Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - Rijen JO11-6

Teamleden

Spelers
Gijs van den Ouweland Keeper      
Milan van Baal        
Jelmer Beerens        
Abdulrahman Doudi        
Tim van Ham        
Sem Jansen        
Boaz Nelissen        
Jens Opperman        
Job Schellekens        
Nik Trouwborst Pol        
Matthijs Veen        
 
Overige teamleden
Kees van Ham Leider/Trainer
Gerben Schellekens Leider/Trainer
Annuska Maes Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 Bavel JO11-4 Moerse Boys JO11-3 103554 1-4
C 15-12-2018 09:45 Rijen JO11-6 SAB JO11-1 52574 1-10
C 15-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Madese Boys JO11-4 52670 0-0
C 08-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-5 Rijen JO11-6 50384 0-6
C 08-12-2018 08:45 VVR JO11-2 Madese Boys JO11-4 51948 3-9
C 08-12-2018 08:45 Bavel JO11-4 TVC Breda JO11-3G 103564 2-8
C 08-12-2018 09:00 Terheijden JO11-2 The Gunners JO11-2 51695 5-3
C 08-12-2018 11:30 DSE JO11-3 Moerse Boys JO11-3 52210 2-8
C 08-12-2018 09:30 SAB JO11-1 Unitas'30 JO11-11 51538 2-3
C 01-12-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 VVR JO11-2 51594 5-1
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-11 DSE JO11-3 52791 24-0
C 01-12-2018 09:45 Rijen JO11-6 Bavel JO11-4 103563 5-0
C 01-12-2018 10:30 The Gunners JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 51588 3-2
C 01-12-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 Terheijden JO11-2 51546 2-9
C 01-12-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G SAB JO11-1 49824 6-5
C 24-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Moerse Boys JO11-3 51522 2-6
C 24-11-2018 08:45 VVR JO11-2 TVC Breda JO11-3G 51515 2-8
C 24-11-2018 08:45 Bavel JO11-4 Madese Boys JO11-4 103562 5-4
C 24-11-2018 09:00 Terheijden JO11-2 Rijen JO11-6 51119 0-9
C 24-11-2018 10:30 The Gunners JO11-2 Unitas'30 JO11-11 50359 2-4
C 24-11-2018 11:30 DSE JO11-3 SAB JO11-1 51739 1-17
C 17-11-2018 09:45 Rijen JO11-6 VVR JO11-2 52098 9-0
C 17-11-2018 10:15 Bavel JO11-4 Beek Vooruit JO11-5 103561 6-3
C 17-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 Unitas'30 JO11-11 52152 3-5
C 17-11-2018 11:00 SAB JO11-1 Terheijden JO11-2 50246 1-3
C 17-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G DSE JO11-3 51448 23-1
C 10-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 TVC Breda JO11-3G 52852 3-8
C 10-11-2018 08:45 VVR JO11-2 SAB JO11-1 51264 1-8
C 10-11-2018 09:30 Terheijden JO11-2 Moerse Boys JO11-3 49276 3-7
C 10-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-11 Rijen JO11-6 51529 2-1
C 10-11-2018 09:00 The Gunners JO11-2 Madese Boys JO11-4 51850 1-7
C 10-11-2018 10:15 DSE JO11-3 Bavel JO11-4 103560 0-8
C 03-11-2018 11:30 DSE JO11-3 Rijen JO11-6 52036 0-11
C 03-11-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G Madese Boys JO11-4 52731 10-5
C 03-11-2018 11:15 Bavel JO11-4 Unitas'30 JO11-11 103559 4-6
C 03-11-2018 08:45 VVR JO11-2 The Gunners JO11-2 51785 6-4
C 03-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Terheijden JO11-2 52296 3-2
C 03-11-2018 08:30 SAB JO11-1 Moerse Boys JO11-3 52853 4-5
C 27-10-2018 08:30 The Gunners JO11-2 Bavel JO11-4 103558 1-3
C 27-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 TVC Breda JO11-3G 50995 1-7
C 27-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 DSE JO11-3 49063 19-0
C 27-10-2018 11:00 Terheijden JO11-2 VVR JO11-2 50624 2-5
C 27-10-2018 12:15 Unitas'30 JO11-11 Beek Vooruit JO11-5 51921 6-5
C 20-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 The Gunners JO11-2 49247 8-7
C 20-10-2018 11:30 DSE JO11-3 Terheijden JO11-2 52657 0-27
C 20-10-2018 10:00 Bavel JO11-4 VVR JO11-2 103557 4-2
C 13-10-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G Unitas'30 JO11-11 50235 7-8
C 13-10-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Rijen JO11-6 50519 7-5
C 13-10-2018 11:30 SAB JO11-1 The Gunners JO11-2 52362 8-0
C 06-10-2018 08:45 Terheijden JO11-2 Bavel JO11-4 103556 0-0
C 06-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 SAB JO11-1 50109 5-3
C 06-10-2018 09:45 The Gunners JO11-2 DSE JO11-3 52315 15-0
C 06-10-2018 08:30 Rijen JO11-6 TVC Breda JO11-3G 50125 6-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-11 Moerse Boys JO11-3 52964 4-6
C 06-10-2018 08:45 VVR JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 50476 2-2
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-11 VVR JO11-2 52960 7-3
C 29-09-2018 08:45 Moerse Boys JO11-3 Madese Boys JO11-4 52016 7-8
C 29-09-2018 09:45 Rijen JO11-6 The Gunners JO11-2 50599 6-1
C 29-09-2018 11:00 TVC Breda JO11-3G Terheijden JO11-2 52814 7-2
C 29-09-2018 11:30 DSE JO11-3 Beek Vooruit JO11-5 50168 2-7
C 22-09-2018 10:45 Madese Boys JO11-4 Rijen JO11-6 50939 2-7
C 22-09-2018 10:15 The Gunners JO11-2 TVC Breda JO11-3G 49423 1-4
C 22-09-2018 09:00 Terheijden JO11-2 Unitas'30 JO11-11 52187 6-6
C 22-09-2018 08:45 VVR JO11-2 DSE JO11-3 49208 9-1
C 22-09-2018 13:15 Beek Vooruit JO11-5 SAB JO11-1 50675 3-11
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 11:00 Waspik JO11-2 NEO'25 JO11-1 123903 3-6
C 25-05-2019 10:30 Dongen JO11-4 DESK JO11-2 124342 3-6
C 25-05-2019 10:00 RWB JO11-2 Sarto JO11-6 125964 11-4
C 25-05-2019 09:45 Rijen JO11-6 Madese Boys JO11-3 124340 1-4
C 25-05-2019 09:30 SV Capelle JO11-2 Right'Oh JO11-1 124873 7-3
C 18-05-2019 10:15 DESK JO11-2 SV Capelle JO11-2 125800 10-2
C 18-05-2019 11:00 Right'Oh JO11-1 Waspik JO11-2 125177 3-6
C 18-05-2019 09:00 NEO'25 JO11-1 RWB JO11-2 124876 7-1
C 18-05-2019 11:30 Sarto JO11-6 Dongen JO11-4 122255 10-8
C 18-05-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 ONI JO11-1 125107 5-5
C 15-05-2019 19:00 NEO'25 JO11-1 ONI JO11-1 124262 3-3
C 15-05-2019 19:00 Right'Oh JO11-1 RWB JO11-2 122232 0-11
C 11-05-2019 11:00 Waspik JO11-2 Dongen JO11-4 125673 6-1
C 11-05-2019 10:00 RWB JO11-2 Madese Boys JO11-3 125913 4-5
C 11-05-2019 09:45 Rijen JO11-6 DESK JO11-2 125265 3-3
C 11-05-2019 09:00 ONI JO11-1 Right'Oh JO11-1 122037 3-0
C 11-05-2019 09:30 SV Capelle JO11-2 Sarto JO11-6 124856 8-2
C 04-05-2019 10:00 Dongen JO11-4 SV Capelle JO11-2 125004 9-2
C 04-05-2019 11:30 Sarto JO11-6 Rijen JO11-6 123221 3-6
C 20-04-2019 11:15 DESK JO11-2 Waspik JO11-2 125454 6-2
C 17-04-2019 18:30 ONI JO11-1 Rijen JO11-6 123544 5-2
C 13-04-2019 09:00 ONI JO11-1 Sarto JO11-6 122429 17-1
C 13-04-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 DESK JO11-2 125031 2-1
C 13-04-2019 09:45 Rijen JO11-6 NEO'25 JO11-1 122186 2-2
C 13-04-2019 10:00 RWB JO11-2 Dongen JO11-4 122068 4-2
C 13-04-2019 11:00 Waspik JO11-2 SV Capelle JO11-2 124058 12-1
C 06-04-2019 11:30 Sarto JO11-6 Waspik JO11-2 124324 2-4
C 06-04-2019 11:15 NEO'25 JO11-1 Madese Boys JO11-3 125162 6-2
C 06-04-2019 09:30 SV Capelle JO11-2 RWB JO11-2 124268 0-11
C 06-04-2019 10:15 DESK JO11-2 ONI JO11-1 122615 1-8
C 06-04-2019 11:00 Right'Oh JO11-1 Rijen JO11-6 121976 7-0
C 30-03-2019 09:45 Rijen JO11-6 RWB JO11-2 122977 0-1
C 30-03-2019 11:00 Right'Oh JO11-1 Madese Boys JO11-3 124551 4-7
C 30-03-2019 10:45 SV Capelle JO11-2 NEO'25 JO11-1 121829 0-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 11:00 Rijen JO11-6 CHC JO11-1 103846 2-5
B 15-09-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G Sarto JO11-6 10158 8-8
B 15-09-2018 09:45 Rijen JO11-6 SC 't Zand JO11-6G 9360 14-2
B 08-09-2018 09:45 Rijen JO11-6 Berkdijk JO11-1G 11092 9-1
B 08-09-2018 10:00 SC 't Zand JO11-6G Sarto JO11-6 9703 6-10
B 01-09-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G SC 't Zand JO11-6G 10257 8-4
B 01-09-2018 11:15 Sarto JO11-6 Rijen JO11-6 11161 6-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-11 11 9 1 1 28 75 39 36 0
2 TVC Breda JO11-3G 11 9 0 2 27 88 36 52 0
3 Moerse Boys JO11-3 11 9 0 2 27 64 44 20 0
4 Rijen JO11-6 11 8 0 3 24 66 22 44 0
5 SAB JO11-1 9 5 0 4 15 68 25 43 0
6 Bavel JO11-4 9 5 0 4 15 33 33 0 0
7 Madese Boys JO11-4 10 5 0 5 15 64 50 14 0
8 Terheijden JO11-2 9 3 1 5 10 56 42 14 0
9 VVR JO11-2 11 3 1 7 10 34 59 -25 0
10 Beek Vooruit JO11-5 10 2 1 7 7 30 52 -22 0
11 The Gunners JO11-2 11 2 0 9 6 38 53 -15 0
12 DSE JO11-3 11 0 0 11 0 7 168 -161 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO11-1 10 8 2 0 26 59 20 39 0
2 Madese Boys JO11-3 10 7 2 1 23 50 30 20 0
3 ONI JO11-1 10 6 4 0 22 63 25 38 0
4 RWB JO11-2 10 7 0 3 21 57 22 35 0
5 Waspik JO11-2 10 5 2 3 17 43 35 8 0
6 DESK JO11-2 10 4 1 5 13 43 48 -5 0
7 Right'Oh JO11-1 10 4 0 6 12 35 47 -12 0
8 Rijen JO11-6 10 3 2 5 11 28 36 -8 0
9 SV Capelle JO11-2 10 2 0 8 6 31 77 -46 0
10 Dongen JO11-4 10 1 1 8 4 34 55 -21 0
11 Sarto JO11-6 10 1 0 9 3 39 87 -48 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 CHC JO11-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 Rijen JO11-6 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 02-07-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 09-07-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 16-07-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 23-07-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 30-07-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 06-08-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 13-08-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:15 - 19:15 6 kunstgras Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 04-07-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 11-07-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 18-07-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 25-07-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 01-08-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 04-07-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 11-07-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 18-07-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 25-07-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 01-08-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 08-08-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:15 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 04-07-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 11-07-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 18-07-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 25-07-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 01-08-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 08-08-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven