Contact gegevens

v.v. Rijen is gehuisvest op Sportpark 'De Vijf Eiken'.
Een prachtige moderne accomodatie gelegen in een sfeervolle bosrijke omgeving.


Adresgegevens
Ons clubhuis, de kantine: Sportparkweg 5
Kleedkameraccomodatie: Sportparkweg 7
5121 MP, Rijen.

Postadres:
Postbus 20
5120 AA, Rijen.

Bankrekening voor algemene zaken:
Rabobank
IBAN: NL57RABO0145100456

Girorekening voor contributiezaken:
ING
IBAN: NL16INGB0000985446

telefoonnummer: 0161 - 223309
 
Algemeen e-mailadres: info@vvrijen.nl

Voorzitter: voorzitter@vvrijen.nl
Secretaris: secretaris@vvrijen.nl
Penningmeester: penningmeester@vvrijen.nl
Technische zaken: technischeCommissie@vvrijen.nl
Jeugdzaken: jeugd@vvrijen.nl
Seniorenzaken: Senioren@vvrijen.nl
Clubblad: clubblad@vvrijen.nl
Kantine: kantine@vvrijen.nl
Webteam: webteam@vvrijen.nl
FairPlay: fairplay@vvrijen.nl

Toernooien
Jeugdtoernooien: jeugdtoernooien@vvrijen.nl
Ad Maas Toernooi: admaastoernooi@vvrijen.nl

Publicaties op website: publicatie@vvrijen.nl

Reserveringen kantine: reservering@vvrijen.nl

 
 
Contact formulier
Vul onderstaand formulier in als u vragen heeft
 
*
*
Terug naar boven