Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van v.v. Rijen
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - Rijen JO13-3

Teamleden

Spelers
Yannick Veenstra Keeper      
Sjoerd van Beek        
Tijn Bierings        
Dani Bollebakker        
Ike van de Braak        
Tolga Erol        
Jarno van Ham        
Jens van Loon        
Steyn Nuiten        
Kevin Rullens        
Giano Snels        
Musa Toure        
Guus Vastr√©        
Robin van Zuijlen        
Jesse van Zuijlen        
 
Overige teamleden
Kees van Ham Leider/Trainer
Alexander Rullens Leider/Trainer
Johan van Zuijlen Leider/Trainer
Brechje Struiksma Groepscoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 11:30 Baronie JO13-5 Rijen JO13-3 115252 3-8
C 02-06-2018 11:00 VVR JO13-2 JEKA JO13-8 113333 3-4
C 29-05-2018 19:00 JEKA JO13-8 Rijen JO13-3 143079 6-0
C 26-05-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Terheijden JO13-2 142051 2-1
C 26-05-2018 09:00 VOAB JO13-6 VVR JO13-2 113536 4-0
C 26-05-2018 10:00 Rijen JO13-3 Beek Vooruit JO13-4 112975 3-3
C 26-05-2018 11:30 Boeimeer JO13-3 JEKA JO13-8 113978 2-1
C 26-05-2018 12:30 Groen Wit JO13-2 Gloria UC JO13-2 113470 5-3
C 22-05-2018 19:00 JEKA JO13-8 Rijen JO13-3 113506 0-0
C 19-05-2018 10:00 Baronie JO13-5 VOAB JO13-6 114753 1-7
C 19-05-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 Moerse Boys JO13-2 115954 3-1
C 19-05-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-4 Groen Wit JO13-2 115567 3-2
C 19-05-2018 12:00 Terheijden JO13-2 Boeimeer JO13-3 142050 1-7
C 16-05-2018 19:30 Terheijden JO13-2 VOAB JO13-6 142052 7-5
C 12-05-2018 12:00 Baronie JO13-5 Terheijden JO13-2 142049 0-3
C 12-05-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-4 JEKA JO13-8 115301 2-7
C 12-05-2018 12:20 Groen Wit JO13-2 Rijen JO13-3 113519 4-5
C 12-05-2018 09:00 VOAB JO13-6 Unitas'30 JO13-5 115469 0-0
C 12-05-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 VVR JO13-2 115232 2-2
C 08-05-2018 19:15 Boeimeer JO13-3 Gloria UC JO13-2 115558 7-0
C 08-05-2018 19:30 Beek Vooruit JO13-4 VOAB JO13-6 112649 2-5
C 08-05-2018 18:45 Groen Wit JO13-2 Terheijden JO13-2 142043 5-2
C 05-05-2018 09:30 Terheijden JO13-2 Rijen JO13-3 142048 5-2
C 05-05-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 JEKA JO13-8 112599 1-6
C 05-05-2018 13:15 Groen Wit JO13-2 Unitas'30 JO13-5 111973 0-0
C 05-05-2018 12:00 Baronie JO13-5 VVR JO13-2 112656 5-0
C 05-05-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Boeimeer JO13-3 113361 1-4
C 28-04-2018 08:30 Unitas'30 JO13-5 Moerse Boys JO13-2 115269 0-0
C 28-04-2018 10:30 JEKA JO13-8 Baronie JO13-5 113095 1-1
C 28-04-2018 10:00 Rijen JO13-3 Gloria UC JO13-2 113642 4-4
C 21-04-2018 11:00 VVR JO13-2 Groen Wit JO13-2 113619 5-3
C 21-04-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 Baronie JO13-5 114174 2-4
C 21-04-2018 12:00 JEKA JO13-8 VOAB JO13-6 113596 8-0
C 21-04-2018 10:00 Rijen JO13-3 Moerse Boys JO13-2 112515 7-3
C 21-04-2018 08:30 Unitas'30 JO13-5 Boeimeer JO13-3 114729 0-0
C 18-04-2018 18:30 JEKA JO13-8 Terheijden JO13-2 142042 8-2
C 18-04-2018 19:00 Gloria UC JO13-2 Unitas'30 JO13-5 112118 0-0
C 18-04-2018 18:30 Boeimeer JO13-3 Beek Vooruit JO13-4 113341 2-0
C 16-04-2018 18:45 Terheijden JO13-2 Beek Vooruit JO13-4 142046 3-3
C 14-04-2018 11:15 Unitas'30 JO13-5 Rijen JO13-3 115640 0-15
C 14-04-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 JEKA JO13-8 112439 0-6
C 14-04-2018 13:35 Groen Wit JO13-2 Baronie JO13-5 114460 1-7
C 14-04-2018 11:00 Gloria UC JO13-2 Terheijden JO13-2 142045 7-0
C 14-04-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-4 VVR JO13-2 115829 4-1
C 14-04-2018 10:00 Boeimeer JO13-3 VOAB JO13-6 114845 6-2
C 11-04-2018 18:30 Boeimeer JO13-3 Baronie JO13-5 114281 5-1
C 10-04-2018 19:00 Groen Wit JO13-2 Boeimeer JO13-3 115658 1-4
C 07-04-2018 10:00 Baronie JO13-5 Beek Vooruit JO13-4 112365 2-2
C 07-04-2018 09:00 VOAB JO13-6 Moerse Boys JO13-2 114387 4-1
C 07-04-2018 13:00 VVR JO13-2 Gloria UC JO13-2 112846 0-0
C 07-04-2018 10:00 Rijen JO13-3 Boeimeer JO13-3 111919 0-3
C 07-04-2018 12:15 Terheijden JO13-2 Unitas'30 JO13-5 142044 12-0
C 07-04-2018 09:00 JEKA JO13-8 Groen Wit JO13-2 114439 3-2
C 31-03-2018 09:00 VOAB JO13-6 Groen Wit JO13-2 114054 4-1
C 31-03-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-4 Moerse Boys JO13-2 112602 5-0
C 31-03-2018 11:00 VVR JO13-2 Terheijden JO13-2 142047 1-2
C 24-03-2018 10:00 Boeimeer JO13-3 VVR JO13-2 112201 3-0
C 24-03-2018 12:00 Unitas'30 JO13-5 JEKA JO13-8 113770 0-16
C 24-03-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Baronie JO13-5 113650 2-4
C 24-03-2018 09:00 VOAB JO13-6 Rijen JO13-3 113676 1-4
C 24-03-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-4 Gloria UC JO13-2 112181 1-0
C 17-03-2018 11:30 Advendo JO13-3 VOAB JO13-6 114869 0-0
C 10-03-2018 10:00 Rijen JO13-3 VVR JO13-2 115963 6-3
C 10-03-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Groen Wit JO13-2 113047 2-5
C 10-03-2018 09:00 VOAB JO13-6 Gloria UC JO13-2 113280 5-3
C 10-03-2018 14:10 Unitas'30 JO13-5 Beek Vooruit JO13-4 114574 0-3
C 10-03-2018 15:00 JEKA JO13-8 Advendo JO13-3 113730 0-0
C 03-03-2018 11:30 Advendo JO13-3 Rijen JO13-3 114873 0-0
C 24-02-2018 11:00 VVR JO13-2 Advendo JO13-3 115895 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:00 DSE JO13-2 Willem II JO13-2 98038 4-4
C 09-12-2017 09:45 Sarto JO13-4 Gilze JO13-2 67778 5-4
C 09-12-2017 08:30 Rijen JO13-3 Baronie JO13-6 68101 1-3
C 09-12-2017 09:00 Willem II JO13-2 Bavel JO13-3 67694 9-0
C 09-12-2017 10:30 Gesta JO13-1 Dongen JO13-3 64415 7-0
C 09-12-2017 11:00 TSV Gudok JO13-2 DSE JO13-2 98047 1-2
C 09-12-2017 11:00 Gloria UC JO13-2 JEKA JO13-7 65523 4-3
C 02-12-2017 08:30 Baronie JO13-6 TSV Gudok JO13-2 64636 4-1
C 02-12-2017 08:45 Bavel JO13-3 Rijen JO13-3 66714 4-1
C 02-12-2017 10:30 JEKA JO13-7 Willem II JO13-2 64679 0-0
C 02-12-2017 10:00 DSE JO13-2 Gloria UC JO13-2 98046 8-1
C 02-12-2017 11:30 Gilze JO13-2 Gesta JO13-1 67632 2-2
C 02-12-2017 13:45 Dongen JO13-3 Sarto JO13-4 66785 1-3
C 25-11-2017 08:30 Rijen JO13-3 DSE JO13-2 98045 3-9
C 25-11-2017 08:30 Sarto JO13-4 Bavel JO13-3 64517 10-0
C 25-11-2017 09:00 Willem II JO13-2 Dongen JO13-3 68177 0-5
C 25-11-2017 11:15 JEKA JO13-7 Gilze JO13-2 65271 3-1
C 25-11-2017 10:30 Gesta JO13-1 Baronie JO13-6 67687 3-4
C 25-11-2017 11:00 TSV Gudok JO13-2 Gloria UC JO13-2 68074 3-0
C 18-11-2017 08:30 Baronie JO13-6 JEKA JO13-7 64698 8-2
C 18-11-2017 08:45 Bavel JO13-3 Dongen JO13-3 66982 0-10
C 18-11-2017 10:00 DSE JO13-2 Sarto JO13-4 98044 2-3
C 18-11-2017 10:30 Gesta JO13-1 TSV Gudok JO13-2 65945 5-1
C 18-11-2017 11:00 Gloria UC JO13-2 Rijen JO13-3 66001 7-4
C 18-11-2017 11:30 Gilze JO13-2 Willem II JO13-2 67555 1-3
C 11-11-2017 08:30 Rijen JO13-3 Gesta JO13-1 68537 2-9
C 11-11-2017 13:15 Sarto JO13-4 Baronie JO13-6 64577 2-3
C 11-11-2017 09:00 Willem II JO13-2 Gloria UC JO13-2 66319 6-0
C 11-11-2017 11:00 TSV Gudok JO13-2 Bavel JO13-3 67988 4-0
C 11-11-2017 09:00 JEKA JO13-7 DSE JO13-2 98043 1-4
C 11-11-2017 13:45 Dongen JO13-3 Gilze JO13-2 64616 2-1
C 04-11-2017 11:00 Gloria UC JO13-2 Dongen JO13-3 66080 1-1
C 04-11-2017 11:00 TSV Gudok JO13-2 Gilze JO13-2 66955 2-3
C 04-11-2017 10:30 Gesta JO13-1 Bavel JO13-3 67277 9-1
C 04-11-2017 10:00 DSE JO13-2 Baronie JO13-6 98042 3-3
C 04-11-2017 08:45 Sarto JO13-4 JEKA JO13-7 66038 7-2
C 04-11-2017 08:30 Rijen JO13-3 Willem II JO13-2 65983 5-14
C 28-10-2017 08:30 Baronie JO13-6 Gloria UC JO13-2 67888 7-0
C 28-10-2017 09:00 Willem II JO13-2 Sarto JO13-4 67056 3-2
C 28-10-2017 10:30 JEKA JO13-7 Gesta JO13-1 64510 1-4
C 28-10-2017 11:30 Gilze JO13-2 Rijen JO13-3 68222 8-0
C 28-10-2017 13:30 Dongen JO13-3 TSV Gudok JO13-2 66864 4-2
C 28-10-2017 08:30 Bavel JO13-3 DSE JO13-2 98041 0-7
C 25-10-2017 19:00 Bavel JO13-3 JEKA JO13-7 68397 2-11
C 14-10-2017 08:30 Rijen JO13-3 Sarto JO13-4 68167 3-7
r 14-10-2017 10:00 Bavel JO13-4 Gilze JO13-2 65164 0-0
C 14-10-2017 10:30 Gesta JO13-1 Willem II JO13-2 65092 7-1
C 14-10-2017 11:15 TSV Gudok JO13-2 JEKA JO13-7 67447 6-0
C 14-10-2017 11:00 Gloria UC JO13-2 Bavel JO13-3 65674 6-2
C 14-10-2017 08:30 Baronie JO13-6 Dongen JO13-3 67345 2-2
C 14-10-2017 10:00 DSE JO13-2 Gilze JO13-2 98040 6-1
C 07-10-2017 08:45 Sarto JO13-4 Gesta JO13-1 65510 2-3
C 07-10-2017 08:45 Bavel JO13-3 Baronie JO13-6 65330 0-12
C 07-10-2017 09:00 Willem II JO13-2 TSV Gudok JO13-2 65363 3-1
C 07-10-2017 10:00 JEKA JO13-7 Rijen JO13-3 64659 0-0
C 07-10-2017 11:30 Gilze JO13-2 Gloria UC JO13-2 68457 5-3
r 07-10-2017 13:30 Dongen JO13-3 Bavel JO13-4 67680 0-0
C 07-10-2017 15:15 Dongen JO13-3 DSE JO13-2 98039 2-3
r 30-09-2017 10:00 Bavel JO13-4 Willem II JO13-2 65743 0-0
C 30-09-2017 11:00 Gloria UC JO13-2 Gesta JO13-1 67010 1-14
C 30-09-2017 11:00 TSV Gudok JO13-2 Sarto JO13-4 66852 1-1
C 30-09-2017 11:30 Dongen JO13-3 Rijen JO13-3 68063 8-1
C 30-09-2017 11:30 Baronie JO13-6 Gilze JO13-2 66631 0-9
C 23-09-2017 11:30 Gilze JO13-2 Bavel JO13-3 65357 7-1
r 23-09-2017 10:30 Gesta JO13-1 Bavel JO13-4 65091 0-0
C 23-09-2017 10:00 JEKA JO13-7 Dongen JO13-3 65067 1-10
C 23-09-2017 09:00 Willem II JO13-2 Baronie JO13-6 68415 8-0
C 23-09-2017 08:45 Sarto JO13-4 Gloria UC JO13-2 65789 6-0
C 23-09-2017 08:30 Rijen JO13-3 TSV Gudok JO13-2 65034 2-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO13-3 10 10 0 0 30 43 7 36 0
2 JEKA JO13-8 10 8 1 1 25 50 13 37 0
3 VOAB JO13-6 10 6 0 4 18 37 33 4 0
4 Rijen JO13-3 10 5 2 3 17 39 35 4 0
5 Beek Vooruit JO13-4 10 4 3 3 15 25 25 0 0
6 Baronie JO13-5 10 4 2 4 14 28 31 -3 0
7 Terheijden JO13-2 10 4 1 5 13 26 40 -14 0
8 Groen Wit JO13-2 10 3 0 7 9 29 38 -9 0
9 Gloria UC JO13-2 9 2 1 6 7 23 33 -10 0
10 VVR JO13-2 9 1 1 7 4 15 33 -18 0
11 Moerse Boys JO13-2 10 1 1 8 4 14 41 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO13-2 3 2 1 0 7 33 3 30 0
2 JEKA JO13-6 3 2 1 0 7 20 3 17 0
3 Rijen JO13-3 3 1 0 2 3 5 20 -15 0
4 SCO JO13-3 3 0 0 3 0 2 34 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gesta JO13-1 10 8 1 1 25 63 15 48 0
2 DSE JO13-2 10 7 2 1 23 48 19 29 0
3 Baronie JO13-6 11 7 2 2 23 46 31 15 0
4 Willem II JO13-2 10 7 1 2 22 51 25 26 0
5 Sarto JO13-4 11 7 1 3 22 48 22 26 0
6 Dongen JO13-3 11 6 2 3 20 45 21 24 0
7 Gilze JO13-2 11 5 1 5 16 42 27 15 0
8 TSV Gudok JO13-2 11 4 1 6 13 28 24 4 0
9 Gloria UC JO13-2 11 3 1 7 10 23 59 -36 0
10 JEKA JO13-7 9 2 0 7 6 24 46 -22 0
11 Bavel JO13-3 11 1 0 10 3 10 86 -76 0
12 Rijen JO13-3 10 0 0 10 0 22 75 -53 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-08-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 22-08-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 29-08-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 05-09-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 12-09-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 19-09-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 26-09-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 03-10-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 10-10-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 17-10-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 24-10-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 31-10-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 07-11-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 14-11-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 21-11-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 28-11-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 05-12-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 12-12-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 19-12-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 26-12-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 02-01-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 09-01-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 16-01-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 23-01-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 30-01-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 06-02-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 13-02-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 20-02-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 27-02-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 06-03-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 13-03-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 20-03-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 27-03-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 03-04-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 10-04-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 17-04-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 24-04-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 01-05-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 08-05-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 15-05-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 22-05-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 29-05-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 05-06-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 12-06-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 19-06-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
di 26-06-18 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
dinsdag 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-02-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 20-02-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 27-02-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 06-03-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 13-03-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 20-03-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 27-03-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 03-04-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 10-04-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 17-04-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 24-04-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 01-05-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 08-05-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 15-05-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 22-05-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 29-05-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 05-06-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 12-06-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 19-06-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
di 26-06-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras bij slecht weer Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 29-06-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 06-07-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 13-07-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 20-07-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 27-07-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 03-08-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 10-08-17 18:15 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
do 17-08-17 18:15 - 19:30 5 kunstgras Team training gaat_door
do 24-08-17 18:15 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
do 31-08-17 18:15 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
do 07-09-17 18:15 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
do 14-09-17 18:15 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
do 21-09-17 18:15 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
do 28-09-17 18:15 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
do 05-10-17 18:15 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
do 12-10-17 18:15 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
do 19-10-17 18:15 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
do 26-10-17 18:15 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
do 02-11-17 18:15 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
do 09-11-17 18:15 - 19:30 4 natuurgras mini veld Team training gaat_door
do 16-11-17 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 23-11-17 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 30-11-17 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 07-12-17 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 14-12-17 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 21-12-17 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 28-12-17 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 04-01-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 11-01-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 18-01-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 25-01-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 01-02-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 08-02-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 15-02-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 22-02-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 01-03-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 08-03-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 15-03-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 22-03-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 29-03-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 05-04-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 12-04-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 19-04-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 26-04-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 03-05-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 10-05-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 17-05-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 24-05-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 31-05-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 07-06-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 14-06-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
do 21-06-18 18:15 - 19:30 6 kunstgras Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 14-09-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-09-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-09-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 05-10-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 12-10-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 19-10-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 26-10-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 02-11-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 09-11-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 16-11-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 23-11-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 30-11-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-12-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-12-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-12-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 28-12-17 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 04-01-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 11-01-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 18-01-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 25-01-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 01-02-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 08-02-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 15-02-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 22-02-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 01-03-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 08-03-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 15-03-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 22-03-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 29-03-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 05-04-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 12-04-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 19-04-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 26-04-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 03-05-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 10-05-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 17-05-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 24-05-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 31-05-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 07-06-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 14-06-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door
do 21-06-18 18:15 - 19:30 2 natuurgras trainingsveld Keepers training gaat_door

Berichten



Terug naar boven