• Rijen 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Fischer, MarcoTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Fischer, MarcoOverige stafTeammanager
    Krekelberg, RobMedische stafVerzorger
    Kruijs, FreddyTechnische stafTrainer/coach
    Kruijs, FreddyOverige stafTeammanager
    Ven, Mike van deMedische stafVerzorger
    Werf, Gunter van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 19:30 - 21:00 uur Veld 3
    Donderdag 19:30 - 21:00 uur Veld 3
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 apr. AFGELASTMadese Boys 1 - Rijen 1Sportpark De Schietberg
    19 apr. AFGELASTRijen 1 - Sarto 1Sportpark de Vijf Eiken
    26 apr. AFGELASTWSC 1 - Rijen 1Sportpark Eikendonk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 apr.Rijen 1 - TSC 1
    29 mrt.Beek Vooruit 1 - Rijen 1
  • Poulestanden Rijen 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sarto 116112329111835
    2Cluzona 117112431191235
    3SC Kruisland 11610152924531
    4Rijen 11610063229330
    5Roosendaal 1179353226630
    6VOAB 11784532191328
    7Madese Boys 1167543124726
    8Beek Vooruit 1166464233922
    9WSC 1176382935-621
    10TSC 1165381927-818
    11Uno Animo 1144462321216
    12JEKA 1154381425-1115
    13FC Tilburg 11721141446-327
    14DESK 11613122038-186

    Poulestanden Rijen 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woudrichem 111008083
    2Unitas'30 111008173
    3Serooskerke 111007073
    4Sliedrecht 111006063
    5Baronie11005053
    6Kloetinge11005143
    7Nieuw Lekkerland 111005143
    8Rijen 111005143
    9Haarsteeg 111004043
    10Halsteren11004043
    11TSV Gudok 111004043
    12Altena 111005233
    13Vuren 111005233
    14Almkerk 111004133
    15FC Axel 111004133
    16Moerse Boys11004133
    17VV Papendrecht 111004133
    18Reusel Sport/CoTrans 111004133
    19Tricht 111004133
    20Rijsoord11003033
    21Victoria'03 111003033
    22Kapelle 111004223
    23De Meeuwen 111004223
    24Nuenen11004223
    25RPC 111004223
    26Achilles Veen11003123
    27SVW 111003123
    28Waalre 111003123
    29Zwaluw VFC 111003123
    30Best Vooruit 111002023
    31FC Eindhoven AV 111002023
    32Irene'58 111002023
    33Unitas11002023
    34VC Vlissingen 111002023
    35Alem 111004313
    36Schijf 111003213
    37ASWH 211002113
    38Bavel 111002113
    39SC Gastel 111002113
    40Halsteren 111002113
    41Klundert 111002113
    42Oosterhout 111002113
    43PSV 111002113
    44Real Lunet 111002113
    45Brabantia 111001013
    46Breskens 111001013
    47Cluzona 111001013
    48Prinsenland 111001013
    49RKTVC 111001013
    50Baronie 111004403
    51SBC 111004403
    52SV Unitas'59 111004403
    53Alblasserdam 111003303
    54Nemelaer 111002203
    55ZSC'62 111002203
    56Duiveland 111001103
    57SC Everstein 111001103
    58Rood Wit V 111001103
    59VOAB 111001103
    60Gilze 111001103
    61Bladella 111001103
    62Clinge 111001103
    63RKSV Nuenen 211000003
    64Nieuwkuijk 111000003
    65ONI 110014400
    66Marvilde 110014400
    67RKVVO 110014400
    68Sliedrecht 210013300
    69SJO FC De Westhoek 110012200
    70VV Trinitas Oisterwijk 110012200
    71Luctor Heinkenszand 110011100
    72SV Meerkerk 110011100
    73Hapert 110011100
    74SC 't Zand 110011100
    75Terneuzen 110011100
    76Neerlandia'31 110011100
    77EFC 110011100
    78SV Budel 110010000
    79Jong Brabant 110010000
    80Vlijmense Boys 1100134-10
    81Groen Wit 1100123-10
    82FC Dauwendaele 1100112-10
    83Dubbeldam 1100112-10
    84FC Engelen 1100112-10
    85IFC100112-10
    86JEKA 1100112-10
    87Kogelvangers 1100112-10
    88Spoordonkse Boys 1100112-10
    89Zundert 1100112-10
    90Hulsterloo 1100101-10
    91Philippine 1100101-10
    92TGG 1100101-10
    93De Valk 1100101-10
    94Zwaluwe 1100101-10
    95RKSV Heeze 1100124-20
    96RCS 1100124-20
    97Yerseke 1100124-20
    98ZSC 1100124-20
    99SV BLC 1100113-20
    100Den Dungen 1100113-20
    101Hoogeloon 1100113-20
    102Roda Boys/Bommelerwaard 1100113-20
    103B.V.V. 1100102-20
    104Geldrop 1100102-20
    105Hontenisse 1100102-20
    106OJC ROSMALEN100102-20
    107TSC 1100102-20
    108NEO'25 1100125-30
    109SV Noordeloos 1100125-30
    110Bergeijk 1100114-30
    111Goes 1100114-30
    112HSSC'61 1100114-30
    113Roosendaal 1100114-30
    114Schelluinen 1100114-30
    115Sparta'30 1100114-30
    116Heerjansdam 1100103-30
    117Nieuw Borgvliet 1100103-30
    118Streefkerk 1100115-40
    119Tholense Boys 1100115-40
    120The White Boys 1100115-40
    121DESK 1100104-40
    122Steen 1100104-40
    123VVR 1100104-40
    124SC Kruisland 1100105-50
    125EBOH 1100106-60
    126DSE 1100118-70
    127GPC Vlissingen 1100107-70
    128MVV'58 1100108-80

    Poulestanden Rijen 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woudrichem 131207525
    2Rijen 131203215
    3Helvoirt 131116604
    4GRC-14 1301225-31

    Poulestanden Rijen 1 (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel 11100111103
    2Cluzona 111008173
    3Sliedrecht 111007073
    4Kloetinge11005053
    5Unitas11005053
    6Halsteren11005143
    7ASWH 211004133
    8Bladella 111004133
    9Halsteren 111004133
    10De Meeuwen 111003033
    11Real Lunet 111003033
    12Baronie11003123
    13Brabantia 111003123
    14Moerse Boys11003123
    15Nuenen11003123
    16Best Vooruit 111002023
    17SV Unitas'59 111003213
    18ZSC'62 111003213
    19Nemelaer 111002113
    20Oosterhout 111002113
    21Victoria'03 111002113
    22Achilles Veen11001013
    23SC Gastel 111001013
    24RPC 111001013
    25SC Everstein 111003303
    26PSV 111002203
    27Alem 111001103
    28Zwaluw VFC 111000003
    29Altena 111000003
    30Rijsoord11000003
    31Tricht 111000003
    32Prinsenland 111000003
    33Gilze 110013300
    34SBC 110012200
    35VOAB 110011100
    36Haarsteeg 110010000
    37Almkerk 110010000
    38RKSV Nuenen 210010000
    39SVW 110010000
    40Alblasserdam 110010000
    41Schijf 1100123-10
    42Woudrichem 1100123-10
    43Rijen 1100112-10
    44Unitas'30 1100112-10
    45VC Vlissingen 1100112-10
    46Breskens 1100101-10
    47FC Eindhoven AV 1100101-10
    48Rood Wit V 1100101-10
    49Irene'58 1100113-20
    50VV Papendrecht 1100113-20
    51RKTVC 1100113-20
    52TSV Gudok 1100113-20
    53Nieuwkuijk 1100102-20
    54Clinge 1100114-30
    55Serooskerke 1100114-30
    56Vuren 1100114-30
    57Nieuw Lekkerland 1100103-30
    58Reusel Sport/CoTrans 1100103-30
    59Baronie 1100115-40
    60FC Axel 1100105-50
    61Klundert 1100105-50
    62Duiveland 1100118-70
    63Kapelle 1100107-70
    64Waalre 11001111-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Andrik, PaulTeamspeler
    Capitein, RoyTeamspeler
    Dols, ThomasTeamspeler
    Doms, JordiTeamspeler
    Haagh, LucTeamspeler
    Jacobs, JoeyTeamspeler
    Jacobs, MarcTeamspeler
    Jong, Lars deTeamspeler
    Jongh, Merwin deTeamspeler
    Loon, Bas vanTeamspelerDoelverdediger
    Riel, Glenn vanTeamspeler
    Roovers, TomTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Rijen 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,81

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,88

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd