Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
Meiden Onder 17 beker poule

Junioren - Rijen MO17-1

Teamleden

Spelers
Veerle van Wees Keeper      
Rana Arslan        
Susan Donkers        
Gitte van Dooren        
Donna van Elten        
Jill Ernst        
Anouk van Gemert        
Britt Leeggangers        
Janneke van der Meiden        
Roos Ouweland        
Aukje van Roozendaal        
Sophie van Steenhoven        
Masita Toure        
Bintou Toure        
Lotte van der Veeken        
Nieke van Voorden        
Astrid Weijsenfeld        
Karlijn Welings        
 
Overige teamleden
George van Gemert Trainer
Niels Huijbregts Leider/Trainer
Mark Ernst Assistent-trainer
Jeanet Jacobsen Groepscoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 06-04-2019 11:30 Rijen MO17-1 JEKA MO17-1 139969 Sportpark de Vijf Eiken 11:00
C 13-04-2019 14:30 Gloria UC MO17-1 Rijen MO17-1 140507 Sportpark Boschoven 13:35
C 04-05-2019 11:30 Rijen MO17-1 SAB MO17-1 140681 Sportpark de Vijf Eiken 11:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-03-2019 12:30 Chaam MO17-1 Rijen MO17-1 H.J.L. (Henry) Bogers 144773 5 - 0
C 16-03-2019 11:30 Rijen MO17-1 Gesta MO17-1 M. (Marco) Fischer 140621 3 - 5
C 09-03-2019 13:15 Bavel MO17-1 Rijen MO17-1 C.A.J. (Corné) Broeders 140543 3 - 1
C 16-02-2019 12:00 DIA MO17-1 Rijen MO17-1 H.H.H.M. (Hans) de Vaan 140590 3 - 1
C 09-02-2019 11:30 Rijen MO17-1 Gilze MO17-1 E (Erwin) Veenstra 140637 1 - 2
C 08-12-2018 14:30 SC \'t Zand MO17-2 Rijen MO17-1 J. (Justin) vanEijck 67243 3 - 0
C 01-12-2018 11:30 Rijen MO17-1 Baronie MO17-2 L (Leo) deJongh 67244 2 - 5
C 28-11-2018 19:00 Gloria UC MO17-1 Rijen MO17-1 W. (Walter) Leuris 106459 5 - 0
C 24-11-2018 12:30 Chaam MO17-1 Rijen MO17-1 M. (Mikey) Aerts 67030 3 - 0
C 17-11-2018 11:30 Rijen MO17-1 Viola MO17-1 G. (Gijs) Jacobs 67226 2 - 6
C 03-11-2018 14:30 Gloria UC MO17-1 Rijen MO17-1 D. (Daisy) Stoffelen 66875 -
C 27-10-2018 11:30 Rijen MO17-1 DIA MO17-1 R. (Ruben) Strik 67250 2 - 2
C 13-10-2018 12:30 Bavel MO17-1 Rijen MO17-1 L. (Luuk) van denBerg 67246 9 - 1
C 06-10-2018 11:30 Rijen MO17-1 Gilze MO17-1 A.A. (Toon) vanMierlo 66905 3 - 7
C 29-09-2018 11:30 Rijen MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 P. (Paul) vanReen 66844 4 - 2
C 22-09-2018 09:30 VOAB MO17-1 Rijen MO17-1 M.P. (Marc) deBrouwer 67262 7 - 0
B 15-09-2018 12:45 SCO MO17-1 Rijen MO17-1 Afgeschermd 17407 8 - 2
B 08-09-2018 11:30 Rijen MO17-1 Bavel MO17-1 D. (Daan) Willemen 17524 0 - 2
B 01-09-2018 vervallen SC 't Zand MO17-3 Rijen MO17-1 17501
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:45 SC 't Zand MO17-3 Bavel MO17-1 17352 0-0
B 15-09-2018 12:45 SCO MO17-1 Rijen MO17-1 17407 8-2
B 08-09-2018 11:30 Rijen MO17-1 Bavel MO17-1 17524 0-2
B 08-09-2018 12:45 SCO MO17-1 SC 't Zand MO17-3 17224 0-0
B 01-09-2018 14:30 SC 't Zand MO17-3 Rijen MO17-1 17501 0-0
B 01-09-2018 14:00 Bavel MO17-1 SCO MO17-1 17559 2-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 10:30 Gloria UC MO17-1 Bavel MO17-1 67175 2-0
C 22-12-2018 12:00 Viola MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 66640 0-0
C 15-12-2018 12:45 SC 't Zand MO17-2 Chaam MO17-1 67052 2-0
C 15-12-2018 10:00 Neerlandia'31 MO17-1 Baronie MO17-2 67162 4-5
C 12-12-2018 18:30 DIA MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 66817 7-0
C 08-12-2018 12:00 Viola MO17-1 VOAB MO17-1 66738 4-0
C 08-12-2018 12:30 Chaam MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 66960 10-1
C 08-12-2018 14:30 SC 't Zand MO17-2 Rijen MO17-1 67243 3-0
C 08-12-2018 10:00 Baronie MO17-2 Gilze MO17-1 67113 1-0
C 01-12-2018 13:00 VOAB MO17-1 Chaam MO17-1 66576 0-2
C 01-12-2018 11:30 Rijen MO17-1 Baronie MO17-2 67244 2-5
C 01-12-2018 11:45 Gilze MO17-1 DIA MO17-1 66879 3-1
C 01-12-2018 12:30 Neerlandia'31 MO17-1 SC 't Zand MO17-2 67195 0-11
C 01-12-2018 14:15 Bavel MO17-1 Viola MO17-1 67277 1-6
C 28-11-2018 19:00 Gloria UC MO17-1 Rijen MO17-1 106459 5-0
C 24-11-2018 12:00 Viola MO17-1 Gilze MO17-1 66831 8-0
C 24-11-2018 12:30 Chaam MO17-1 Rijen MO17-1 67030 3-0
C 24-11-2018 14:30 Gloria UC MO17-1 DIA MO17-1 67019 1-2
C 24-11-2018 14:30 SC 't Zand MO17-2 Bavel MO17-1 67038 2-1
C 24-11-2018 13:40 Baronie MO17-2 VOAB MO17-1 67336 2-0
C 17-11-2018 11:30 Rijen MO17-1 Viola MO17-1 67226 2-6
C 17-11-2018 10:00 Baronie MO17-2 SC 't Zand MO17-2 67034 2-5
C 17-11-2018 12:30 DIA MO17-1 Chaam MO17-1 66558 3-1
C 17-11-2018 11:45 Gilze MO17-1 Gloria UC MO17-1 67045 2-1
C 17-11-2018 13:15 Bavel MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 67160 5-0
C 10-11-2018 14:30 SC 't Zand MO17-2 Gilze MO17-1 66852 2-1
C 10-11-2018 14:30 Gloria UC MO17-1 Baronie MO17-2 66902 5-0
C 10-11-2018 12:30 Chaam MO17-1 Bavel MO17-1 66919 3-1
C 10-11-2018 12:00 Viola MO17-1 DIA MO17-1 66615 6-2
C 10-11-2018 11:30 Neerlandia'31 MO17-1 VOAB MO17-1 67142 4-3
C 06-11-2018 19:00 Chaam MO17-1 Viola MO17-1 66889 1-0
C 03-11-2018 14:30 Gloria UC MO17-1 Rijen MO17-1 66875 0-0
C 03-11-2018 13:15 Gilze MO17-1 VOAB MO17-1 66948 4-0
C 03-11-2018 12:30 DIA MO17-1 Bavel MO17-1 66562 1-4
C 27-10-2018 14:00 Bavel MO17-1 Gilze MO17-1 66805 3-1
C 27-10-2018 11:30 Rijen MO17-1 DIA MO17-1 67250 2-2
C 27-10-2018 13:00 VOAB MO17-1 Gloria UC MO17-1 66654 1-7
C 13-10-2018 12:30 Bavel MO17-1 Rijen MO17-1 67246 9-1
C 13-10-2018 14:30 Gloria UC MO17-1 Chaam MO17-1 66901 2-0
C 13-10-2018 14:30 SC 't Zand MO17-2 VOAB MO17-1 67309 4-0
C 13-10-2018 11:50 Baronie MO17-2 Viola MO17-1 66743 1-2
C 06-10-2018 12:30 Chaam MO17-1 Baronie MO17-2 66963 7-0
C 06-10-2018 11:30 Rijen MO17-1 Gilze MO17-1 66905 3-7
C 06-10-2018 12:00 Viola MO17-1 SC 't Zand MO17-2 66546 5-5
C 06-10-2018 12:30 Neerlandia'31 MO17-1 Gloria UC MO17-1 67146 1-9
C 06-10-2018 13:00 VOAB MO17-1 DIA MO17-1 67018 3-4
C 29-09-2018 14:30 Gloria UC MO17-1 SC 't Zand MO17-2 66782 3-1
C 29-09-2018 11:30 Rijen MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 66844 4-2
C 29-09-2018 12:45 DIA MO17-1 Baronie MO17-2 67318 6-1
C 29-09-2018 13:15 Bavel MO17-1 VOAB MO17-1 67139 3-2
C 29-09-2018 13:15 Gilze MO17-1 Chaam MO17-1 66597 2-4
C 22-09-2018 12:30 Neerlandia'31 MO17-1 Gilze MO17-1 67298 0-3
C 22-09-2018 16:15 SC 't Zand MO17-2 DIA MO17-1 66983 4-2
C 22-09-2018 09:30 VOAB MO17-1 Rijen MO17-1 67262 7-0
C 22-09-2018 12:00 Viola MO17-1 Gloria UC MO17-1 66849 0-0
C 22-09-2018 10:10 Baronie MO17-2 Bavel MO17-1 66633 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel MO17-1 2 2 0 0 6 4 1 3 0
2 SCO MO17-1 2 1 0 1 3 9 4 5 0
3 Rijen MO17-1 2 0 0 2 0 2 10 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand MO17-2 9 7 1 1 22 28 14 14 0
2 Viola MO17-1 9 6 2 1 20 37 12 25 0
3 Gloria UC MO17-1 9 6 1 2 19 26 6 20 0
4 Chaam MO17-1 9 6 0 3 18 21 10 11 0
5 Bavel MO17-1 9 5 0 4 15 23 18 5 0
6 DIA MO17-1 9 4 1 4 13 23 25 -2 0
7 Gilze MO17-1 8 4 0 4 12 20 22 -2 0
8 Baronie MO17-2 8 2 0 6 6 11 28 -17 0
9 VOAB MO17-1 9 1 0 8 3 13 30 -17 0
10 Rijen MO17-1 9 0 1 8 1 10 47 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand MO17-3 11 8 1 2 25 52 7 45 0
2 JEKA MO17-1 11 8 1 2 22 56 8 48 3
3 Viola MO17-1 11 7 1 3 22 39 20 19 0
4 Gloria UC MO17-1 11 7 1 3 22 28 12 16 0
5 SAB MO17-1 11 5 3 3 18 23 12 11 0
6 Chaam MO17-1 11 5 3 3 18 29 20 9 0
7 VVR MO17-1 11 5 2 4 17 24 27 -3 0
8 Boeimeer MO17-1 11 3 4 4 13 13 19 -6 0
9 DIA MO17-1 11 3 2 6 11 28 23 5 0
10 TSC MO17-1 11 3 1 7 10 27 48 -21 0
11 Gesta MO17-1 11 1 1 9 4 16 74 -58 0
12 Rijen MO17-1 11 1 0 10 1 9 74 -65 2

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 04-07-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 11-07-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 18-07-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 25-07-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 01-08-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 08-08-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:15 - 20:45 5 kunstgras Team training gaat_door
donderdag 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 05-07-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 12-07-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 19-07-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 26-07-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 02-08-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 09-08-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 16-08-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 23-08-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 30-08-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-09-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-09-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 20-09-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 27-09-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 04-10-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 11-10-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 18-10-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 25-10-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 01-11-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 08-11-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 15-11-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 22-11-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 29-11-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-12-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-12-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 20-12-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 27-12-18 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 03-01-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 10-01-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 17-01-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 24-01-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 31-01-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-02-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-02-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-02-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-02-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-03-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-03-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-03-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-03-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 04-04-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 11-04-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 18-04-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 25-04-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 02-05-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 09-05-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 16-05-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 23-05-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 30-05-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-06-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-06-19 17:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door

Berichten



Terug naar boven