Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Rijen 6

Teamleden

Spelers
Frans Aben        
Frans Anssems        
Mark Baelemans        
Johnny Braat        
Bart Brekelmans        
Arjan Broers        
Stephan Broodbakker        
Daniel van Dongen        
Hein van der Donk        
Samir El Mahroum        
Dave Harry        
Lennart Kessels        
Jelle Lodewijks        
Fouad El Mahroum        
Vincent Ras        
Gerben Schellekens        
Elger Staassen        
Stijn Thielen        
Ricardo Weerman        
Patrick Weerman        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 03-06-2018 12:00 Groen Wit 3 Be Ready 3 41290 4-3
C 03-06-2018 10:00 Rijen 6 TSC 4 44090 7-5
C 31-05-2018 11:00 Oosterhout 4 Boeimeer 4 143292 3-0
C 31-05-2018 19:30 Oosterhout 4 Boeimeer 4 142847 0-0
C 27-05-2018 11:00 Oosterhout 4 DIA 5 39925 3-1
C 27-05-2018 10:00 SC Emma 5 Beek Vooruit 6 46714 6-3
C 27-05-2018 12:00 Boeimeer 4 Rijen 6 42622 0-5
C 27-05-2018 11:00 TSC 4 Groen Wit 3 45367 1-2
C 24-05-2018 20:00 Boeimeer 4 Be Ready 3 45727 1-2
C 23-05-2018 20:00 DIA 5 Boeimeer 4 43444 4-4
C 21-05-2018 10:00 Rijen 6 UVV'40 5 44954 2-4
C 20-05-2018 09:30 Beek Vooruit 6 TSC 4 45959 4-1
C 20-05-2018 12:00 DIA 5 Be Ready 3 41873 6-0
C 20-05-2018 09:30 Groen Wit 3 Oosterhout 4 46731 2-5
C 17-05-2018 19:15 Oosterhout 4 SC Emma 5 44268 2-2
C 17-05-2018 19:15 Be Ready 3 Beek Vooruit 6 142824 5-2
C 13-05-2018 10:30 UVV'40 5 Boeimeer 4 45818 2-0
C 13-05-2018 10:00 SC Emma 5 DIA 5 39149 5-3
C 13-05-2018 11:00 Oosterhout 4 TSC 4 48224 5-1
C 13-05-2018 12:00 Groen Wit 3 Beek Vooruit 6 48377 9-2
C 09-05-2018 19:00 TSC 4 Beek Vooruit 6 48558 1-0
C 06-05-2018 12:00 DIA 5 Beek Vooruit 6 46128 1-1
C 06-05-2018 12:00 Groen Wit 3 UVV'40 5 40364 5-2
C 06-05-2018 11:00 Be Ready 3 SC Emma 5 42638 3-3
C 06-05-2018 11:00 Oosterhout 4 Boeimeer 4 47895 0-0
C 03-05-2018 20:00 Be Ready 3 Beek Vooruit 6 142656 0-0
C 29-04-2018 11:30 TSC 4 DIA 5 48344 1-1
C 29-04-2018 10:00 SC Emma 5 Groen Wit 3 46437 3-0
C 29-04-2018 09:30 Beek Vooruit 6 Rijen 6 44194 0-3
C 29-04-2018 11:30 UVV'40 5 Oosterhout 4 45146 3-3
C 22-04-2018 12:00 Boeimeer 4 SC Emma 5 40888 0-6
C 22-04-2018 09:30 Beek Vooruit 6 UVV'40 5 43678 6-3
C 22-04-2018 09:45 DIA 5 Rijen 6 39701 0-3
C 22-04-2018 11:30 TSC 4 Be Ready 3 46606 4-0
C 19-04-2018 19:30 Boeimeer 4 TSC 4 42289 5-0
C 15-04-2018 11:00 Be Ready 3 Beek Vooruit 6 44558 0-0
C 15-04-2018 11:00 Oosterhout 4 Rijen 6 38033 4-5
C 15-04-2018 10:00 SC Emma 5 UVV'40 5 45150 5-0
C 08-04-2018 10:30 UVV'40 5 Be Ready 3 42017 0-6
C 08-04-2018 10:00 Rijen 6 Groen Wit 3 45173 6-2
C 08-04-2018 09:30 Beek Vooruit 6 Oosterhout 4 45604 1-2
C 08-04-2018 11:30 TSC 4 SC Emma 5 48246 2-4
C 25-03-2018 12:00 Boeimeer 4 Beek Vooruit 6 40790 7-1
C 25-03-2018 12:30 Groen Wit 3 DIA 5 43791 9-3
C 25-03-2018 11:00 Be Ready 3 Rijen 6 43884 0-3
C 25-03-2018 10:30 UVV'40 5 TSC 4 42693 5-1
C 11-03-2018 12:00 Boeimeer 4 Groen Wit 3 38251 2-1
C 11-03-2018 10:00 SC Emma 5 Rijen 6 41195 4-5
C 11-03-2018 10:30 UVV'40 5 DIA 5 43282 5-1
C 11-03-2018 11:00 Be Ready 3 Oosterhout 4 49148 1-3
C 18-02-2018 12:30 Groen Wit 3 TSC 4 42834 6-3
C 18-02-2018 09:30 Beek Vooruit 6 SC Emma 5 49004 3-5
C 18-02-2018 10:00 Rijen 6 Boeimeer 4 44070 2-0
C 18-02-2018 12:00 DIA 5 Oosterhout 4 38904 2-3
C 28-01-2018 10:00 Rijen 6 Be Ready 3 37381 7-1
C 17-12-2017 10:30 UVV'40 5 Dubbeldam 6 100284 0-0
C 17-12-2017 14:30 ZBC'97 4 Rijen 6 41125 0-0
C 17-12-2017 11:00 Be Ready 3 DIA 5 38439 1-3
C 17-12-2017 10:00 TSC 4 Oosterhout 4 39447 8-3
C 17-12-2017 12:00 Boeimeer 4 UVV'40 5 46217 2-2
C 10-12-2017 14:30 ZBC'97 4 UVV'40 5 44138 0-0
C 10-12-2017 12:00 Dubbeldam 6 Be Ready 3 38919 0-0
C 03-12-2017 11:00 Oosterhout 4 Groen Wit 3 42663 1-4
C 03-12-2017 10:30 UVV'40 5 Rijen 6 41662 7-2
C 03-12-2017 10:00 SC Emma 5 Dubbeldam 6 47632 28-2
C 03-12-2017 12:00 Boeimeer 4 ZBC'97 4 43505 3-0
C 26-11-2017 09:30 Beek Vooruit 6 Boeimeer 4 44395 2-2
C 26-11-2017 10:00 TSC 4 UVV'40 5 46866 4-1
C 26-11-2017 12:00 Dubbeldam 6 Oosterhout 4 41833 0-1
C 26-11-2017 09:45 DIA 5 Groen Wit 3 42387 2-1
C 26-11-2017 14:30 ZBC'97 4 SC Emma 5 49365 1-5
C 19-11-2017 11:00 Oosterhout 4 ZBC'97 4 41518 0-0
C 19-11-2017 10:00 Rijen 6 DIA 5 40965 8-4
C 19-11-2017 12:30 Groen Wit 3 Dubbeldam 6 48712 0-0
C 19-11-2017 11:00 Be Ready 3 TSC 4 38797 3-1
C 19-11-2017 10:30 UVV'40 5 Beek Vooruit 6 45594 1-4
C 19-11-2017 10:00 SC Emma 5 Boeimeer 4 47740 4-1
C 12-11-2017 09:45 DIA 5 SC Emma 5 47409 3-3
C 12-11-2017 12:00 Dubbeldam 6 Rijen 6 37898 0-21
C 12-11-2017 09:30 Beek Vooruit 6 Groen Wit 3 45471 2-2
C 12-11-2017 14:30 ZBC'97 4 Be Ready 3 42058 0-0
C 05-11-2017 12:30 Groen Wit 3 Boeimeer 4 47807 4-2
C 05-11-2017 12:00 Dubbeldam 6 Beek Vooruit 6 48022 2-9
C 05-11-2017 14:30 ZBC'97 4 TSC 4 44874 0-0
C 05-11-2017 10:00 Rijen 6 SC Emma 5 47277 4-1
C 05-11-2017 11:00 Oosterhout 4 Be Ready 3 39863 0-1
C 05-11-2017 12:00 DIA 5 UVV'40 5 40336 1-0
C 29-10-2017 11:00 TSC 4 Rijen 6 47418 3-6
C 29-10-2017 09:30 Beek Vooruit 6 ZBC'97 4 42594 3-0
C 29-10-2017 10:30 UVV'40 5 Dubbeldam 6 46554 0-0
C 29-10-2017 12:00 Boeimeer 4 DIA 5 44052 1-3
C 29-10-2017 10:00 SC Emma 5 Oosterhout 4 37938 9-4
C 29-10-2017 11:00 Be Ready 3 Groen Wit 3 43795 2-1
C 22-10-2017 10:30 UVV'40 5 Groen Wit 3 42257 0-3
C 15-10-2017 12:00 Dubbeldam 6 ZBC'97 4 38491 8-12
C 15-10-2017 10:00 Rijen 6 Beek Vooruit 6 44075 6-0
C 15-10-2017 12:00 DIA 5 TSC 4 41079 4-4
C 15-10-2017 10:30 Groen Wit 3 SC Emma 5 40518 5-2
C 15-10-2017 11:00 Oosterhout 4 UVV'40 5 44647 4-1
C 15-10-2017 11:00 Be Ready 3 Boeimeer 4 39490 1-0
C 08-10-2017 09:30 Beek Vooruit 6 DIA 5 45634 2-2
C 08-10-2017 10:00 SC Emma 5 Be Ready 3 41430 3-1
C 08-10-2017 12:00 TSC 4 Dubbeldam 6 47896 14-0
C 08-10-2017 12:00 Boeimeer 4 Oosterhout 4 43839 1-1
C 01-10-2017 11:00 Be Ready 3 UVV'40 5 44532 2-1
C 01-10-2017 11:00 Oosterhout 4 Beek Vooruit 6 42832 2-2
C 01-10-2017 12:00 Boeimeer 4 Dubbeldam 6 42959 8-1
C 01-10-2017 10:00 SC Emma 5 TSC 4 47389 4-4
C 01-10-2017 11:00 Groen Wit 3 Rijen 6 41806 2-3
C 01-10-2017 12:00 DIA 5 ZBC'97 4 48937 8-2
C 24-09-2017 12:00 ZBC'97 4 Groen Wit 3 47651 2-4
C 24-09-2017 12:00 Dubbeldam 6 DIA 5 45046 1-11
C 24-09-2017 10:30 UVV'40 5 SC Emma 5 37395 3-4
C 24-09-2017 10:00 Rijen 6 Oosterhout 4 40010 7-0
C 24-09-2017 09:30 Beek Vooruit 6 Be Ready 3 44563 1-1
C 24-09-2017 11:30 TSC 4 Boeimeer 4 41561 3-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok 5 2 2 0 0 6 7 3 4 0
2 Rijen 6 2 0 1 1 1 5 6 -1 0
3 SV Reeshof 4 2 0 1 1 1 4 7 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen 6 18 16 0 2 48 84 37 47 0
2 SC Emma 5 18 11 4 3 37 73 46 27 0
3 Groen Wit 3 18 10 1 7 31 62 44 18 0
4 Oosterhout 4 18 8 4 6 28 48 51 -3 0
5 Be Ready 3 18 8 2 8 26 33 43 -10 0
6 DIA 5 18 5 6 7 21 44 54 -10 0
7 UVV'40 5 18 5 2 11 17 40 55 -15 0
8 Boeimeer 4 18 4 4 10 16 33 46 -13 0
9 TSC 4 18 4 3 11 15 47 65 -18 0
10 Beek Vooruit 6 18 3 6 9 15 36 59 -23 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 29-06-17 19:44 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-07-17 19:44 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-07-17 19:44 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-07-17 19:44 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-07-17 19:44 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 03-08-17 19:44 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 10-08-17 19:44 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 17-08-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 24-08-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 31-08-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-09-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-09-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-09-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-09-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 05-10-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 12-10-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 19-10-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 26-10-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 02-11-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 09-11-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 16-11-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 23-11-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 30-11-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-12-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-12-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-12-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 28-12-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 04-01-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 11-01-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 18-01-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 25-01-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 01-02-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 08-02-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 15-02-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 22-02-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 01-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 08-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 15-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 22-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 29-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 05-04-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 12-04-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 19-04-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 26-04-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 03-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 10-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 17-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 24-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 31-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 07-06-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 14-06-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
do 21-06-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-02-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 22-02-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 01-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 08-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 15-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 22-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 29-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 05-04-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 12-04-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 19-04-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 26-04-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 03-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 10-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 17-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 24-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 31-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 07-06-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 14-06-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
do 21-06-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven