sportpark de Vijf Eiken 08:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 JEKA JO13-12 SC 't Zand JO13-7G
C 04-05-2019 09:45 Olympia'60 JO13-2 Rijen JO13-4
C 04-05-2019 11:00 SCO JO13-3 RFC JO13-4
C 04-05-2019 10:00 Gilze JO13-4 Dongen JO13-5
C 04-05-2019 12:00 DVVC JO13-1G Unitas'30 JO13-9
C 04-05-2019 12:30 Waspik JO13-2 Oosterhout JO13-2
C 11-05-2019 11:15 SC 't Zand JO13-7G Waspik JO13-2
C 11-05-2019 10:45 Dongen JO13-5 SCO JO13-3
C 11-05-2019 10:45 Oosterhout JO13-2 Olympia'60 JO13-2
C 11-05-2019 10:00 Unitas'30 JO13-9 Gilze JO13-4
C 11-05-2019 08:45 RFC JO13-4 DVVC JO13-1G
C 11-05-2019 08:30 Rijen JO13-4 JEKA JO13-12
C 18-05-2019 08:30 JEKA JO13-12 Olympia'60 JO13-2
C 18-05-2019 08:45 RFC JO13-4 SC 't Zand JO13-7G
C 18-05-2019 11:00 Waspik JO13-2 Rijen JO13-4
C 18-05-2019 11:00 SCO JO13-3 Unitas'30 JO13-9
C 18-05-2019 11:45 Gilze JO13-4 Oosterhout JO13-2
C 18-05-2019 12:00 DVVC JO13-1G Dongen JO13-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 10:45 Oosterhout JO13-2 Rijen JO13-4 Afgeschermd 116734 0 - 1
C 06-04-2019 08:30 Rijen JO13-4 Dongen JO13-5 Afgeschermd 118730 0 - 5
C 02-04-2019 18:30 Rijen JO13-4 DVVC JO13-1G T. (Ted) Voermans 116491 1 - 8
C 23-03-2019 13:00 Unitas'30 JO13-9 Rijen JO13-4 K.F.W. (Kevin) Witteveen 118471 1 - 3
C 09-03-2019 08:45 RFC JO13-4 Rijen JO13-4 G.A.J. (Gerdwin) Jansen 116975 3 - 3
C 16-02-2019 08:30 Rijen JO13-4 SCO JO13-3 L. (Luuk) van Opstal 117502 1 - 3
C 09-02-2019 11:15 SC 't Zand JO13-7G Rijen JO13-4 S. (Saadallah) Khanfour 118372 3 - 5
C 08-12-2018 08:30 Rijen JO13-4 Gloria UC JO13-3 L. (Laurens) Heikamp 43669 1 - 7
C 01-12-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 Rijen JO13-4 M.M.J. (Max) Visser 45052 9 - 3
C 24-11-2018 08:30 Rijen JO13-4 SC 't Zand JO13-4 M. (Marco) Fischer 44834 0 - 6
C 17-11-2018 08:45 SV Reeshof JO13-3 Rijen JO13-4 Afgeschermd 46569 9 - 0
C 10-11-2018 08:30 Rijen JO13-4 Unitas'30 JO13-9 Afgeschermd 45277 1 - 4
C 03-11-2018 08:30 Rijen JO13-4 Gilze JO13-4 L. (Luuk) vanOpstal 46699 0 - 3
C 27-10-2018 08:45 Sarto JO13-5 Rijen JO13-4 L.M.J. (Lars) Willems 45990 9 - 0
C 13-10-2018 08:30 Rijen JO13-4 VOAB JO13-5 A.A. (Toon) vanMierlo 44700 0 - 12
C 06-10-2018 08:30 Baronie JO13-9 Rijen JO13-4 T. (Ted) Voermans 45255 5 - 1
C 29-09-2018 10:15 Dongen JO13-6 Rijen JO13-4 T. (Ted) Voermans 44805 4 - 3
C 22-09-2018 08:30 Rijen JO13-4 DVVC JO13-1G T. (Ted) Voermans 44480 1 - 3
B 15-09-2018 11:30 OVV'67 JO13-1G Rijen JO13-4 P. (Peter) Douma 7390 15 - 1
B 08-09-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 Rijen JO13-4 Afgeschermd 7620 5 - 1
B 01-09-2018 08:30 Rijen JO13-4 Gloria UC JO13-3 P. (Peter) Douma 7139 0 - 7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:00 DVVC JO13-1G Sarto JO13-5 46011 0-0
C 15-12-2018 11:15 SC 't Zand JO13-4 Gloria UC JO13-3 45412 3-2
C 08-12-2018 10:15 SV Reeshof JO13-3 Unitas'30 JO13-9 45984 11-0
C 08-12-2018 12:00 Dongen JO13-6 SC 't Zand JO13-4 43850 0-0
C 08-12-2018 11:45 Gilze JO13-4 TSV Gudok JO13-3 44640 1-2
C 08-12-2018 10:00 Baronie JO13-9 VOAB JO13-5 46723 0-2
C 08-12-2018 08:30 Rijen JO13-4 Gloria UC JO13-3 43669 1-7
C 01-12-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 Rijen JO13-4 45052 9-3
C 01-12-2018 09:30 Gloria UC JO13-3 SV Reeshof JO13-3 44918 3-2
C 01-12-2018 11:15 SC 't Zand JO13-4 Baronie JO13-9 44991 3-2
C 01-12-2018 11:15 Sarto JO13-5 Dongen JO13-6 43974 4-1
C 01-12-2018 11:30 VOAB JO13-5 Gilze JO13-4 46054 8-4
C 01-12-2018 10:45 Unitas'30 JO13-9 DVVC JO13-1G 46347 0-5
C 24-11-2018 08:30 Rijen JO13-4 SC 't Zand JO13-4 44834 0-6
C 24-11-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 Sarto JO13-5 46443 2-3
C 24-11-2018 10:45 SV Reeshof JO13-3 VOAB JO13-5 46859 5-2
C 24-11-2018 11:45 Gilze JO13-4 Gloria UC JO13-3 46162 3-2
C 24-11-2018 08:30 Baronie JO13-9 Unitas'30 JO13-9 45530 5-2
C 24-11-2018 13:35 Dongen JO13-6 DVVC JO13-1G 45034 0-4
C 17-11-2018 09:30 Gloria UC JO13-3 Baronie JO13-9 46449 3-1
C 17-11-2018 08:45 SV Reeshof JO13-3 Rijen JO13-4 46569 9-0
C 17-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-4 TSV Gudok JO13-3 45858 3-0
C 17-11-2018 11:30 VOAB JO13-5 Sarto JO13-5 46099 2-1
C 17-11-2018 10:00 Unitas'30 JO13-9 Dongen JO13-6 45672 4-2
C 17-11-2018 12:00 DVVC JO13-1G Gilze JO13-4 46573 13-0
C 10-11-2018 08:30 Rijen JO13-4 Unitas'30 JO13-9 45277 1-4
C 10-11-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 VOAB JO13-5 44806 1-7
C 10-11-2018 08:45 Sarto JO13-5 Gloria UC JO13-3 44771 3-2
C 10-11-2018 10:00 Baronie JO13-9 DVVC JO13-1G 45133 3-2
C 10-11-2018 13:15 Gilze JO13-4 SC 't Zand JO13-4 45312 1-2
C 10-11-2018 13:15 Dongen JO13-6 SV Reeshof JO13-3 45620 0-14
C 03-11-2018 10:00 Baronie JO13-9 TSV Gudok JO13-3 43748 2-0
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-9 VOAB JO13-5 44977 1-5
C 03-11-2018 11:00 SV Reeshof JO13-3 Sarto JO13-5 46495 6-1
C 03-11-2018 12:00 DVVC JO13-1G SC 't Zand JO13-4 44885 6-1
C 03-11-2018 13:45 Dongen JO13-6 Gloria UC JO13-3 46293 0-5
C 03-11-2018 08:30 Rijen JO13-4 Gilze JO13-4 46699 0-3
C 27-10-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 SV Reeshof JO13-3 45531 0-6
C 27-10-2018 08:45 Sarto JO13-5 Rijen JO13-4 45990 9-0
C 27-10-2018 09:30 Gloria UC JO13-3 DVVC JO13-1G 44431 2-2
C 27-10-2018 11:15 SC 't Zand JO13-4 Unitas'30 JO13-9 46270 7-1
C 27-10-2018 11:30 VOAB JO13-5 Dongen JO13-6 44582 12-2
C 27-10-2018 11:45 Gilze JO13-4 Baronie JO13-9 45757 1-2
C 23-10-2018 19:00 SV Reeshof JO13-3 Baronie JO13-9 45779 6-0
C 13-10-2018 08:30 Rijen JO13-4 VOAB JO13-5 44700 0-12
C 13-10-2018 11:30 Unitas'30 JO13-9 Sarto JO13-5 44298 2-7
C 13-10-2018 13:30 Dongen JO13-6 Gilze JO13-4 44676 2-4
C 13-10-2018 12:00 DVVC JO13-1G TSV Gudok JO13-3 43972 1-3
C 06-10-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 Dongen JO13-6 44492 3-1
C 06-10-2018 08:45 Sarto JO13-5 SC 't Zand JO13-4 44004 2-4
C 06-10-2018 09:30 Gloria UC JO13-3 Unitas'30 JO13-9 43659 7-1
C 06-10-2018 11:30 VOAB JO13-5 DVVC JO13-1G 46444 3-1
C 06-10-2018 11:45 Gilze JO13-4 SV Reeshof JO13-3 46514 1-6
C 06-10-2018 08:30 Baronie JO13-9 Rijen JO13-4 45255 5-1
C 29-09-2018 12:00 DVVC JO13-1G SV Reeshof JO13-3 45022 1-4
C 29-09-2018 09:30 Gloria UC JO13-3 TSV Gudok JO13-3 45786 4-1
C 29-09-2018 08:45 Sarto JO13-5 Baronie JO13-9 44542 2-1
C 29-09-2018 11:15 SC 't Zand JO13-4 VOAB JO13-5 45062 4-2
C 29-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-9 Gilze JO13-4 46561 1-3
C 29-09-2018 10:15 Dongen JO13-6 Rijen JO13-4 44805 4-3
C 22-09-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 Unitas'30 JO13-9 45009 2-1
C 22-09-2018 11:45 Gilze JO13-4 Sarto JO13-5 44487 0-6
C 22-09-2018 11:30 VOAB JO13-5 Gloria UC JO13-3 44368 4-3
C 22-09-2018 10:00 SV Reeshof JO13-3 SC 't Zand JO13-4 44862 9-0
C 22-09-2018 08:30 Rijen JO13-4 DVVC JO13-1G 44480 1-3
C 22-09-2018 09:55 Baronie JO13-9 Dongen JO13-6 46761 12-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 11:15 SC 't Zand JO13-7G DVVC JO13-1G 119040 0-9
C 13-04-2019 08:30 Unitas'30 JO13-9 JEKA JO13-12 116793 0-10
C 13-04-2019 08:45 RFC JO13-4 Gilze JO13-4 118051 1-3
C 13-04-2019 09:45 SCO JO13-3 Waspik JO13-2 116752 0-6
C 13-04-2019 10:45 Oosterhout JO13-2 Rijen JO13-4 116734 0-1
C 13-04-2019 12:55 Dongen JO13-5 Olympia'60 JO13-2 118584 0-6
C 10-04-2019 18:30 Olympia'60 JO13-2 Unitas'30 JO13-9 116780 10-0
C 06-04-2019 11:45 Gilze JO13-4 SC 't Zand JO13-7G 117840 2-1
C 06-04-2019 11:00 Waspik JO13-2 Unitas'30 JO13-9 119361 10-0
C 06-04-2019 10:30 Olympia'60 JO13-2 RFC JO13-4 117292 7-0
C 06-04-2019 08:30 Rijen JO13-4 Dongen JO13-5 118730 0-5
C 06-04-2019 08:30 JEKA JO13-12 Oosterhout JO13-2 116550 9-1
C 06-04-2019 12:00 DVVC JO13-1G SCO JO13-3 117199 11-1
C 02-04-2019 18:30 Rijen JO13-4 DVVC JO13-1G 116491 1-8
C 30-03-2019 11:15 SC 't Zand JO13-7G Dongen JO13-5 117249 5-1
C 30-03-2019 10:45 Oosterhout JO13-2 RFC JO13-4 118497 4-4
C 28-03-2019 18:45 DVVC JO13-1G Olympia'60 JO13-2 119408 6-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:30 Gloria UC JO13-3 TSV Gudok JO13-3 7379 4-1
B 15-09-2018 11:30 OVV'67 JO13-1G Rijen JO13-4 7390 15-1
B 08-09-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 Rijen JO13-4 7620 5-1
B 08-09-2018 09:30 Gloria UC JO13-3 OVV'67 JO13-1G 7522 3-9
B 01-09-2018 08:30 Rijen JO13-4 Gloria UC JO13-3 7139 0-7
B 01-09-2018 11:30 OVV'67 JO13-1G TSV Gudok JO13-3 7025 10-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Reeshof JO13-3 11 10 0 1 30 78 8 70 0
2 VOAB JO13-5 11 9 0 2 27 59 22 37 0
3 SC 't Zand JO13-4G 10 8 0 2 24 33 25 8 0
4 Sarto JO13-5 10 7 0 3 21 38 20 18 0
5 Gloria UC JO13-3 11 6 1 4 19 40 21 19 0
6 Baronie JO13-9 11 6 0 5 18 33 23 10 0
7 DVVC JO13-1G 10 5 1 4 16 38 17 21 0
8 TSV Gudok JO13-3 11 5 0 6 15 23 32 -9 0
9 Gilze JO13-4 11 4 0 7 12 21 44 -23 0
10 Unitas'30 JO13-9 11 2 0 9 6 17 55 -38 0
11 Dongen JO13-6 10 1 0 9 3 13 65 -52 0
12 Rijen JO13-4 11 0 0 11 0 10 71 -61 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVVC JO13-1G 7 6 1 0 19 44 5 39 0
2 JEKA JO13-12 7 6 0 1 18 48 7 41 0
3 Olympia'60 JO13-2 7 5 1 1 16 39 12 27 0
4 Waspik JO13-2 7 5 1 1 16 29 8 21 0
5 Dongen JO13-5 7 4 0 3 12 22 16 6 0
6 SC 't Zand JO13-7G 7 3 1 3 10 28 21 7 0
7 Rijen JO13-4 7 3 1 3 10 14 23 -9 0
8 Gilze JO13-4 7 3 0 4 9 13 28 -15 0
9 Oosterhout JO13-2 7 1 2 4 5 11 28 -17 0
10 SCO JO13-3 7 1 1 5 4 7 33 -26 0
11 RFC JO13-4 7 0 2 5 2 11 39 -28 0
12 Unitas'30 JO13-9 7 0 0 7 0 4 50 -46 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVV'67 JO13-1G 3 3 0 0 9 34 4 30 0
2 Gloria UC JO13-3 3 2 0 1 6 14 10 4 0
3 TSV Gudok JO13-3 3 1 0 2 3 6 15 -9 0
4 Rijen JO13-4 3 0 0 3 0 2 27 -25 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 03-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 10-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 17-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 24-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 31-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 07-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 14-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 21-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 28-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 04-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 11-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 18-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 25-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 02-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 09-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 16-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 23-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 30-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 06-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 13-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 20-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 27-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 04-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 11-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 18-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 25-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 01-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 08-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 15-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 22-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 29-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 05-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 12-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 19-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 26-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 05-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 12-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 19-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 26-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 02-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 09-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 16-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 23-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 30-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 07-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 14-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 21-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 28-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 04-06-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
di 11-06-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-06-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 05-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 12-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 19-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 26-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 02-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 09-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 16-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-06-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 05-07-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 12-07-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 19-07-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 26-07-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 02-08-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 09-08-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 16-08-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 Keepers training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-06-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 05-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 12-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 19-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 26-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven