Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - Rijen 3 zat

Teamleden

Spelers
Rob van Bennekom        
Kevin Bosman        
Mark Bosschart        
Gijs Brooijmans        
Emiel Elias        
Mathijs van Geffen        
Sven van Grinsven        
Bonno vd Hout        
Jarco Jansen        
Paul de Kort        
Mike Melis        
Dennis de Munk        
Jonathan van Oostrom        
Menno van Rie        
Remco van Roozendaal        
Tim Vissers        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-12-2017 15:00 Rijen 3 Irene'58 4
C 16-12-2017 13:00 Gilze 2 RFC 6
C 16-12-2017 15:00 Zundert 2 SCO 7
C 16-12-2017 12:15 Internos 7 Madese Boys 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 09-12-2017 15:00 SCO 7 Rijen 3 zat Gils, Bart van 33701 1 - 3
C 02-12-2017 15:00 Rijen 3 zat RFC 6 Tolsma, Sander 34242 1 - 0
C 25-11-2017 15:00 Rijen 3 zat Gilze 2 Haagh, Mitchel 32183 3 - 5
C 18-11-2017 afgelast DSE 4 Rijen 3 zat 32033
C 04-11-2017 15:00 Madese Boys 4 Rijen 3 zat Kieboom, Peter van den 30692 4 - 2
C 28-10-2017 15:00 Rijen 3 zat PCP 2 Jongh, Leo de 35432 1 - 6
C 21-10-2017 15:00 DVO'60 8 Rijen 3 zat Albers, Marco 30629 2 - 4
C 14-10-2017 15:00 Zundert 2 Rijen 3 zat Dictus, Joram 32449 0 - 2
C 07-10-2017 afgelast Rijen 3 zat Boeimeer 6 Mierlo, A.A. (Toon) van 33011
C 23-09-2017 15:00 Rijen 3 zat Internos 7 35422 4 - 5
B 16-09-2017 15:00 Rijen 3 zat ONI 3 Leo de Jongh (Scheidsrechter) 4869 1 - 0
B 10-09-2017 12:00 Rijen 3 zat TSV Gudok 6 4590 15 - 0
B 03-09-2017 11:45 SV Reeshof 3 Rijen 3 zat 3254 4 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2017 15:00 Zundert 2 Irene'58 4 31678 0-0
C 09-12-2017 15:00 SCO 7 Rijen 3 33701 1-3
C 09-12-2017 14:30 Madese Boys 4 Gilze 2 31394 1-5
C 09-12-2017 14:30 RFC 6 DVO'60 8 33311 0-0
C 09-12-2017 11:00 Boeimeer 6 DSE 4 32974 0-0
C 09-12-2017 14:30 PCP 2 Internos 7 33277 12-0
C 02-12-2017 14:00 DSE 4 Zundert 2 35168 3-1
C 02-12-2017 15:00 Gilze 2 PCP 2 32537 2-2
C 02-12-2017 15:00 Irene'58 4 SCO 7 35641 5-0
C 02-12-2017 15:00 DVO'60 8 Boeimeer 6 31859 0-0
C 02-12-2017 15:00 Rijen 3 RFC 6 34242 1-0
C 25-11-2017 15:00 Rijen 3 Gilze 2 32183 3-5
C 25-11-2017 14:30 Madese Boys 4 DVO'60 8 31096 0-0
C 25-11-2017 14:30 RFC 6 Internos 7 33709 2-0
C 25-11-2017 13:15 Boeimeer 6 Irene'58 4 33994 10-0
C 25-11-2017 13:00 PCP 2 DSE 4 34150 3-0
C 18-11-2017 14:30 PCP 2 Zundert 2 30756 9-0
C 18-11-2017 14:30 DVO'60 8 Internos 7 34065 3-0
C 18-11-2017 15:00 SCO 7 Boeimeer 6 32551 0-6
C 18-11-2017 15:00 Irene'58 4 Madese Boys 4 35441 2-7
C 11-11-2017 15:00 Zundert 2 DVO'60 8 30619 2-1
C 11-11-2017 15:00 Madese Boys 4 DSE 4 32281 9-2
C 11-11-2017 14:30 RFC 6 SCO 7 32260 0-3
C 11-11-2017 13:15 Boeimeer 6 PCP 2 30901 3-0
C 11-11-2017 14:00 Internos 7 Gilze 2 30404 1-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 PCP 2 10 9 1 0 28 65 8 57 0
2 Gilze 2 10 7 2 1 23 68 17 51 0
3 Boeimeer 6 7 7 0 0 21 52 4 48 0
4 Madese Boys 4 9 5 0 4 15 37 24 13 0
5 DVO'60 8 8 4 1 3 13 32 15 17 0
6 Rijen 3 8 4 0 4 12 20 23 -3 0
7 RFC 6 9 4 0 5 12 12 26 -14 0
8 Irene'58 4 9 3 0 6 9 14 52 -38 0
9 SCO 7 10 3 0 7 9 12 42 -30 0
10 DSE 4 9 2 0 7 6 11 39 -28 0
11 Zundert 2 9 2 0 7 6 8 43 -35 0
12 Internos 7 10 2 0 8 6 13 51 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Berkdijk 2 3 3 0 0 9 6 2 4 0
2 Rijen 3 3 2 0 1 6 5 3 2 0
3 ONI 3 3 1 0 2 3 6 4 2 0
4 Olympia'60 3 3 0 0 3 0 2 10 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 29-06-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 06-07-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 13-07-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 20-07-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 27-07-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 03-08-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 10-08-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 17-08-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 24-08-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 31-08-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 07-09-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 14-09-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 21-09-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 28-09-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 05-10-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 12-10-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 19-10-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 26-10-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 02-11-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 09-11-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 16-11-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 23-11-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 30-11-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 07-12-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 14-12-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 21-12-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 28-12-17 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 04-01-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 11-01-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 18-01-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 25-01-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 01-02-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 08-02-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 15-02-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 22-02-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 01-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 08-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 15-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 22-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 29-03-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 05-04-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 12-04-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 19-04-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 26-04-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 03-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 10-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 17-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 24-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 31-05-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 07-06-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 14-06-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat
do 21-06-18 19:45 - 21:15 5 kunstgras Team training Rijen 3 zat

Berichten



Terug naar boven