Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - Rijen JO17-4

Teamleden

Spelers
Simon van der Togt Keeper      
Princewill Ayuk        
Milan Bollebakker        
Stan Broeders        
Sander van den Driest        
Hodaifa Farchiche        
Lorenzo Gerritsen        
Jonar van Gool        
Tim Kaspers        
Rody van der Schans        
Bram Schouten        
Jayson Schrik        
Tom van der Spek        
Daan Verweij        
 
Overige teamleden
Marcus Bollebakker Leider/Trainer
Leon Kaspers Leider/Trainer
Winny v.d. Walle Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 23-03-2019 15:15 Gilze JO17-2 Rijen JO17-4 J.M. (Jos) Pijpers 109914 Sportpark Verhoven 14:35
C 30-03-2019 12:45 SCO JO17-2 Rijen JO17-4 111801 Sportpark de Elskens 12:00
C 06-04-2019 14:45 Rijen JO17-4 Dongen JO17-5 111242 Sportpark de Vijf Eiken 14:15
C 13-04-2019 14:30 Chaam JO17-2 Rijen JO17-4 111331 Sportpark Groot Heivelt 13:45
C 04-05-2019 10:30 TSC JO17-4 Rijen JO17-4 111665 Sportpark De Warande 09:50

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-03-2019 14:45 Rijen JO17-4 SV Reeshof JO17-3 L. (Leon) Kaspers 110218 4 - 4
C 09-03-2019 13:00 Gloria UC JO17-2 Rijen JO17-4 B. (Bjorn) Brouwers 109590 4 - 1
C 16-02-2019 14:45 Rijen JO17-4 Sarto JO17-6 M. (Marco) Fischer 109465 2 - 2
C 09-02-2019 13:00 TSV Gudok JO17-6 Rijen JO17-4 Afgeschermd 110690 0 - 1
V 26-01-2019 afgelast Rijen JO17-4 Unitas '30 JO17-6
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO17-6 Rijen JO17-4 W. (Wim) Rombouts 37779 3 - 0
C 01-12-2018 14:45 Rijen JO17-4 Sarto JO17-7 O. (Oguzhan) G├╝n 36156 2 - 3
C 24-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 Rijen JO17-4 D.G.J (Dennis) deBruijn 37253 4 - 4
C 17-11-2018 14:45 Rijen JO17-4 The Gunners JO17-2 R. (Ruben) Strik 93832 6 - 2
C 10-11-2018 12:45 DIA JO17-3 Rijen JO17-4 W.A.P. (Wilbert) vanBerkel 35710 4 - 1
C 03-11-2018 14:45 Rijen JO17-4 Baronie JO17-9 T. (Theun) Kock 35561 5 - 3
C 27-10-2018 16:00 Unitas'30 JO17-5 Rijen JO17-4 J. (John) Frauenfelder 35664 20 - 1
C 13-10-2018 14:45 Rijen JO17-4 Terheijden JO17-1 D. (Djusten) Haagh 36157 2 - 4
C 06-10-2018 14:30 Gesta JO17-1 Rijen JO17-4 L. (Leon) Kaspers 37353 8 - 5
C 29-09-2018 14:45 Rijen JO17-4 Chaam JO17-2 L. (Leon) Kaspers 38010 3 - 2
C 22-09-2018 14:00 Groen Wit JO17-2 Rijen JO17-4 Afgeschermd 78883 9 - 3
B 15-09-2018 vervallen SC 't Zand JO17-7 Rijen JO17-4 4997
B 08-09-2018 14:45 Rijen JO17-4 Sarto JO17-5 Afgeschermd 5177 2 - 10
B 01-09-2018 13:20 Dongen JO17-3 Rijen JO17-4 N. (Noortje) Hermans 5208 16 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:15 Sarto JO17-7 Terheijden JO17-1 36494 0-6
C 15-12-2018 12:30 The Gunners JO17-2 Unitas'30 JO17-5 93835 0-4
C 15-12-2018 11:00 Groen Wit JO17-2 DIA JO17-3 78891 0-8
C 08-12-2018 14:30 Chaam JO17-2 Groen Wit JO17-2 78892 5-1
C 08-12-2018 12:45 DIA JO17-3 Gesta JO17-1 37287 3-0
C 08-12-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 Baronie JO17-9 36128 2-1
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO17-6 Rijen JO17-4 37779 3-0
C 01-12-2018 12:10 Baronie JO17-9 Chaam JO17-2 37623 7-3
C 01-12-2018 14:00 Terheijden JO17-1 The Gunners JO17-2 93834 1-6
C 01-12-2018 14:30 Gesta JO17-1 Beek Vooruit JO17-6 37991 2-1
C 01-12-2018 14:45 Rijen JO17-4 Sarto JO17-7 36156 2-3
C 01-12-2018 12:00 Unitas'30 JO17-5 SC 't Zand JO17-8 35996 13-1
C 24-11-2018 14:45 Beek Vooruit JO17-6 Baronie JO17-9 37035 3-3
C 24-11-2018 13:30 The Gunners JO17-2 Sarto JO17-7 93833 4-3
C 24-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 Rijen JO17-4 37253 4-4
C 24-11-2018 14:30 DIA JO17-3 Unitas'30 JO17-5 36751 4-4
C 24-11-2018 14:30 Chaam JO17-2 Gesta JO17-1 37149 1-0
C 24-11-2018 13:15 Groen Wit JO17-2 Terheijden JO17-1 78890 0-5
C 17-11-2018 10:00 Baronie JO17-9 Terheijden JO17-1 37117 0-12
C 17-11-2018 12:45 Sarto JO17-7 Chaam JO17-2 37678 1-4
C 17-11-2018 12:45 Beek Vooruit JO17-6 DIA JO17-3 37102 0-4
C 17-11-2018 14:30 Gesta JO17-1 SC 't Zand JO17-8 36725 3-1
C 17-11-2018 14:45 Rijen JO17-4 The Gunners JO17-2 93832 6-2
C 17-11-2018 16:15 Unitas'30 JO17-5 Groen Wit JO17-2 78889 5-2
C 10-11-2018 13:00 The Gunners JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 93831 6-1
C 10-11-2018 14:00 Terheijden JO17-1 Gesta JO17-1 36897 9-0
C 10-11-2018 14:30 Chaam JO17-2 Unitas'30 JO17-5 35724 4-9
C 10-11-2018 12:45 DIA JO17-3 Rijen JO17-4 35710 4-1
C 10-11-2018 16:05 Groen Wit JO17-2 Baronie JO17-9 78888 1-3
C 10-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 Sarto JO17-7 37521 3-5
C 03-11-2018 14:45 Rijen JO17-4 Baronie JO17-9 35561 5-3
C 03-11-2018 15:00 SC 't Zand JO17-8 Groen Wit JO17-2 78887 2-7
C 03-11-2018 12:45 DIA JO17-3 Chaam JO17-2 35731 5-1
C 03-11-2018 14:30 Sarto JO17-7 Unitas'30 JO17-5 37398 2-8
C 03-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO17-6 Terheijden JO17-1 36538 2-2
C 03-11-2018 12:30 The Gunners JO17-2 Gesta JO17-1 93830 6-2
C 27-10-2018 14:00 Terheijden JO17-1 DIA JO17-3 37786 0-1
C 27-10-2018 14:30 Chaam JO17-2 SC 't Zand JO17-8 37986 4-4
C 27-10-2018 14:30 Gesta JO17-1 Sarto JO17-7 35714 5-0
C 27-10-2018 16:00 Unitas'30 JO17-5 Rijen JO17-4 35664 20-1
C 27-10-2018 16:00 Groen Wit JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 78886 3-6
C 27-10-2018 10:10 Baronie JO17-9 The Gunners JO17-2 93829 2-6
C 20-10-2018 11:00 Baronie JO17-9 Sarto JO17-7 35891 1-11
C 13-10-2018 13:00 The Gunners JO17-2 Chaam JO17-2 93828 16-2
C 13-10-2018 12:45 Sarto JO17-7 Groen Wit JO17-2 78885 4-0
C 13-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-6 SC 't Zand JO17-8 36744 6-3
C 13-10-2018 12:45 DIA JO17-3 Baronie JO17-9 37671 8-0
C 13-10-2018 15:45 Unitas'30 JO17-5 Gesta JO17-1 36107 15-3
C 13-10-2018 14:45 Rijen JO17-4 Terheijden JO17-1 36157 2-4
C 06-10-2018 17:05 Groen Wit JO17-2 The Gunners JO17-2 93827 0-14
C 06-10-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 DIA JO17-3 37866 1-9
C 06-10-2018 14:30 Gesta JO17-1 Rijen JO17-4 37353 8-5
C 06-10-2018 14:00 Terheijden JO17-1 Unitas'30 JO17-5 36468 3-8
C 06-10-2018 14:30 Chaam JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 37944 4-3
C 29-09-2018 14:00 Terheijden JO17-1 SC 't Zand JO17-8 37988 7-2
C 29-09-2018 14:30 Sarto JO17-7 Beek Vooruit JO17-6 36794 2-2
C 29-09-2018 14:30 Gesta JO17-1 Groen Wit JO17-2 78884 2-2
C 29-09-2018 14:45 Rijen JO17-4 Chaam JO17-2 38010 3-2
C 29-09-2018 16:15 Unitas'30 JO17-5 Baronie JO17-9 35748 7-1
C 29-09-2018 15:00 The Gunners JO17-2 DIA JO17-3 93826 1-8
C 22-09-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 The Gunners JO17-2 93825 6-3
C 22-09-2018 14:00 Groen Wit JO17-2 Rijen JO17-4 78883 9-3
C 22-09-2018 14:55 Baronie JO17-9 Gesta JO17-1 37477 3-2
C 22-09-2018 14:30 DIA JO17-3 Sarto JO17-7 35775 7-1
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO17-6 Unitas'30 JO17-5 36827 4-3
C 22-09-2018 13:00 Chaam JO17-2 Terheijden JO17-1 36543 4-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:00 Dongen JO17-3 Sarto JO17-5 5425 0-3
B 15-09-2018 14:30 SC 't Zand JO17-7 Rijen JO17-4 4997 0-0
B 08-09-2018 14:30 SC 't Zand JO17-7 Dongen JO17-3 4614 0-0
B 08-09-2018 14:45 Rijen JO17-4 Sarto JO17-5 5177 2-10
B 01-09-2018 13:20 Dongen JO17-3 Rijen JO17-4 5208 16-0
B 01-09-2018 12:45 Sarto JO17-5 SC 't Zand JO17-7 4649 6-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO17-3 11 10 1 0 31 61 9 52 0
2 Unitas'30 JO17-5 11 9 1 1 28 96 25 71 0
3 The Gunners JO17-2 11 7 0 4 21 64 35 29 0
4 Terheijden JO17-1 11 6 2 3 20 53 25 28 0
5 Beek Vooruit JO17-6 11 4 3 4 15 31 32 -1 0
6 Chaam JO17-2 11 4 2 5 14 34 53 -19 0
7 Sarto JO17-7 11 4 1 6 13 32 42 -10 0
8 Gesta JO17-1 11 4 1 6 13 27 46 -19 0
9 Rijen JO17-4 11 3 1 7 10 32 62 -30 0
10 Baronie JO17-9 11 3 1 7 10 24 60 -36 0
11 SC 't Zand JO17-8 11 2 2 7 8 29 62 -33 0
12 Groen Wit JO17-2 11 2 1 8 7 25 57 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO17-5 2 2 0 0 6 13 2 11 0
2 Dongen JO17-3 2 1 0 1 3 16 3 13 0
3 Rijen JO17-4 2 0 0 2 0 2 26 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO17-5 11 9 0 2 27 49 17 32 0
2 Gilze JO17-3 11 8 2 1 26 49 23 26 0
3 Sprundel JO17-2 11 8 0 3 24 49 20 29 0
4 TSC JO17-4 11 6 3 2 21 58 32 26 0
5 Sarto JO17-5 11 7 0 4 21 31 21 10 0
6 Boeimeer JO17-4 11 6 2 3 20 32 21 11 0
7 Bavel JO17-3 11 5 1 5 16 25 36 -11 0
8 DIA JO17-3 11 4 1 6 13 35 25 10 0
9 Baronie JO17-9 11 3 0 8 9 28 71 -43 0
10 Rijen JO17-4 11 2 1 8 7 30 49 -19 0
11 UVV'40 JO17-2 11 1 2 8 5 15 45 -30 0
12 Chaam JO17-2 11 1 0 10 3 16 57 -41 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 24-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 31-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 07-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 14-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 21-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 28-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 04-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 11-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 18-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 25-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 02-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 09-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 16-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 23-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 30-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 06-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 13-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 20-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 27-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 04-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 11-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 18-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 25-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 01-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 08-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 15-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 22-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 29-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 05-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 12-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 19-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 26-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 05-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 12-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 19-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 26-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 02-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 09-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 16-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 23-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 30-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 07-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 14-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 21-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 28-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 04-06-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 11-06-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
dinsdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 24-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 31-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 07-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 14-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 21-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 28-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 04-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 11-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 18-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 25-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 02-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 09-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 16-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 23-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 30-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 06-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 13-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 20-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 27-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 04-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 11-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 18-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 25-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 01-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 08-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 15-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 22-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 29-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 05-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 12-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 19-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 26-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 05-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 12-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 19-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 26-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 02-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 09-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 16-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 23-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 30-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 07-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 14-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 21-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 28-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 04-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 11-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 26-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 02-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 09-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 16-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door

Berichten



Terug naar boven