Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0245 Onder 15 competitie (najaar)

Junioren - Rijen JO15-2

Teamleden

Spelers
Vinny Maes Keeper      
Eren Bahtiyar        
Jonas Bastiaansen        
Jochem van Bergen        
Timo Harmanus        
Jelle van Hooijdonk        
Ahmet Karaahmet        
Berke Koca        
Jelle van Kuijk        
Jelle Mantel        
Sem Oprins        
Nick Starink        
Lars Veenstra        
Julian Wouda        
Mats Zandbergen        
 
Overige teamleden
Erik de Bijl Leider/Trainer
Peter Starink Leider/Trainer
Marjella van de Walle-Hermans Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:30 Baronie JO15-5 Baardwijk JO15-1 41590 7-0
C 15-12-2018 12:30 Uno Animo JO15-2 Jong Brabant JO15-2 40271 2-5
C 15-12-2018 11:30 ZIGO JO15-3 Rijen JO15-2 42088 4-8
C 08-12-2018 12:00 FC Tilburg JO15-2 SVSSS JO15-2 39980 2-4
C 08-12-2018 12:00 SV Reeshof JO15-3 OVC'26 JO15-1 41097 0-4
C 08-12-2018 11:30 VOAB JO15-2 Riel JO15-1 39763 2-12
C 01-12-2018 10:00 Rijen JO15-2 Uno Animo JO15-2 41277 5-0
C 01-12-2018 11:30 SVSSS JO15-2 Baronie JO15-5 41461 0-8
C 01-12-2018 12:30 Riel JO15-1 ZIGO JO15-3 40664 5-0
C 01-12-2018 12:30 Baardwijk JO15-1 VOAB JO15-2 42035 5-0
C 01-12-2018 13:00 Jong Brabant JO15-2 SV Reeshof JO15-3 41445 6-1
C 01-12-2018 13:00 OVC'26 JO15-1 FC Tilburg JO15-2 40556 11-0
C 24-11-2018 11:30 VOAB JO15-2 Baronie JO15-5 40044 1-8
C 24-11-2018 12:15 SV Reeshof JO15-3 Riel JO15-1 39839 1-3
C 24-11-2018 12:30 FC Tilburg JO15-2 Rijen JO15-2 41970 5-3
C 24-11-2018 12:30 ZIGO JO15-3 SVSSS JO15-2 40255 3-7
C 24-11-2018 12:30 Uno Animo JO15-2 OVC'26 JO15-1 39921 0-8
C 24-11-2018 13:00 Jong Brabant JO15-2 Baardwijk JO15-1 40319 3-3
C 17-11-2018 10:00 Rijen JO15-2 Baardwijk JO15-1 40420 1-1
C 17-11-2018 10:10 Baronie JO15-5 Uno Animo JO15-2 42110 10-2
C 17-11-2018 11:30 SVSSS JO15-2 VOAB JO15-2 39974 2-9
C 17-11-2018 12:30 Riel JO15-1 Jong Brabant JO15-2 41576 9-0
C 17-11-2018 12:30 FC Tilburg JO15-2 SV Reeshof JO15-3 39948 5-1
C 17-11-2018 13:00 OVC'26 JO15-1 ZIGO JO15-3 40335 10-1
C 10-11-2018 11:30 VOAB JO15-2 FC Tilburg JO15-2 40045 3-3
C 10-11-2018 12:30 Baardwijk JO15-1 OVC'26 JO15-1 41671 2-2
C 10-11-2018 12:30 Uno Animo JO15-2 Riel JO15-1 40747 0-5
C 10-11-2018 12:30 ZIGO JO15-3 Baronie JO15-5 41197 1-6
C 10-11-2018 13:45 SV Reeshof JO15-3 SVSSS JO15-2 41268 0-4
C 10-11-2018 13:00 Jong Brabant JO15-2 Rijen JO15-2 40306 5-0
C 03-11-2018 14:00 SV Reeshof JO15-3 Uno Animo JO15-2 40534 2-2
C 03-11-2018 12:30 ZIGO JO15-3 Jong Brabant JO15-2 41579 2-8
C 03-11-2018 12:30 FC Tilburg JO15-2 Baardwijk JO15-1 41517 2-1
C 03-11-2018 11:30 SVSSS JO15-2 Rijen JO15-2 39942 2-0
C 03-11-2018 11:30 VOAB JO15-2 OVC'26 JO15-1 41334 2-19
C 03-11-2018 10:10 Baronie JO15-5 Riel JO15-1 41285 3-1
C 27-10-2018 12:30 Riel JO15-1 SVSSS JO15-2 40523 9-0
C 27-10-2018 10:00 Rijen JO15-2 VOAB JO15-2 42066 4-2
C 27-10-2018 12:30 Baardwijk JO15-1 SV Reeshof JO15-3 39747 4-1
C 27-10-2018 14:30 Uno Animo JO15-2 ZIGO JO15-3 41050 1-2
C 27-10-2018 13:00 OVC'26 JO15-1 Baronie JO15-5 41226 5-3
C 27-10-2018 13:00 Jong Brabant JO15-2 FC Tilburg JO15-2 41728 7-3
C 20-10-2018 11:30 SVSSS JO15-2 Baardwijk JO15-1 40783 2-0
C 13-10-2018 08:30 Baronie JO15-5 Jong Brabant JO15-2 41878 9-3
C 13-10-2018 11:30 VOAB JO15-2 Uno Animo JO15-2 40107 3-1
C 13-10-2018 13:30 SV Reeshof JO15-3 Rijen JO15-2 40514 1-1
C 13-10-2018 12:30 Riel JO15-1 OVC'26 JO15-1 40570 1-6
C 13-10-2018 12:30 FC Tilburg JO15-2 ZIGO JO15-3 40144 3-1
C 06-10-2018 12:30 Rijen JO15-2 Baronie JO15-5 39577 0-6
C 06-10-2018 12:30 ZIGO JO15-3 SV Reeshof JO15-3 39710 7-2
C 06-10-2018 12:30 Baardwijk JO15-1 Riel JO15-1 40338 0-6
C 06-10-2018 12:30 Uno Animo JO15-2 FC Tilburg JO15-2 40404 1-5
C 06-10-2018 13:00 OVC'26 JO15-1 SVSSS JO15-2 41905 20-0
C 06-10-2018 13:00 Jong Brabant JO15-2 VOAB JO15-2 39807 20-3
C 29-09-2018 09:00 Baronie JO15-5 FC Tilburg JO15-2 39782 12-0
C 29-09-2018 11:30 VOAB JO15-2 SV Reeshof JO15-3 40307 1-3
C 29-09-2018 11:30 SVSSS JO15-2 Uno Animo JO15-2 42159 2-4
C 29-09-2018 12:30 Riel JO15-1 Rijen JO15-2 40426 7-1
C 29-09-2018 12:30 Baardwijk JO15-1 ZIGO JO15-3 41547 6-4
C 29-09-2018 13:00 OVC'26 JO15-1 Jong Brabant JO15-2 42141 7-2
C 22-09-2018 13:00 Jong Brabant JO15-2 SVSSS JO15-2 40735 11-0
C 22-09-2018 12:30 Uno Animo JO15-2 Baardwijk JO15-1 39853 3-2
C 22-09-2018 12:30 FC Tilburg JO15-2 Riel JO15-1 40097 1-3
C 22-09-2018 12:00 SV Reeshof JO15-3 Baronie JO15-5 42049 0-10
C 22-09-2018 12:00 ZIGO JO15-3 VOAB JO15-2 41518 5-3
C 22-09-2018 10:00 Rijen JO15-2 OVC'26 JO15-1 41455 0-8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 13:00 JEKA JO15-6 TVC Breda JO15-3 115098 4-0
C 29-05-2019 19:00 JEKA JO15-6 OVV'67 JO15-1 113609 2-1
C 25-05-2019 13:00 Waspik JO15-1 OVV'67 JO15-1 114007 4-1
C 25-05-2019 15:15 JEKA JO15-6 Viola JO15-1 114121 2-1
C 25-05-2019 14:00 Hilvaria JO15-2 Rijen JO15-2 149882 2-1
C 25-05-2019 12:15 SV Reeshof JO15-3 Bavel JO15-2 112943 8-0
C 25-05-2019 12:30 ZIGO JO15-3 Dongen JO15-3 113015 5-3
C 25-05-2019 15:30 TVC Breda JO15-3 TSV Gudok JO15-3 113309 2-4
C 18-05-2019 10:30 Rijen JO15-2 Waspik JO15-1 112850 1-0
C 18-05-2019 11:15 TSV Gudok JO15-3 SV Reeshof JO15-3 113187 2-2
C 18-05-2019 11:30 OVV'67 JO15-1 TVC Breda JO15-3 113764 5-2
C 18-05-2019 12:30 Dongen JO15-3 JEKA JO15-6 115235 0-3
C 18-05-2019 14:30 Viola JO15-1 ZIGO JO15-3 114252 2-0
C 18-05-2019 10:00 Bavel JO15-2 Hilvaria JO15-2 149881 0-5
C 11-05-2019 15:00 Hilvaria JO15-2 TSV Gudok JO15-3 149880 5-3
C 11-05-2019 12:30 ZIGO JO15-3 Rijen JO15-2 113626 3-2
C 11-05-2019 13:00 Waspik JO15-1 SV Reeshof JO15-3 113399 1-1
C 11-05-2019 13:00 TVC Breda JO15-3 Viola JO15-1 114682 2-6
C 11-05-2019 13:30 Dongen JO15-3 OVV'67 JO15-1 114810 2-3
C 11-05-2019 13:45 JEKA JO15-6 Bavel JO15-2 113478 5-0
C 04-05-2019 10:15 SV Reeshof JO15-3 Hilvaria JO15-2 149879 4-1
C 04-05-2019 11:30 OVV'67 JO15-1 ZIGO JO15-3 114778 4-6
C 04-05-2019 11:15 TSV Gudok JO15-3 JEKA JO15-6 113834 1-6
C 04-05-2019 10:15 Bavel JO15-2 Waspik JO15-1 113533 6-1
C 04-05-2019 10:00 Rijen JO15-2 TVC Breda JO15-3 114923 6-2
C 04-05-2019 14:30 Viola JO15-1 Dongen JO15-3 115391 2-1
C 20-04-2019 10:00 Hilvaria JO15-2 Viola JO15-1 149873 3-4
C 13-04-2019 14:30 Viola JO15-1 Bavel JO15-2 112959 7-0
C 13-04-2019 14:00 Dongen JO15-3 Rijen JO15-2 114417 0-4
C 13-04-2019 12:30 ZIGO JO15-3 TSV Gudok JO15-3 114406 3-0
C 13-04-2019 13:00 Waspik JO15-1 Hilvaria JO15-2 149878 0-0
C 13-04-2019 13:00 TVC Breda JO15-3 SV Reeshof JO15-3 113653 1-2
C 06-04-2019 11:30 OVV'67 JO15-1 Viola JO15-1 114295 0-2
C 06-04-2019 13:15 Hilvaria JO15-2 TVC Breda JO15-3 149877 5-3
C 06-04-2019 14:30 SV Reeshof JO15-3 Dongen JO15-3 113381 0-1
C 06-04-2019 11:15 TSV Gudok JO15-3 Waspik JO15-1 115108 7-1
C 06-04-2019 10:15 Bavel JO15-2 ZIGO JO15-3 115379 5-4
C 06-04-2019 12:30 Rijen JO15-2 JEKA JO15-6 114775 1-2
C 30-03-2019 13:00 Waspik JO15-1 Dongen JO15-3 115252 1-2
C 30-03-2019 14:00 SV Reeshof JO15-3 ZIGO JO15-3 115008 1-3
C 30-03-2019 12:00 JEKA JO15-6 Hilvaria JO15-2 149872 3-3
C 30-03-2019 11:15 TSV Gudok JO15-3 Bavel JO15-2 114153 7-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:00 ONI JO15-1 TSC JO15-2 6610 1-2
B 15-09-2018 11:55 TSV Gudok JO15-2 Rijen JO15-2 5722 7-2
B 08-09-2018 10:00 Rijen JO15-2 TSC JO15-2 6093 2-4
B 08-09-2018 11:15 TSV Gudok JO15-2 ONI JO15-1 6159 3-2
B 01-09-2018 10:00 TSC JO15-2 TSV Gudok JO15-2 6557 1-2
B 01-09-2018 11:00 ONI JO15-1 Rijen JO15-2 6184 6-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVC'26 JO15-1 11 10 1 0 31 100 11 89 0
2 Baronie JO15-5 11 10 0 1 30 82 13 69 0
3 Riel JO15-1 11 9 0 2 27 61 14 47 0
4 Jong Brabant JO15-2 11 7 1 3 22 70 39 31 0
5 FC Tilburg JO15-2 11 5 1 5 16 29 47 -18 0
6 SVSSS JO15-2 11 5 0 6 15 23 66 -43 0
7 Baardwijk JO15-1 11 3 3 5 12 24 31 -7 0
8 Rijen JO15-2 11 3 2 6 11 23 41 -18 0
9 ZIGO JO15-3 11 3 0 8 9 30 59 -29 0
10 Uno Animo JO15-2 11 2 1 8 7 16 49 -33 0
11 VOAB JO15-2 11 2 1 8 7 29 82 -53 0
12 SV Reeshof JO15-3 11 1 2 8 5 12 47 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO15-6 11 10 1 0 31 47 10 37 0
2 Viola JO15-1 11 9 0 2 27 33 12 21 0
3 Rijen JO15-2 11 8 0 3 24 44 14 30 0
4 ZIGO JO15-3 11 6 1 4 19 32 34 -2 0
5 Hilvaria JO15-2 11 5 3 3 18 29 21 8 0
6 TSV Gudok JO15-3 11 5 1 5 16 33 29 4 0
7 SV Reeshof JO15-3 11 3 2 6 11 21 27 -6 0
8 Dongen JO15-3 11 3 2 6 11 13 24 -11 0
9 Waspik JO15-1 11 3 2 6 11 14 27 -13 0
10 Bavel JO15-2 11 3 1 7 10 20 56 -36 0
11 OVV'67 JO15-1 11 3 0 8 9 18 34 -16 0
12 TVC Breda JO15-3 11 1 1 9 4 25 41 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok JO15-2 3 3 0 0 9 12 5 7 0
2 TSC JO15-2 3 2 0 1 6 7 5 2 0
3 ONI JO15-1 3 1 0 2 3 9 10 -1 0
4 Rijen JO15-2 3 0 0 3 0 9 17 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 02-07-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 09-07-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 16-07-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 23-07-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 30-07-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 06-08-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 13-08-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:30 - 20:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
maandag 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 02-07-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 09-07-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 16-07-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 23-07-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 30-07-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 06-08-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 13-08-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:30 - 21:00 2 natuurgras trainingsveld Team training gaat_door
woensdag 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 04-07-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 11-07-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 18-07-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 25-07-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 01-08-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 08-08-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:00 - 21:15 6 kunstgras Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 05-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 12-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 19-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 26-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 02-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 09-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 16-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door

Berichten



Terug naar boven