Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Pupillen - Rijen JO13-3

Teamleden

Spelers
Jens Broers Keeper      
Olav Jongh Keeper      
Levi Bastiaansen        
Milan Bruurs        
Umut Delibudak        
Efe Demirel        
Darwin Gorissen        
Jadon Johnson        
Emir Karasu        
Daimen van Poppel        
Serkan Sahan        
Pelle Schouten        
Rick Smits        
Djustin Verheijen        
 
Overige teamleden
Ralph Smits Trainer
Marcel Bastiaansen Leider/Trainer
Annuska Maes Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:00 Neerlandia'31 JO13-1 WDS'19 JO13-2 46760 9-0
C 15-12-2018 09:00 DSE JO13-3 Baronie JO13-8 45796 1-0
C 08-12-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 Baronie JO13-8 43878 2-1
C 08-12-2018 08:30 TSC JO13-4 DSE JO13-3 44959 0-0
C 08-12-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 JEKA JO13-9 45645 4-5
C 08-12-2018 10:00 Rijen JO13-3 Dongen JO13-5 45100 2-0
C 08-12-2018 10:00 Gilze JO13-3 Bavel JO13-3 44102 2-2
C 08-12-2018 10:00 Unitas'30 JO13-8 WDS'19 JO13-2 44126 3-0
C 01-12-2018 08:30 Baronie JO13-8 Boeimeer JO13-4 46640 3-0
C 01-12-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Gilze JO13-3 46313 0-14
C 01-12-2018 09:00 DSE JO13-3 Neerlandia'31 JO13-1 46720 1-7
C 01-12-2018 10:30 JEKA JO13-9 Rijen JO13-3 44353 4-1
C 01-12-2018 12:00 Bavel JO13-3 TSC JO13-4 43648 1-2
C 01-12-2018 12:00 Dongen JO13-5 Unitas'30 JO13-8 44935 2-3
C 24-11-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Baronie JO13-8 45223 0-8
C 24-11-2018 08:30 TSC JO13-4 Dongen JO13-5 43849 2-2
C 24-11-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Neerlandia'31 JO13-1 45625 5-9
C 24-11-2018 10:00 Gilze JO13-3 JEKA JO13-9 44233 2-3
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 Bavel JO13-3 45096 1-4
C 24-11-2018 10:00 Rijen JO13-3 DSE JO13-3 46116 0-4
C 17-11-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 Unitas'30 JO13-8 44744 12-0
C 17-11-2018 08:30 TSC JO13-4 Gilze JO13-3 45183 1-2
C 17-11-2018 09:00 DSE JO13-3 Boeimeer JO13-4 44467 7-0
C 17-11-2018 09:00 JEKA JO13-9 WDS'19 JO13-2 43949 12-0
C 17-11-2018 12:30 Dongen JO13-5 Baronie JO13-8 44262 1-8
C 17-11-2018 11:45 Bavel JO13-3 Rijen JO13-3 44408 7-0
C 10-11-2018 08:30 Baronie JO13-8 Bavel JO13-3 45740 3-1
C 10-11-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 TSC JO13-4 45877 5-5
C 10-11-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Dongen JO13-5 44842 1-3
C 10-11-2018 10:00 Rijen JO13-3 Neerlandia'31 JO13-1 46790 1-7
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 JEKA JO13-9 46001 2-2
C 10-11-2018 11:45 Gilze JO13-3 DSE JO13-3 45622 4-1
C 03-11-2018 11:45 Gilze JO13-3 Unitas'30 JO13-8 46048 3-3
C 03-11-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 JEKA JO13-9 44773 0-2
C 03-11-2018 10:00 Rijen JO13-3 WDS'19 JO13-2 45687 3-1
C 03-11-2018 09:00 DSE JO13-3 Dongen JO13-5 46756 4-1
C 03-11-2018 08:30 TSC JO13-4 Baronie JO13-8 45527 2-1
C 03-11-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Bavel JO13-3 46409 2-7
C 27-10-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 TSC JO13-4 45547 0-0
C 27-10-2018 11:15 Bavel JO13-3 Neerlandia'31 JO13-1 45955 1-1
C 27-10-2018 09:00 JEKA JO13-9 DSE JO13-3 46642 1-2
C 27-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-8 Rijen JO13-3 43800 2-6
C 27-10-2018 12:00 Dongen JO13-5 Boeimeer JO13-4 44827 7-1
C 27-10-2018 08:30 Baronie JO13-8 Gilze JO13-3 44029 4-2
C 13-10-2018 08:30 TSC JO13-4 Rijen JO13-3 44187 9-2
C 13-10-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Unitas'30 JO13-8 46037 2-3
C 13-10-2018 09:00 JEKA JO13-9 Bavel JO13-3 45225 7-1
C 13-10-2018 11:45 Gilze JO13-3 Dongen JO13-5 46705 3-3
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 Boeimeer JO13-4 45715 2-6
C 06-10-2018 10:00 Rijen JO13-3 Gilze JO13-3 43676 2-3
C 06-10-2018 11:15 Bavel JO13-3 DSE JO13-3 44120 4-1
C 06-10-2018 12:00 Unitas'30 JO13-8 TSC JO13-4 44046 0-9
C 06-10-2018 12:00 Dongen JO13-5 Neerlandia'31 JO13-1 44724 2-2
C 06-10-2018 08:30 Baronie JO13-8 JEKA JO13-9 46351 1-1
C 29-09-2018 08:30 Baronie JO13-8 Rijen JO13-3 45323 3-0
C 29-09-2018 09:00 JEKA JO13-9 Dongen JO13-5 43889 5-2
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO13-4 Gilze JO13-3 45311 4-2
C 29-09-2018 10:15 DSE JO13-3 Unitas'30 JO13-8 45902 7-0
C 29-09-2018 11:15 Bavel JO13-3 WDS'19 JO13-2 44647 7-0
C 29-09-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 TSC JO13-4 45272 2-1
C 22-09-2018 10:00 TSC JO13-4 JEKA JO13-9 44996 1-4
C 22-09-2018 11:45 Gilze JO13-3 Neerlandia'31 JO13-1 45828 1-5
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 Baronie JO13-8 46595 1-5
C 22-09-2018 10:00 Rijen JO13-3 Boeimeer JO13-4 46848 5-3
C 22-09-2018 08:30 WDS'19 JO13-2 DSE JO13-3 44910 0-10
C 22-09-2018 11:30 Dongen JO13-5 Bavel JO13-3 44236 0-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 10:00 Gilze JO13-3 ZIGO JO13-5 118724 4-6
C 01-06-2019 11:00 TSV Gudok JO13-3 Riel JO13-1 117037 3-1
C 27-05-2019 18:30 Gilze JO13-3 TSV Gudok JO13-3 118086 2-3
C 25-05-2019 11:00 ZIGO JO13-5 SC 't Zand JO13-5G 116607 13-0
C 25-05-2019 11:00 OVC'26 JO13-2 Sarto JO13-4 116534 2-6
C 25-05-2019 10:30 SV Reeshof JO13-2 Gilze JO13-3 150721 3-1
C 25-05-2019 09:30 Gloria UC JO13-3 Rijen JO13-3 117793 8-3
C 25-05-2019 08:30 JEKA JO13-7 Dongen JO13-4 117677 8-2
C 18-05-2019 11:30 Sarto JO13-4 SV Reeshof JO13-2 150720 0-2
C 18-05-2019 11:15 SC 't Zand JO13-5G Gloria UC JO13-3 117870 3-3
C 18-05-2019 10:00 Rijen JO13-3 ZIGO JO13-5 118947 2-14
C 18-05-2019 12:30 Dongen JO13-4 OVC'26 JO13-2 116619 2-4
C 18-05-2019 11:30 Riel JO13-1 JEKA JO13-7 118777 1-5
C 15-05-2019 19:00 SV Reeshof JO13-2 SC 't Zand JO13-5G 150719 9-1
C 13-05-2019 19:00 TSV Gudok JO13-3 JEKA JO13-7 118816 1-3
C 11-05-2019 11:00 ZIGO JO13-5 Riel JO13-1 118035 10-1
C 11-05-2019 09:30 Gloria UC JO13-3 Dongen JO13-4 118234 4-3
C 11-05-2019 10:00 Rijen JO13-3 Sarto JO13-4 117693 2-2
C 11-05-2019 10:30 JEKA JO13-7 Gilze JO13-3 118022 3-0
C 11-05-2019 11:00 OVC'26 JO13-2 TSV Gudok JO13-3 116551 1-2
C 04-05-2019 12:00 Dongen JO13-4 SV Reeshof JO13-2 150718 0-12
C 04-05-2019 11:30 Riel JO13-1 OVC'26 JO13-2 119435 5-1
C 04-05-2019 11:15 SC 't Zand JO13-5G Rijen JO13-3 119488 3-5
C 04-05-2019 11:30 Riel JO13-1 OVC'26 JO13-2 152665 5-1
C 04-05-2019 10:00 Sarto JO13-4 Gloria UC JO13-3 116921 3-2
C 20-04-2019 11:00 ZIGO JO13-5 SV Reeshof JO13-2 150714 1-5
C 17-04-2019 18:30 Gloria UC JO13-3 SV Reeshof JO13-2 150711 2-7
C 13-04-2019 09:30 Gloria UC JO13-3 Gilze JO13-3 117360 2-3
C 13-04-2019 11:15 SC 't Zand JO13-5G Riel JO13-1 117969 2-4
C 13-04-2019 10:15 SV Reeshof JO13-2 TSV Gudok JO13-3 150717 4-0
C 13-04-2019 10:00 Rijen JO13-3 Dongen JO13-4 119068 4-4
C 13-04-2019 11:00 ZIGO JO13-5 Sarto JO13-4 117730 1-7
C 13-04-2019 11:00 OVC'26 JO13-2 JEKA JO13-7 119299 4-3
C 10-04-2019 18:30 Riel JO13-1 Gloria UC JO13-3 117841 5-2
C 06-04-2019 10:00 Sarto JO13-4 SC 't Zand JO13-5G 118977 13-0
C 06-04-2019 08:30 TSV Gudok JO13-3 Rijen JO13-3 118870 4-1
C 06-04-2019 10:30 JEKA JO13-7 SV Reeshof JO13-2 150716 2-5
C 06-04-2019 12:00 Dongen JO13-4 ZIGO JO13-5 117933 4-4
C 06-04-2019 13:15 Gilze JO13-3 OVC'26 JO13-2 119632 4-3
C 30-03-2019 08:30 TSV Gudok JO13-3 Gloria UC JO13-3 117988 12-1
C 30-03-2019 12:00 Dongen JO13-4 SC 't Zand JO13-5G 116640 1-5
C 30-03-2019 08:45 SV Reeshof JO13-2 Rijen JO13-3 150712 15-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Baronie JO13-7 TSC JO13-3 7143 3-10
B 15-09-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 Rijen JO13-3 7193 7-1
B 08-09-2018 08:30 TSC JO13-3 Rijen JO13-3 7858 11-3
B 08-09-2018 10:30 Baronie JO13-7 Neerlandia'31 JO13-1 7058 4-6
B 01-09-2018 10:00 Rijen JO13-3 Baronie JO13-7 7881 1-7
B 01-09-2018 11:30 Neerlandia'31 JO13-1 TSC JO13-3 7623 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Neerlandia'31 JO13-1 11 8 2 1 26 56 15 41 0
2 JEKA JO13-9 11 8 2 1 26 46 16 30 0
3 Baronie JO13-8 11 7 1 3 22 37 11 26 0
4 DSE JO13-3 10 7 0 3 21 38 17 21 0
5 Bavel JO13-3 11 6 2 3 20 38 19 19 0
6 Gilze JO13-3 11 4 3 4 15 38 28 10 0
7 TSC JO13-4 9 4 2 3 14 32 19 13 0
8 Rijen JO13-3 11 4 0 7 12 22 43 -21 0
9 Unitas'30 JO13-8 11 3 2 6 11 18 52 -34 0
10 Dongen JO13-5 11 2 3 6 9 23 34 -11 0
11 Boeimeer JO13-4 11 2 1 8 7 32 55 -23 0
12 WDS'19 JO13-2 10 0 0 10 0 4 75 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Reeshof JO13-2 11 11 0 0 33 79 10 69 0
2 TSV Gudok JO13-3 11 8 1 2 25 40 19 21 0
3 ZIGO JO13-5 11 7 1 3 22 67 30 37 0
4 JEKA JO13-7 11 7 1 3 22 42 23 19 0
5 Sarto JO13-4 11 5 4 2 19 44 20 24 0
6 Gilze JO13-3 11 6 1 4 19 38 32 6 0
7 Riel JO13-1 11 6 0 5 18 37 38 -1 0
8 OVC'26 JO13-2 11 5 0 6 15 36 41 -5 0
9 Gloria UC JO13-3 11 2 1 8 7 29 49 -20 0
10 Rijen JO13-3 11 1 2 8 5 20 81 -61 0
11 SC 't Zand JO13-5G 11 1 1 9 4 21 70 -49 0
12 Dongen JO13-4 11 0 2 9 2 22 62 -40 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO13-3 3 3 0 0 9 25 8 17 0
2 Neerlandia'31 JO13-1 3 2 0 1 6 15 9 6 0
3 Baronie JO13-7 3 1 0 2 3 14 17 -3 0
4 Rijen JO13-3 3 0 0 3 0 5 25 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 03-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 10-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 17-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 24-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 31-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 07-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 14-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 21-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 28-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 04-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 11-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 18-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 25-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 02-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 09-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 16-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 23-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 30-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 06-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 13-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 20-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 27-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 04-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 11-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 18-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 25-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 01-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 08-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 15-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 22-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 29-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 05-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 12-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 19-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 26-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 05-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 12-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 19-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 26-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 02-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 09-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 16-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 23-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 30-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 07-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 14-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 21-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 28-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 04-06-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 11-06-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
dinsdag 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 03-07-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 10-07-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 17-07-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 24-07-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 31-07-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 07-08-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 14-08-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 21-08-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 28-08-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 04-09-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 11-09-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 18-09-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 25-09-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 02-10-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 09-10-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 16-10-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 23-10-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 30-10-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 06-11-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 13-11-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 20-11-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 27-11-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 04-12-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 11-12-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 18-12-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 25-12-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 01-01-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 08-01-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 15-01-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 22-01-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 29-01-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 05-02-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 12-02-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 19-02-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 26-02-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 05-03-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 12-03-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 19-03-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 26-03-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 02-04-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 09-04-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 16-04-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 23-04-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 30-04-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 07-05-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 14-05-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 21-05-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 28-05-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 04-06-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 11-06-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-06-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 05-07-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 12-07-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 19-07-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 26-07-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 02-08-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 09-08-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 16-08-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-06-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 05-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 12-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 19-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 26-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 02-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 09-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 16-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door

Berichten



Terug naar boven