Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - Rijen JO17-4

Teamleden

Spelers
Simon van der Togt Keeper      
Princewill Ayuk        
Milan Bollebakker        
Stan Broeders        
Sander van den Driest        
Hodaifa Farchiche        
Lorenzo Gerritsen        
Jonar van Gool        
Tim Kaspers        
Rody van der Schans        
Bram Schouten        
Jayson Schrik        
Tom van der Spek        
Daan Verweij        
 
Overige teamleden
Marcus Bollebakker Leider/Trainer
Leon Kaspers Leider/Trainer
Winny v.d. Walle Groepsco├Ârdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:15 Sarto JO17-7 Terheijden JO17-1 36494 0-6
C 15-12-2018 12:30 The Gunners JO17-2 Unitas'30 JO17-5 93835 0-4
C 15-12-2018 11:00 Groen Wit JO17-2 DIA JO17-3 78891 0-8
C 08-12-2018 14:30 Chaam JO17-2 Groen Wit JO17-2 78892 5-1
C 08-12-2018 12:45 DIA JO17-3 Gesta JO17-1 37287 3-0
C 08-12-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 Baronie JO17-9 36128 2-1
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO17-6 Rijen JO17-4 37779 3-0
C 01-12-2018 12:10 Baronie JO17-9 Chaam JO17-2 37623 7-3
C 01-12-2018 14:00 Terheijden JO17-1 The Gunners JO17-2 93834 1-6
C 01-12-2018 14:30 Gesta JO17-1 Beek Vooruit JO17-6 37991 2-1
C 01-12-2018 14:45 Rijen JO17-4 Sarto JO17-7 36156 2-3
C 01-12-2018 12:00 Unitas'30 JO17-5 SC 't Zand JO17-8 35996 13-1
C 24-11-2018 14:45 Beek Vooruit JO17-6 Baronie JO17-9 37035 3-3
C 24-11-2018 13:30 The Gunners JO17-2 Sarto JO17-7 93833 4-3
C 24-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 Rijen JO17-4 37253 4-4
C 24-11-2018 14:30 DIA JO17-3 Unitas'30 JO17-5 36751 4-4
C 24-11-2018 14:30 Chaam JO17-2 Gesta JO17-1 37149 1-0
C 24-11-2018 13:15 Groen Wit JO17-2 Terheijden JO17-1 78890 0-5
C 17-11-2018 10:00 Baronie JO17-9 Terheijden JO17-1 37117 0-12
C 17-11-2018 12:45 Sarto JO17-7 Chaam JO17-2 37678 1-4
C 17-11-2018 12:45 Beek Vooruit JO17-6 DIA JO17-3 37102 0-4
C 17-11-2018 14:30 Gesta JO17-1 SC 't Zand JO17-8 36725 3-1
C 17-11-2018 14:45 Rijen JO17-4 The Gunners JO17-2 93832 6-2
C 17-11-2018 16:15 Unitas'30 JO17-5 Groen Wit JO17-2 78889 5-2
C 10-11-2018 13:00 The Gunners JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 93831 6-1
C 10-11-2018 14:00 Terheijden JO17-1 Gesta JO17-1 36897 9-0
C 10-11-2018 14:30 Chaam JO17-2 Unitas'30 JO17-5 35724 4-9
C 10-11-2018 12:45 DIA JO17-3 Rijen JO17-4 35710 4-1
C 10-11-2018 16:05 Groen Wit JO17-2 Baronie JO17-9 78888 1-3
C 10-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 Sarto JO17-7 37521 3-5
C 03-11-2018 14:45 Rijen JO17-4 Baronie JO17-9 35561 5-3
C 03-11-2018 15:00 SC 't Zand JO17-8 Groen Wit JO17-2 78887 2-7
C 03-11-2018 12:45 DIA JO17-3 Chaam JO17-2 35731 5-1
C 03-11-2018 14:30 Sarto JO17-7 Unitas'30 JO17-5 37398 2-8
C 03-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO17-6 Terheijden JO17-1 36538 2-2
C 03-11-2018 12:30 The Gunners JO17-2 Gesta JO17-1 93830 6-2
C 27-10-2018 14:00 Terheijden JO17-1 DIA JO17-3 37786 0-1
C 27-10-2018 14:30 Chaam JO17-2 SC 't Zand JO17-8 37986 4-4
C 27-10-2018 14:30 Gesta JO17-1 Sarto JO17-7 35714 5-0
C 27-10-2018 16:00 Unitas'30 JO17-5 Rijen JO17-4 35664 20-1
C 27-10-2018 16:00 Groen Wit JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 78886 3-6
C 27-10-2018 10:10 Baronie JO17-9 The Gunners JO17-2 93829 2-6
C 20-10-2018 11:00 Baronie JO17-9 Sarto JO17-7 35891 1-11
C 13-10-2018 13:00 The Gunners JO17-2 Chaam JO17-2 93828 16-2
C 13-10-2018 12:45 Sarto JO17-7 Groen Wit JO17-2 78885 4-0
C 13-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-6 SC 't Zand JO17-8 36744 6-3
C 13-10-2018 12:45 DIA JO17-3 Baronie JO17-9 37671 8-0
C 13-10-2018 15:45 Unitas'30 JO17-5 Gesta JO17-1 36107 15-3
C 13-10-2018 14:45 Rijen JO17-4 Terheijden JO17-1 36157 2-4
C 06-10-2018 17:05 Groen Wit JO17-2 The Gunners JO17-2 93827 0-14
C 06-10-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 DIA JO17-3 37866 1-9
C 06-10-2018 14:30 Gesta JO17-1 Rijen JO17-4 37353 8-5
C 06-10-2018 14:00 Terheijden JO17-1 Unitas'30 JO17-5 36468 3-8
C 06-10-2018 14:30 Chaam JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 37944 4-3
C 29-09-2018 14:00 Terheijden JO17-1 SC 't Zand JO17-8 37988 7-2
C 29-09-2018 14:30 Sarto JO17-7 Beek Vooruit JO17-6 36794 2-2
C 29-09-2018 14:30 Gesta JO17-1 Groen Wit JO17-2 78884 2-2
C 29-09-2018 14:45 Rijen JO17-4 Chaam JO17-2 38010 3-2
C 29-09-2018 16:15 Unitas'30 JO17-5 Baronie JO17-9 35748 7-1
C 29-09-2018 15:00 The Gunners JO17-2 DIA JO17-3 93826 1-8
C 22-09-2018 14:30 SC 't Zand JO17-8 The Gunners JO17-2 93825 6-3
C 22-09-2018 14:00 Groen Wit JO17-2 Rijen JO17-4 78883 9-3
C 22-09-2018 14:55 Baronie JO17-9 Gesta JO17-1 37477 3-2
C 22-09-2018 14:30 DIA JO17-3 Sarto JO17-7 35775 7-1
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO17-6 Unitas'30 JO17-5 36827 4-3
C 22-09-2018 13:00 Chaam JO17-2 Terheijden JO17-1 36543 4-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 12:45 SCO JO17-2 JEKA JO17-5 109501 4-3
C 01-06-2019 11:00 TSV Gudok JO17-6 Dongen JO17-5 109899 0-6
C 01-06-2019 14:30 Chaam JO17-2 SV Reeshof JO17-3 111092 3-6
C 27-05-2019 19:00 SC 't Zand JO17-5 TSC JO17-4 111760 1-6
C 25-05-2019 09:30 Dongen JO17-5 SC 't Zand JO17-5 111523 1-4
C 25-05-2019 10:30 TSC JO17-4 SCO JO17-2 109884 2-0
C 25-05-2019 14:45 Rijen JO17-4 JEKA JO17-5 111486 2-6
C 25-05-2019 15:15 Gilze JO17-2 Gloria UC JO17-2 109486 5-2
C 18-05-2019 14:45 Sarto JO17-6 Gilze JO17-2 110649 4-1
C 18-05-2019 13:00 Gloria UC JO17-2 TSV Gudok JO17-6 111504 10-0
C 18-05-2019 11:45 JEKA JO17-5 Chaam JO17-2 110477 8-2
C 18-05-2019 14:00 SV Reeshof JO17-3 Dongen JO17-5 111128 1-2
C 15-05-2019 20:15 SV Reeshof JO17-3 Gilze JO17-2 111517 3-4
C 11-05-2019 09:00 Dongen JO17-5 Sarto JO17-6 110776 4-2
C 11-05-2019 13:00 TSV Gudok JO17-6 SCO JO17-2 110934 1-4
C 11-05-2019 14:30 Chaam JO17-2 TSC JO17-4 111678 1-5
C 11-05-2019 14:45 Rijen JO17-4 SC 't Zand JO17-5 109789 4-3
C 11-05-2019 13:00 Gloria UC JO17-2 SV Reeshof JO17-3 109507 3-1
C 11-05-2019 15:15 Gilze JO17-2 JEKA JO17-5 110208 2-4
C 08-05-2019 19:00 SC 't Zand JO17-5 Chaam JO17-2 110117 2-4
C 04-05-2019 15:00 TSC JO17-4 Rijen JO17-4 111665 3-3
C 04-05-2019 10:00 JEKA JO17-5 Dongen JO17-5 111834 5-2
C 04-05-2019 12:45 SC 't Zand JO17-5 TSV Gudok JO17-6 109531 2-0
C 04-05-2019 12:45 SCO JO17-2 Chaam JO17-2 109819 7-1
C 04-05-2019 14:45 Sarto JO17-6 Gloria UC JO17-2 109930 2-1
C 20-04-2019 13:00 TSV Gudok JO17-6 Sarto JO17-6 110714 0-3
C 20-04-2019 10:30 TSC JO17-4 Gloria UC JO17-2 111596 2-0
C 17-04-2019 18:30 Chaam JO17-2 Gloria UC JO17-2 110498 5-2
C 13-04-2019 15:15 Gilze JO17-2 SC 't Zand JO17-5 111682 5-3
C 13-04-2019 09:30 Dongen JO17-5 TSC JO17-4 111508 2-2
C 13-04-2019 12:45 Sarto JO17-6 SCO JO17-2 110544 2-7
C 13-04-2019 13:00 TSV Gudok JO17-6 SV Reeshof JO17-3 111442 0-6
C 13-04-2019 13:00 Gloria UC JO17-2 JEKA JO17-5 110501 1-4
C 13-04-2019 14:30 Chaam JO17-2 Rijen JO17-4 111331 3-6
C 06-04-2019 14:45 Rijen JO17-4 Dongen JO17-5 111242 2-5
C 06-04-2019 11:00 JEKA JO17-5 TSV Gudok JO17-6 110476 11-1
C 06-04-2019 12:45 SCO JO17-2 Gilze JO17-2 111650 4-3
C 06-04-2019 14:30 SV Reeshof JO17-3 Sarto JO17-6 111474 2-4
C 30-03-2019 10:00 Dongen JO17-5 Chaam JO17-2 111382 11-4
C 30-03-2019 12:55 SCO JO17-2 Rijen JO17-4 111801 3-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:00 Dongen JO17-3 Sarto JO17-5 5425 0-3
B 15-09-2018 14:30 SC 't Zand JO17-7 Rijen JO17-4 4997 0-0
B 08-09-2018 14:30 SC 't Zand JO17-7 Dongen JO17-3 4614 0-0
B 08-09-2018 14:45 Rijen JO17-4 Sarto JO17-5 5177 2-10
B 01-09-2018 13:20 Dongen JO17-3 Rijen JO17-4 5208 16-0
B 01-09-2018 12:45 Sarto JO17-5 SC 't Zand JO17-7 4649 6-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO17-3 11 10 1 0 31 61 9 52 0
2 Unitas'30 JO17-5 11 9 1 1 28 96 25 71 0
3 The Gunners JO17-2 11 7 0 4 21 64 35 29 0
4 Terheijden JO17-1 11 6 2 3 20 53 25 28 0
5 Beek Vooruit JO17-6 11 4 3 4 15 31 32 -1 0
6 Chaam JO17-2 11 4 2 5 14 34 53 -19 0
7 Sarto JO17-7 11 4 1 6 13 32 42 -10 0
8 Gesta JO17-1 11 4 1 6 13 27 46 -19 0
9 Rijen JO17-4 11 3 1 7 10 32 62 -30 0
10 Baronie JO17-9 11 3 1 7 10 24 60 -36 0
11 SC 't Zand JO17-8 11 2 2 7 8 29 62 -33 0
12 Groen Wit JO17-2 11 2 1 8 7 25 57 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO17-5 11 10 0 1 30 58 16 42 0
2 SCO JO17-2 11 8 0 3 24 36 22 14 0
3 Dongen JO17-5 11 7 2 2 23 38 22 16 0
4 Gilze JO17-2 11 7 1 3 22 42 26 16 0
5 TSC JO17-4 11 6 2 3 20 36 22 14 0
6 Sarto JO17-6 11 5 1 5 16 27 28 -1 0
7 Rijen JO17-4 11 4 3 4 15 33 39 -6 0
8 SC 't Zand JO17-5 11 4 0 7 12 27 32 -5 0
9 SV Reeshof JO17-3 11 3 1 7 10 32 35 -3 0
10 Chaam JO17-2 11 3 1 7 10 32 58 -26 0
11 Gloria UC JO17-2 11 3 0 8 9 24 29 -5 0
12 TSV Gudok JO17-6 11 0 1 10 1 6 62 -56 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO17-5 2 2 0 0 6 13 2 11 0
2 Dongen JO17-3 2 1 0 1 3 16 3 13 0
3 Rijen JO17-4 2 0 0 2 0 2 26 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 24-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 31-07-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 07-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 14-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 21-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 28-08-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 04-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 11-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 18-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 25-09-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 02-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 09-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 16-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 23-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 30-10-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 06-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 13-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 20-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 27-11-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 04-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 11-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 18-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 25-12-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 01-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 08-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 15-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 22-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 29-01-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 05-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 12-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 19-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 26-02-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 05-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 12-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 19-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 26-03-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 02-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 09-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 16-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 23-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 30-04-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 07-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 14-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 21-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 28-05-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 04-06-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 11-06-19 18:15 - 19:30 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
dinsdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 24-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 31-07-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 07-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 14-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 21-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 28-08-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 04-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 11-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 18-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 25-09-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 02-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 09-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 16-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 23-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 30-10-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 06-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 13-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 20-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 27-11-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 04-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 11-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 18-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 25-12-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 01-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 08-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 15-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 22-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 29-01-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 05-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 12-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 19-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 26-02-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 05-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 12-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 19-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 26-03-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 02-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 09-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 16-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 23-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 30-04-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 07-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 14-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 21-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 28-05-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 04-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
di 11-06-19 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 26-07-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 02-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 09-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 16-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door

Berichten



Terug naar boven