Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0285 G-Voetbal Zaterdag (najaar)

G-voetbal - Rijen G1

Teamleden

Spelers
Andy Timmer Keeper      
Tim van Beers        
Jordi Goos        
Anthony Hopstaken        
RenĂ© Keulaars        
Peter Luijten        
Joris Seelen        
Maikel Tavenier        
 
Overige teamleden
Geert Leijten Trainer
Andre Tavenier Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 15:15 DOSKO'32 G1 Best Vooruit G1G 20854 0-0
C 13-10-2018 15:00 Rijen G1 Sarto G1 20804 0-0
C 13-10-2018 14:30 RKKSV G2G Boeimeer G1 20878 0-0
C 13-10-2018 11:30 RPC G1 Bavel G1 20862 0-0
C 13-10-2018 11:00 RKKSV G1 SVG G2 20737 0-0
C 08-10-2018 19:30 Sarto G1 SVG G2 20843 0-0
C 06-10-2018 11:30 Best Vooruit G1G RPC G1 20870 0-0
C 06-10-2018 11:30 Boeimeer G1 DOSKO'32 G1 20882 0-0
C 06-10-2018 12:45 Bavel G1 RKKSV G1 20799 0-0
C 06-10-2018 11:30 Sarto G1 RKKSV G2G 20844 0-0
C 06-10-2018 11:30 SVG G2 Rijen G1 20768 0-0
C 29-09-2018 15:00 Rijen G1 Bavel G1 20803 0-0
C 29-09-2018 14:30 RKKSV G2G DOSKO'32 G1 20877 0-0
C 29-09-2018 11:30 RPC G1 Boeimeer G1 20861 0-0
C 29-09-2018 11:00 RKKSV G1 Best Vooruit G1G 20736 0-0
C 22-09-2018 15:15 DOSKO'32 G1 RPC G1 20853 0-0
C 22-09-2018 12:45 Bavel G1 Sarto G1 20798 0-0
C 22-09-2018 11:30 SVG G2 RKKSV G2G 20767 0-0
C 22-09-2018 11:30 Best Vooruit G1G Rijen G1 20869 0-0
C 22-09-2018 11:30 Boeimeer G1 RKKSV G1 20881 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 ODC G1G Rijen G1 2717 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boeimeer G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSKO'32 G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijen G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKKSV G2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKKSV G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sarto G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVG G2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Heeze G1 8 6 0 2 18 25 13 12 0
2 JEKA G1G 8 5 0 3 15 31 19 12 0
3 ODC G1G 8 5 0 3 15 35 24 11 0
4 Sarto G1 8 4 0 4 12 23 29 -6 0
5 Rijen G1 8 0 0 8 0 13 42 -29 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 18-07-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 25-07-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 01-08-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 08-08-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:00 6 kunstgras Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven