Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - Rijen JO9-1

Teamleden

Spelers
Joppe van Eck        
Quinn Ijpelaar        
Niek de Jong        
Tijn Krol        
Toby Leppens        
Jelte PiĆ«tte        
Thomas Weerman        
Melle Wens        
 
Overige teamleden
Maarten van Eck Leider/Trainer
Kevin Krol Leider/Trainer
Patrick Weerman Leider/Trainer
Annuska Maes Groepscoƶrdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:40 Baronie JO9-3 RFC JO9-2 143451 0-0
C 25-05-2019 10:00 ZIGO JO9-3 Sarto JO9-3 132962 0-0
C 25-05-2019 09:30 Viola JO9-1 Oosterhout JO9-1 129831 0-0
C 25-05-2019 10:30 Terheijden JO9-1 Rijen JO9-1 146543 0-0
C 25-05-2019 09:00 Madese Boys JO9-1 Gloria UC JO9-1 132530 0-0
C 22-05-2019 18:30 Waspik JO9-1 RWB JO9-1 130420 0-0
C 18-05-2019 08:30 Rijen JO9-1 ZIGO JO9-3 132037 0-0
C 18-05-2019 08:30 Oosterhout JO9-1 Terheijden JO9-1 146542 0-0
C 18-05-2019 08:45 RFC JO9-2 Madese Boys JO9-1 143450 0-0
C 18-05-2019 10:00 Sarto JO9-3 Waspik JO9-1 130781 0-0
C 18-05-2019 10:00 RWB JO9-1 Viola JO9-1 130810 0-0
C 18-05-2019 11:00 Gloria UC JO9-1 Baronie JO9-3 132964 0-0
C 15-05-2019 18:30 Oosterhout JO9-1 ZIGO JO9-3 133498 0-0
C 11-05-2019 10:40 Baronie JO9-3 Oosterhout JO9-1 132712 0-0
C 11-05-2019 10:00 ZIGO JO9-3 Gloria UC JO9-1 131974 0-0
C 11-05-2019 09:30 Viola JO9-1 Sarto JO9-3 133108 0-0
C 11-05-2019 09:00 Terheijden JO9-1 Waspik JO9-1 146541 0-0
C 11-05-2019 09:00 Madese Boys JO9-1 RWB JO9-1 133082 0-0
C 11-05-2019 08:45 RFC JO9-2 Rijen JO9-1 143449 0-0
C 04-05-2019 11:00 Gloria UC JO9-1 RFC JO9-2 143448 0-0
C 04-05-2019 10:00 RWB JO9-1 Terheijden JO9-1 146540 0-0
C 04-05-2019 10:00 Sarto JO9-3 Madese Boys JO9-1 131513 0-0
C 04-05-2019 09:00 Waspik JO9-1 Viola JO9-1 132918 0-0
C 04-05-2019 08:30 Rijen JO9-1 Baronie JO9-3 132391 0-0
C 17-04-2019 18:30 Viola JO9-1 Rijen JO9-1 130571 0-0
C 17-04-2019 18:30 Baronie JO9-3 Madese Boys JO9-1 132265 0-0
C 13-04-2019 14:20 Baronie JO9-3 Sarto JO9-3 132896 0-0
C 13-04-2019 10:15 Terheijden JO9-1 Viola JO9-1 146539 0-0
C 13-04-2019 11:00 Gloria UC JO9-1 RWB JO9-1 129835 0-0
C 13-04-2019 10:00 ZIGO JO9-3 Waspik JO9-1 132830 0-0
C 13-04-2019 09:00 Madese Boys JO9-1 Rijen JO9-1 129969 0-0
C 13-04-2019 08:45 RFC JO9-2 Oosterhout JO9-1 143447 0-0
C 10-04-2019 18:30 Waspik JO9-1 Baronie JO9-3 129784 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Sarto JO9-2 SC 't Zand JO9-3 56819 0-0
C 15-12-2018 09:30 JEKA JO9-3G Rijen JO9-1 57479 0-0
C 15-12-2018 09:00 DIA JO9-1 SV Reeshof JO9-1 56644 0-0
C 15-12-2018 09:45 TSV Gudok JO9-1 SV Reeshof JO9-3 59352 0-0
C 08-12-2018 10:00 Bavel JO9-2 TSV Gudok JO9-1 59245 0-0
C 08-12-2018 08:30 Gilze JO9-1 Sarto JO9-2 59593 0-0
C 01-12-2018 11:00 SV Reeshof JO9-3 Gilze JO9-1 59458 0-0
C 01-12-2018 09:45 TSV Gudok JO9-1 DIA JO9-1 57958 0-0
C 01-12-2018 10:00 SV Reeshof JO9-1 JEKA JO9-3G 58992 0-0
C 24-11-2018 10:00 Bavel JO9-2 SC 't Zand JO9-3 58471 0-0
C 24-11-2018 09:30 JEKA JO9-3G SV Reeshof JO9-3 57817 0-0
C 24-11-2018 09:00 DIA JO9-1 Sarto JO9-2 57317 0-0
C 24-11-2018 08:30 Gilze JO9-1 SV Reeshof JO9-1 60051 0-0
C 17-11-2018 08:45 SC 't Zand JO9-3 JEKA JO9-3G 57211 0-0
C 17-11-2018 10:45 SV Reeshof JO9-3 DIA JO9-1 56671 0-0
C 17-11-2018 09:45 Sarto JO9-2 Bavel JO9-2 56633 0-0
C 17-11-2018 09:45 TSV Gudok JO9-1 Rijen JO9-1 56482 0-0
C 10-11-2018 10:00 Bavel JO9-2 Gilze JO9-1 59579 0-0
C 10-11-2018 09:30 JEKA JO9-3G TSV Gudok JO9-1 57034 0-0
C 10-11-2018 09:00 DIA JO9-1 SC 't Zand JO9-3 60251 0-0
C 10-11-2018 08:30 Rijen JO9-1 SV Reeshof JO9-1 57077 0-0
C 03-11-2018 08:30 Gilze JO9-1 Oosterhout JO9-1 57534 0-0
C 03-11-2018 08:45 SC 't Zand JO9-3 TSV Gudok JO9-1 59133 0-0
C 03-11-2018 09:00 DIA JO9-1 Rijen JO9-1 60267 0-0
C 03-11-2018 10:00 Bavel JO9-2 SV Reeshof JO9-3 57630 0-0
C 03-11-2018 10:00 Sarto JO9-2 SV Reeshof JO9-1 58673 0-0
C 03-11-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 JEKA JO9-3G 58835 0-0
C 27-10-2018 09:45 SV Reeshof JO9-1 Bavel JO9-2 59779 0-0
C 27-10-2018 09:45 TSV Gudok JO9-1 Sarto JO9-2 57696 0-0
C 27-10-2018 08:45 SV Reeshof JO9-3 SC 't Zand JO9-3 57598 0-0
C 27-10-2018 08:30 Rijen JO9-1 Gilze JO9-1 56318 0-0
C 27-10-2018 08:30 JEKA JO9-3G DIA JO9-1 56630 0-0
C 27-10-2018 08:30 Oosterhout JO9-1 Gloria UC JO9-1 59875 0-0
C 13-10-2018 08:30 Gilze JO9-1 DIA JO9-1 58380 0-0
C 13-10-2018 08:45 SC 't Zand JO9-3 Rijen JO9-1 57142 0-0
C 13-10-2018 10:00 Bavel JO9-2 JEKA JO9-3G 57238 0-0
C 13-10-2018 10:00 Sarto JO9-2 Oosterhout JO9-1 59698 0-0
C 13-10-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 SV Reeshof JO9-1 58587 0-0
C 06-10-2018 08:30 Oosterhout JO9-1 TSV Gudok JO9-1 58707 0-0
C 06-10-2018 08:30 Rijen JO9-1 Bavel JO9-2 57841 0-0
C 06-10-2018 08:45 SV Reeshof JO9-3 Sarto JO9-2 56772 0-0
C 06-10-2018 08:45 SV Reeshof JO9-1 SC 't Zand JO9-3 57941 0-0
C 06-10-2018 09:00 DIA JO9-1 Gloria UC JO9-1 57395 0-0
C 06-10-2018 08:30 JEKA JO9-3G Gilze JO9-1 56727 0-0
C 29-09-2018 08:30 Oosterhout JO9-1 DIA JO9-1 57486 0-0
C 29-09-2018 08:45 SC 't Zand JO9-3 Gilze JO9-1 58483 0-0
C 29-09-2018 08:45 SV Reeshof JO9-3 Rijen JO9-1 58356 0-0
C 29-09-2018 09:45 TSV Gudok JO9-1 SV Reeshof JO9-1 59130 0-0
C 29-09-2018 10:00 Bavel JO9-2 Gloria UC JO9-1 58743 0-0
C 29-09-2018 10:00 Sarto JO9-2 JEKA JO9-3G 60209 0-0
C 22-09-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 SC 't Zand JO9-3 59354 0-0
C 22-09-2018 09:45 SV Reeshof JO9-1 SV Reeshof JO9-3 58985 0-0
C 22-09-2018 09:30 JEKA JO9-3G Oosterhout JO9-1 56305 0-0
C 22-09-2018 09:00 DIA JO9-1 Bavel JO9-2 59461 0-0
C 22-09-2018 08:30 Rijen JO9-1 Sarto JO9-2 59229 0-0
C 22-09-2018 08:30 Gilze JO9-1 TSV Gudok JO9-1 59041 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Rijen JO9-1 TSV Gudok JO9-1 13138 5-6
B 15-09-2018 09:45 Sarto JO9-1 SC 't Zand JO9-2 13683 5-3
B 08-09-2018 08:30 Rijen JO9-1 Sarto JO9-1 14915 5-9
B 08-09-2018 08:30 TSV Gudok JO9-1 SC 't Zand JO9-2 13655 5-8
B 01-09-2018 11:00 Sarto JO9-1 TSV Gudok JO9-1 13680 12-5
B 01-09-2018 10:00 SC 't Zand JO9-2 Rijen JO9-1 15203 17-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO9-1 3 3 0 0 9 26 13 13 0
2 SC 't Zand JO9-2 3 2 0 1 6 28 13 15 0
3 TSV Gudok JO9-1 3 1 0 2 3 16 25 -9 0
4 Rijen JO9-1 3 0 0 3 0 13 32 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen JO8-1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
2 Sarto JO8-3 1 0 0 1 0 3 7 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen JO8-1 1 1 0 0 3 8 5 3 0
2 Waspik JO8-1 1 0 0 1 0 5 8 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO8-2 1 1 0 0 3 8 2 6 0
2 Rijen JO8-1 1 0 0 1 0 2 8 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 02-07-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 09-07-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 16-07-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 23-07-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 30-07-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 06-08-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 13-08-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:30 - 19:30 1 natuurgras hoofdveld Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:30 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 04-07-18 18:00 - 19:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 11-07-18 18:00 - 19:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 18-07-18 18:00 - 19:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 25-07-18 18:00 - 19:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 01-08-18 18:00 - 19:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 04-07-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 11-07-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 18-07-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 25-07-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 01-08-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven